En İyi 10 Alışveriş Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
Her telden web siteleri sizin istediğiniz ürünü ayağınıza kadar getiriyor. Sizin için bu en iyi 10 siteyi bir araya getirdik.

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bir dönem televizyonlarımızda da gösterilen ve geleceği mizah yoluyla anlatan Jetgiller dizisinde gördüğümüz bu teknoloji günümüzde gerçek hale geldi.
internet1269467590.jpg
Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor. İşte alışveriş konusunda iddialı 10 site

.
:: Siz en çok hangi alışveriş sitesini kullanıyorsunuz? Neden bu siteyi tercih ediyorsunuz?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Vatan Bilgisayar, sanalmarketim.com'u tercih ediyorum genelde.

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
vergi kaçakcısı ve kullanıcılarından fahiş rakamlarda komisyon alan ve alışverişlerin vergisi komisyona dahil diyen gittigidiyor.com u nasıl en iyi 10 alışveriş sitesi içine koyuyorsunuz hayret

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hizlial.com en hızlı + kargo bedeli 1 tl olan bir alışveriş sitesi 500 tl ye kadar sipariş verdim sorunsuz aldım tüm ürünleri :) hepsiburadayı pek önermem aldığım 50 tl lik klavye tuşları bozuk çıktı . şikayet ettiğim halde sonuç alamadım

masterofcoders

Asistan
Reaksiyon puanı
1
vergi kaçakcısı ve kullanıcılarından fahiş rakamlarda komisyon alan ve alışverişlerin vergisi komisyona dahil diyen gittigidiyor.com u nasıl en iyi 10 alışveriş sitesi içine koyuyorsunuz hayret
Aynen katılıyorum. Adamlar yurtdışından yenilenmiş ürünleri vergi ve gümrük ödemeden satıyorlar. Maliye neden hala bu siteyi kapattırmadı anlamadım.

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Aynen katılıyorum. Adamlar yurtdışından yenilenmiş ürünleri vergi ve gümrük ödemeden satıyorlar. Maliye neden hala bu siteyi kapattırmadı anlamadım.

Çünkü GG'de sıfırrisk muhabbeti var. Ben bir alıcıyım ve bu benim çok hoşuma gidiyor.
Bu liste de zaten alıcıları ilgilendiren bir liste. Sahibinden.com'a gelince satıcı o ürünü "Get'e Çevir "( Güvenli eTicaret ) muhabbeti yapıcak da falan da filan da. Ayrıca beğenmediginiz GG dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak kabul edilen eBay Ortağı.

---------- saat 13:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:46 eklenmişti ----------

Yanlış anlaşılma olmasın eBay Gittigidiyor'un ortağı :)

masterofcoders

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çünkü GG'de sıfırrisk muhabbeti var. Ben bir alıcıyım ve bu benim çok hoşuma gidiyor.
Bu liste de zaten alıcıları ilgilendiren bir liste. Sahibinden.com'a gelince satıcı o ürünü "Get'e Çevir "( Güvenli eTicaret ) muhabbeti yapıcak da falan da filan da. Ayrıca beğenmediginiz GG dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak kabul edilen eBay Ortağı.

---------- saat 13:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:46 eklenmişti ----------

Yanlış anlaşılma olmasın eBay Gittigidiyor'un ortağı :)
Sıfır risk sistemi emin ol alıcı için değil satıcı için geçerli. Sen ürünü dalgınlık yapıp kargo görevlisi yanında açıp kontrol etmezsen artık o ürünün geri dönüşü yok. Art niyetli insanlar için süper bir sistem.

nesringural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kıyafet için trendyol
çanta için reymona.com
diğer ihtiyaçalr için hepsiburada.com

mimari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgiler için teşekkür ederim. Online alışveriş siteleri çoğaldıkça insanların güvenli olanları birbirleriyle paylaşmaları çok daha önem kazanıyor. İrili ufaklı bir çok yeni firma giriyor bu sektöre ve bazıları insanları zor duruma sokuyor. Tüketiciler genelde sorun yaşadıkları zaman bunu paylaşıyorlar, fakat sorunsuz alışverişlerini çok paylaşmıyorlar. Herkes deneyimlerini paylaşsa çok daha rahat alışveriş yapabiliriz.

Alışıldık sitelerden sektör olarak biraz değişik olmakla beraber herkesin ev dekorasyonunda lazım olabilecek bir site de www.hirdavatfirsati.com online hırdavat ve mobilya aksesuar satış sitesi. Kulp,kapı kolu,mutfak aksesuarları,mobilya aksesuarları,ankastre ürünler,evyeler gibi tadilat sırasında lazım olabilecek tüm ürünler bulunuyor. İhtiyacı olanların fikir edinebilecekleri güzel ve güvenli bir site. Tabi koçtaşın sitesi daha kapsamlı fakat fiyat olarak aralarında çok fark var, bir bakmanızı tavsiye ederim.

