Teamwiever ''bada,android'' destek topluluğu

Bu konuyu okuyanlar

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz sizlere bada,android ve bazende iOs işletim sistemleri hakkında yardım ediyorum, ancak üyelerin özel mesajdan bana yazmaları biraz kötü bir durum tamam yardım ediyorum ama bir konu açarak hem, diğer arkadaşlarda yararlanır hemde forumumuz gelişir.Herneyse konuya dönelim. Ben Teamwiever aracılığıyla ÜCRETSİZ yardım ediyorum herkese ve yardım isteyenlerin burdan yazmaları daha yararlı olur.Ayrıca bu konu hakkında bilgisi olan ve yardımcı olacak arkadaşlar varsa bu konunun altına yazsınlar, onları gruba ekleyeyim.

Not : Baştan söyleyeyim, bu iş bir yardım işidir.Telefonum bozuldu,brick falan gibi şikayetlerden SDN FORUM KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLDİR!

Destek Grubu (Yardım Edecekler) :

1-
MuStAfAA
2-tunags23
Herkese iyi forumlar :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
merhaba ben wawe 723 üme multiloader yaptım ama telim açılmadı hala bekliyorum kablo takılı şekilde ne yapmalıyım?

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
merhaba ben wawe 723 üme multiloader yaptım ama telim açılmadı hala bekliyorum kablo takılı şekilde ne yapmalıyım?

Bataryayı çıkarıp, biraz bekleyin bağlantıyıda kesin. Sonra tekrar Download Modea alıp işleme devam edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba mustafa bey
bada 2 yüklemeye çalışıyorum samsung ilk telefonum yardımcı olursunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yukleme yaparken fota dosyası hata verdı ve tam surumde ole bı dosya yok nasıl bulaılırım yardımcı olurmusunuz??

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
yukleme yaparken fota dosyası hata verdı ve tam surumde ole bı dosya yok nasıl bulaılırım yardımcı olurmusunuz??

İşlemi tekrardan deneyin, yada başka bir FW indirin. FW'lerden yada dosyalardan olabiliyor bu sorun.Brick olmaz merak etme.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
benide ekleyebilirsin gruba :) ama hayatım boyunca sony kullandığım için sony cihazlarda daha iyi yardımcı olabilirim :) [MENTION=71491]MuStAfAA[/MENTION]

ntaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de yükleme yaparke serial port ve security failed hataları veriyordu ama yine de yükleme yapıldı. ancak tema vs yükledim kuramıyorum. estorege fulled vs hata veriyor, kurulmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende dun samsung jet 8003 ce andıron atım ama tel kafayı yedı dokunmatıgı calısmıyor nasıl jet yada bada yapabılırım orenebılırımyıım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biri bana yardım etsin bada 2 yükleyemiyorum yardım edin team wiwerde bağlanıp biri yardımcı olsun sevinirim

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
slm samsung vave 1 bada 2.0 yüklemek istiyorum fakat kiesde yazılım desteklemiyor yazısı ile karşılaşıyorum neden olabilir? tşkler konuya yabancı değilim elektronik teknisyeniyim ama yapamadım ::(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim tel wawe 2 bada 1.2 ben bunu 2.0 ğüncellemek istiyorum kiesten oluyor diyorsunuz kolay bir şekilde kies ğüncellemiyor bildirim geliyor onaylıyorum başa dönüyor

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
S

SDN Okuru

SDN Okuru
kolay gelsin samsung s7233 dediğiniz gibi flashladım ancak telefon acılmıyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
kolay gelsin samsung s7233 dediğiniz gibi flashladım ancak telefon acılmıyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

S7233 Modeli için herhangi bir fw paylaşımında bulunmadım, nereden yüklediniz?

Cxoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuya symbian'ıda eklersen bende gruba katılabilirim :)

First_Class

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung i9100 kullanıyorum 4.1.2 android sürümü yüklü daha güncel bir sürüme terfi etmek istediğimde odin ile yükleme yapıyorum yalnız sim kartta pin olduğunda hat sinyali alamıyorum ve güç tuşuna bastığımda yeniden başlat gibi seçenekler geleceğine telefon direkt kapatıyor şuan olduğum sürümde sorun yok ama diğer yüklediğim tüm sürümlerde bu sorun oluyor telefona bir defa cyanogenmod yüklerken imei silinmişti ve telfoncuya cihazın kendi imeini tekrar yazdırmıştım bu sorunu nasıl halledebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
doğrudur başka bir siteden almıştım. sadece yardım almak için sormuştum. bugün bir telefoncuya götürdüm onlarda bakacaklarını söylediler yarın belli olur telefonun durumu. cevap için tşk ederim. iyi çalışmalar dilerim.

timurcin35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bu ndnavigasyonu nasıl yüklicez bi link atarmısın lütfen navigasyonu sürekli kulanacam cokişimi görecek

Son mesajlar