Hızlı video converter arayanlar

Bu konuyu okuyanlar

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Birçok video converter kullandım, videolar dönüştürülürken bana göre en büyük sorun kalite kaybı olmaksızın kısa süre de dönüşüm yapamamak, oldukça uzun sürüyor.Her gün, lisanslı ancak ücretsiz ürün verilen siteden aldığım modiac video converter bu sorunu çözdü diyebilirim.Programı bu şekilde tanıtmakta ki tek çıkarım sonuçtan duyduğum memnuniyetim ve paylaşılması.Mevcut konverteriniz ile kıyasladığınızda kaliteden ödün vermeden farkı göreceğinizi düşünüyorum.Firma ileri düzey hızlandırıcı motoru patenti aldığını ilan ediyor.

Bilinen tüm formatları destekliyor,MKV to AVI, WMV to MKV, AVI to MPEG, MKV to MPEG, WMV to MPEG, ve MP4, 3GP, ayrıca iPad, iPhone 4, Apple TV, PS3, ve daha fazlası...

video-zoom1.jpg

Ürünün Resmi Sitesi

Denemek için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eger 69,95 dolar verip almayacaksanız hic indirmeyin deneme sürümünde convert yapınca filmin üstüne kocaman bi yazı koyuyor yani filmi izleyemiyosunuz

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
eger 69,95 dolar verip almayacaksanız hic indirmeyin deneme sürümünde convert yapınca filmin üstüne kocaman bi yazı koyuyor yani filmi izleyemiyosunuz

Converter harika gerçekten ama birde freelicense olsaydı :D

Ücretsiz lisanslıları kullanan ve para veripte kullananlar hariç diğerleri nasıl kullanılıyorsa öyle kullan ılabilir.Nette çözümü var veya dileyen mesaj atsa yeterli ancak 2 - 3 gün sonra (2 eylül ) cevaplıyabilirim (converter çok önemliydi sanki dendiğini duyar gibiyim :D).

abdullahuysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ücretsiz lisanslıları kullanan ve para veripte kullananlar hariç diğerleri nasıl kullanılıyorsa öyle kullan ılabilir.Nette çözümü var veya dileyen mesaj atsa yeterli ancak 2 - 3 gün sonra (2 eylül ) cevaplıyabilirim (converter çok önemliydi sanki dendiğini duyar gibiyim :D).
Mesaj attım :D

mert.yildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki serial vs. gerektirmeyen bir sağlam converter bilen var mı?

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Peki serial vs. gerektirmeyen bir sağlam converter bilen var mı?

Google a yasal program yazdığınızda karşınıza ilk çıkan sonuçtan format dönüştürücüler linkine tıklarsanız ücretsiz yasal lisans sahibi olabilirsiniz, bir hayli çeşit var sitede.

alveol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modiac.Video.Converter.v2.5.0.4164.crack LAXiTY

Programın unregister olmamması için Config.ini dosyasını salt okunur yapınız.