İphone şarj olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bugün ne olduysa şarj birden sıfıra indi ve telefon kapandı ama telefon çok sıcaktı kapanalı 3 saat oldu hala sımsıcacıktı eve geldim şarja taktık oluyo gibi gösterio ama şarj seviyesi hep aynı kalıo ve telefon ısınıo versiyon güncelledim 4.1 . vers kullanıyorum neden böyle olyr acaba?

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
biz nereden bilelim her bir seyi kosup burada yazacaginiza servisini arayip sorun

k4y4

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Çin işi iphone olmasın o :D

ALENDEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kazuya dÖVseydİn barİ

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
:cool:Servisi aramanız daha mantıklı olur sanırım ilk başta.

Batarya gitmiş olabilir, bataryaya giderkenki kablolarda problem olabilir.

Yazılımsal bir sorun olduğunu zannetmiyorum, yani bu forumda çözüm bulamazsınız :)

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cihazı DFU moda atıp 4.1 versiyonu yeniden kurmayı deneyin

DFU mod için POWER + HOME tuşunu 10 saniye akdar basılı tutun cihaz tamamen kararacak sonrasında elinizi POWER tuşundan çekim HOME tuşu basılı tutmaya devam edin

Ekranda hiç bir gösterge olmaycak yanlız itunes iphone nu görecektir

Orda restore tuşuna tıklayın itunes kendisi firmware dosyasını indirip restore yapacaktır

Bundan sonrada arıza devam ederse muhtelemen garantiniz devam ediyordur garantiye gönderin

Geçmiş olsun.

makovad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de dun 4.1 e yukselttım dı telefonumu sarja taktım oyle kırmızıda duruyordu sabaha kadar sarjda durdu ama sarj oluyor ama olmuyormus gıbı oluyordu sebebı nedır cozemedım ama telefonu yenıden kapattık actıgımda sorun duzeldı...hatta gece boyunca sarj olmus cunku sarjı full gosterıyor su an :D sorunu yok yanı bence sorun telefona yuklenen bır programdan olabılırç..

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
o kırmızı sadece uyarı iphonu şarja baglayın şarj simgesi cıktıgında power+home basarak ekranı kapatın tamamen kapalı kalsın 20 dk sonra yenıden açın şarjın oldugunu göreceksiniz.

hierapolis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun çakma bağlantı kablolarında yaşıyordum; orjinal kablo aldım (cakmanın iyisi). sorun kalmadı..
Ama Araç şarj kitinde aynı sorun dewam ediyor

dilara_lena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bendede aynı olay oluyor. bu arada onun kabloyla mabloyla ilgisi yok ve benimki çakma falan da değil. bu sorunu çözmek için iphone u bilgisayara bağlamak gerekiyor. sonra da format atmalısınız. ama bu format diğerleri gibi değil. içindeki bilgileri silmiyor. nasıl atıldığını sonra yazarım çünkü benimde abiim bana yapıyor ben bilmiyorum :D

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Bu soruyu soran askere gitti sonra geldi evlendi ve yurtdışına gitti.O yüzden şu sıralar senin çözümünü uygulayamaz.:yes::hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamlar, aynı sorunu yaşadım. iphone'nun ve usb - şarj kablosunun birleştiği yerin tozlarını temizledikten sonra sorunum çözüldü. Bilginize,

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Selamlar, aynı sorunu yaşadım. iphone'nun ve usb - şarj kablosunun birleştiği yerin tozlarını temizledikten sonra sorunum çözüldü. Bilginize,

Azıcık dikkatli olalım lütfen, kayıtsız üyeler hep eski konuları hortlatıyor. Daha duyarlı olalım, modlar uğraşıyor konularla :/

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu tarz sorunlar yaşayan başka arkadaşlar varsa önce mutlaka servisi arayıp sorsunlar. Servisin yönlendirmesine göre cihazı tamire göndermeniz gerekebilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaa benimki çin malı ama şarz alıyordu 10 dk önce şarjdaydı çalışıodu çektim pcye bağlamak istedim bağlanmadı sorada hiç şarj almadıı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 3 telefonum var . Şarjı bitti ama şarj aldıramıyorum NEDEN ? :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 3 varsa sende onu imha et hemen tarihi eser o

S

SDN Okuru

SDN Okuru
size teşekkür ederim. aynı sorun oluşmuştu. Sizin önerdiğiniz yolla düzelttim. Beni servis filan uğraştırmadınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cok cok tesekkurler, suanda yurtdışındayım ve bende aynı sorunu yaşıyordum,sizin tavsiyeleriniz acaip kurtarıcı oldu....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben dede var cin malı aynı sorun bendede var neyapa bilirim
bifikrin varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iTunes e bağlayıp restore olayını gerçekleştirdiğimiz zaman bilgilerimiz silinecek mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bi yardım et telefon şarj olmuyo şimşek işareti var oluyo gibi ama olmuyo neyapabilirim lütfen söylermisin ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var İphone 5C sahte kullanıcısıyım şimşek işareti var oluyo gibi gözüküyo ama saatlerce dolmuyo hep aynı yüzdede yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şarz etmememe sebebi telefonuzun şarz yuvasının içinde biriken pamuk kalıntılarıdır. İğne yardımı ile temizlerseniz sorununuz çözülecektir. Kolay Gelsin.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
hiç gülesim yoktu okur :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bütün yolları denedim. iphone 5sim var. orjinal şarj aletim yok. kırmızı ekranda kalıyor. ne yapacağım

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
şarj soketi bozulmuş olabilir, telefoncuya ya da apple servisine götür