Umarım bilindik siteler haricinde böyle niche alanlarda faaliyet gösteren değişik sitelerle ilgili bilgilerinizi paylaşırsınız ve herkese bir fikir verirsiniz.

yorkainsaat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

www.PazarAmbar.com

Güvenli Alışveriş
7/24 iletişim de var
Online Alışverişte ilk dikkat edilmesi gereken şey
sitenin iletişim bilgileri olmalıdır
sonra, Güvenlik sertifikası varmı buna bakılır. Bunu ya normal sayfasında
yada ödeme sayfasında adres çubuğundaki http://www şeklinde olan
adresin https://www şeklinde değiştiğini görerek anlayabilirsiniz

s.demir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Giyim için markofoni,morhipo, mango. Elektronik için fiyat karşılaştırma sitelerinden en uygun fiyatlı olanları incelerim, güvenilir görünen birinden siparişi veririm.
akakçe fiyat karşılaştırma sitesinden bulup en son yaptığım alışveriş http://www.tvt.com.tr/APPLE-MacBook-Air-13-INCH-i5-17GHz-4GB-128GB-Z0MDQ,PR-19720.html 2 gün aradım en uygun buradaydı çok memnun kaldım.

Kesinlikle kalıplaşmış sitelere bağlı kalmıyorum çünkü hep problem çıkıyor ,gecikme oluyor, yanlış ürün geliyor 3 kuruşluk mala 5 kuruş uğraşıyorum.
akakce.com dan fiyat karşılartırın derim özellikle yüksek fiyatlı ürünlerde, elektronikte.. Kıyafet zaten nerdekini beğenirsen onu alıyorsun sonuçta.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
kıyafet için trendyol
çanta için reymona.com
diğer ihtiyaçalr için hepsiburada.com

Bayanlar bu alışveriş olayını gerçekten çok seviyor galiba...

Geçen metrobüs de gördüm bir bayan trendyol a girmiş iPhone'u ile elbiselere bakıyor, tek tek inceliyor. Resimlerden bişey belli olmuyor alıyor gözüne yanaştırıyor :D
Baya gülmüştüm durumuna :)
Sanki işine evine gücüne gidince bir bilgisayar bulamıyacak, yolda metrobüs de inceliyor elbiseleri.

neophyte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkes indirim peşşinde olduğu için, ucuz bulduğunda önüne gelen yerden alıyor. sonra uğraşıyor duruyor. bildiğiniz güvendiğiniz sitelerden almak en iyisi bence. ben sürekli alışveriş yapıyorum ve arada kırk yılda bir sıkıntı çıkıyor. bir de hem çok indirim olsun hem de hizmeti harika olsun diyen tipler var onlara şaşırıyorum.
güvendiğin sitelerden www.nakitkazan.com aracılığı ile alınca zaten paranın bir kısmını nakit olarak geri alıyorsun başka bir yer aramana gerek kalmıyor. ben artık her alışverişimde önce akakçeden fiyat araştırması yapıyorm ve nakitkazan'a girip var mı diye kontrol ediyorum. sonrasında da alışverişimi nakitkazan aracılığı ile yapıyorum ve paramın bir kısmını geri alıyorum.

öyle indirim peşinde koşmaya gerek kalmıyor.

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ben mormani.com dan almıştım bir defasında elektronik aletleri. Tabi her ihtiyaca göre farklılık gösterir. Sen belirli bir markanın bir ürününü arıyorsan o zaman bu liste bir işe yaramaz. Ama genel olarak liste de hepsiburada, trendyol tarzı 8 10 tane site, sanalpazar, sahibinden gibi siteler sıralanabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tek tercihim büroteknik. Çünkü ucuz ve orjinal ürünler satılıyor. Ayrıca konuştuğum kişiler çok samimi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hızlı al com un neresini tavsiye ediyosun kesinlikle etmem bir telefonu 15 günde göndermediler bide yalan söylüyorlar şu gün bu gun gelecek diye bullaşmayın kesinlikle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alisveriskrizim com'u çok seviyorum. Denemenizi öneririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Trendyo,Markafoni,Limango,Vipdükkan,Alamarka,Morhipo,1v1y,Zizigo

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
site farketmes hangi site karşıma çıkarsa HTTPS bağlantılı siparişimi verrim :)

AYSU25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Bu siteler zaten arkasına holding gücünü almış markalar. Örneğin trendyol günlük ciro 460.000TL diye rivayet ediliyor.Yani yine nettede tekel gibi yeni sitelere geçit ve şans zor.Mahalle bakkalının başına gelenler gibi oysa kimsenin bilmediği kaliteli güvenli sitelerde var. Benim test edip denediğim bazı kimselerin bildiği incir aş. güvencesiyle çıkış yapan garantili ve kaliteli çok hesaplı bir yer cep telefonu sipariş ettim denemek için kapıda ödemeyi tercih ettim üç günde orjinal kutusunda geldi çok memnunum http://www.gy.incir.com Denemenizi tavsiye ederim.

Son mesajlar