Avea numara değişimi

Bu konuyu okuyanlar

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Avea 'da online işlemler üzerinden numaramı nasıl değiştirebilirim? Bu özellik kalktı mı? ve ücreti hakkında bilgisi olan var mı?

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Avea 'da online işlemler üzerinden numaramı nasıl değiştirebilirim? Bu özellik kalktı mı? ve ücreti hakkında bilgisi olan var mı?

online işlemler üzerinden yapılmıyor artık 10TL faturasız hatlar için ancak 13 TL olması gerekiyor hattınızda MH aranarak yapılabilir

iyi forumlar

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
@byunker 532 Turkcell hattımla Avea'ya geçtikten sonra hattımı Aveada iptal ettirip kapattırırsam numara Avea'damı kalıyor, Turkcell'e geri mi dönüyor?

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
@byunker 532 Turkcell hattımla Avea'ya geçtikten sonra hattımı Aveada iptal ettirip kapattırırsam numara Avea'damı kalıyor, Turkcell'e geri mi dönüyor?

Merhaba,

Ana numara 532 ile başladığı için turkcell'e döner numaranızı açtırmak istediğinizde turkcell den açtırmanız gerekir, tüm vergiler faturanıza tek seferde yansır.

İyi forumlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bugun turkcele geciş ypmak için başwurdum fakat sonra pişman oldum.,iptal yada işlemi durdurabilirmiyim

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
numara değiştirme ücretini öğrendiğim iyi oldu

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Online işlemler her seferinde 553'lü 5 numara öneriyor. Kendi istediğimiz kullanılmayan bir numarayı seçebiliyor muyuz.

Keşke istediğimiz numaraları seçebilsek ama yeni seriler 553 le başlıyor bize gelen hatlar hep bu şekilde online işlemlerde de bu yeni seriler kullanılıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben vodofonluyum ama numaram avea değiştricem internet üzerinden nasıl başvuru yapabilirim yada bayiye gidip değiştirme talep etsem ne kadar ücreti vardır ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
avea online işlemlerden numaramı değiştirmem şuan için mümkün mü ve ücret hala 13 tl mi?

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Tamam eyvallahta nasıl gircem numara değişikliği için

www.avea.com.tr sağ üstte online işlemler butonu var tıklayın açılan pencerede telefon numaranızı yazın şifre almak içnde *952# yapın sol menüde bulunan hat işlemlerinin altında 6 ncı sırada oradan yapabilirsiniz

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bu numara değiştirme olayı Türkcell online işlemlerdede var mı acaba??.. Yada Vodafone da??..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aveada numara değiştirmek istiyorum. ücreti 13 tl imiş, bu işlemi online yapmak istiyorum ama bakiyemde 13 tl yok bu yüzden bi avea bayisine mi gitmem gerekiyor, gitmeden başka türlü yapamaz mıyım? :blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numaramı kendi adıma almak istiyorum böyle bir şey mümkün mü

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
numaramı kendi adıma almak istiyorum böyle bir şey mümkün mü

BTK tarafından çıkarılan bir uygulama ile 1 yıl içerisinde alabilirsiniz ancak şuan için henüz operatörlere nasıl olacağına dair bir bilgi ulaşmamıştır.

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
BTK tarafından çıkarılan bir uygulama ile 1 yıl içerisinde alabilirsiniz ancak şuan için henüz operatörlere nasıl olacağına dair bir bilgi ulaşmamıştır.
@byunker abi vodafonede yeni alinmis bi hat 3 ay sonra devir islemi oluyor avea bilmiom 3 yil vodafondaydim da:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Biraz fransız kaldım bu numara değiştirme nedir.

bycmon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
numaram abimin üzerine kayıtlı 18 yaşından önce alamadığım için. 5 yıldır kullanıyorum bi sorun olduğunda abimi aramaktan bıktım numaramı kendi adıma geçirmek istiyorum avea 38 lira para istiyor. bunun başka bir yol yordamı varmıdır acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
6yıldır kullandığım hat tanımadığım birisinin üstüne. Online işlemlerden avea numara değişikliği yapsam üzerime alabilirmiyim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aveada numarann son iki hanesi değiştirile bilyor mu bir bilgniz vr mı ?