Digiturk Play 'den Fenerbahçe-Galatasaray Maçını İzlemek ?

Bu konuyu okuyanlar

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
images

Evet arkadaşlar bu maçı bilgisayar üzerinden izlemek ne kadar doğru olur ? Yayın kalitesi nasıl donma yapar mı? Ayrıca bu maç yayını hd olacak mı? Fiyatı 26 tl olarak geçiyor. Cevapları bekliyorum.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
images

Evet arkadaşlar bu maçı bilgisayar üzerinden izlemek ne kadar doğru olur ? Yayın kalitesi nasıl donma yapar mı? Ayrıca bu maç yayını hd olacak mı? Fiyatı 26 tl olarak geçiyor. Cevapları bekliyorum.

Hiç bir şekilde donma olmuyor sadece 2 saniyelik bir geçikme var... ttarena'daki maçı izledim..

bu haftaki maçıda satın aldım sorun olmuyor...

Kaliteside gayet iyi.

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bende almayı düşünüyorum ama öğrenci olarak 26 tl çok geldi? 20 olsa direk alacağım :D

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=138307]technomind[/MENTION] Çerez parası o da :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Aslına bakarsan doğru diyorsun :D çerez Parası :D kimininde bira parası :D

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hiç bir şekilde donma olmuyor sadece 2 saniyelik bir geçikme var... ttarena'daki maçı izledim..

bu haftaki maçıda satın aldım sorun olmuyor...

Kaliteside gayet iyi.
Ben burda ücretsiz ATV KANALD falan izledim ama böle tam ekran olmuyor 19" monitörde. Maçta nasıl yayın Hd falan mı ?

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Eğer böyle bir yayın alacaksanız internet bağlantı hızınız çok önemli. Mesela en yüksek kalitede izleyebilmeniz için 10 Mbitlik bir bağlantı lazım. 8 Mbitlik bağlantı için de izleme seçeneği mevcut tabi. Ama bağlantı hızınız 1-2 Mbit falansa fazla kalite beklemeyin derim. Ayrıca maçları izlerken Silverlight yerine açılan pencerenin üst kısmından Yayın 3'ü seçerek flash player destekli yayını almanızı tavsiye ederim. Silverlight çok sorunlu. Flash player destekli yayın için de küçük bir eklenti kurmanız gerekiyor. Karşınıza onay penceresi geldiğinde telaşlanmaya lüzum yok.

--- Mesaj Güncellendi ---

Ben burda ücretsiz ATV KANALD falan izledim ama böle tam ekran olmuyor 19" monitörde. Maçta nasıl yayın Hd falan mı ?

Tam ekran oluyor. Tarayıcı penceresi tam ekran olmuyor. Yayını tam ekran izleyebilmek için oynatıcının ikonuna tıklamanız gerekiyor.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
images

Kardeşim bence alma değmez son maç herkes izleyecek derbi maçlar genelde donuyor. 2 yıldır yıllık satın alıyorum derbileri rahat bir şekilde izleyemedim hiç. ya başlamadan kahvehaneye gdiyorum yada ikinci yarı... git 10 liraya arkadaşlarını topla cipsini falan al bi digitürk yayını yapan yerde izle. erken git yerini ayırt kıyak yerlerden...

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Evet dogru technomind yerinde duramaz..
ama forumda technomind'dan daha deli izleyenler var bu da bir gercek :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Yok kardeşim gıcıklığına söylüyor :D içki içmiyorum ya sorun orda :D

umrumda değil, benden daha ateşlisi olamaz :D

dimi? bu forumda senden baska tum Fenerliler icki iciyor?????
icki ile deli izlemeyi ayni kefeye soktun yaa artik sana diyecek birsey kalmadi...
ben kendimi kast etmistim ama sen taktigin o gozlukler sayesinde ancak bunu gorursun...
umrunda degil ya soyluyeyim o zaman .... bu forumdan birkac kisi Trabzon-Fenerbahce macini izledik ve hicbirimiz icki icmedi...
icki icmedigimiz halde senden coooook daha deli Fenerliydik....
bir daha sakin beni mesajlarinda alinti yapma....

--- Mesaj Güncellendi ---

bu arada konu dagildi toparliyim... digiturk play her zaman normal yayindan sonra gelir... mac izlemenin bir keyfi yoktur...

Cochineal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arada sorunlar olabiliyor.Onun yerine arkadaşlarını alıp çok daha uygun bir fiyata ve eğleneceğin için cafe,kahvehane vb. yayın yapan bir yere gitmen daha mantıklı olur.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
aylık paketler 35 lira iken bir maçı 26 liraya satıyorlar şimdi

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tv de ızlemek gıbı keyıf olmazz

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Çok izleyen olacak. Bu maçın internetten izlenmesini tavsiye etmem.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kuzenlere gidecem büyük olasılıkla yada eniştemlere ... eniştemler ilk tercihim tabi 120 ekran led var HD lig tv var :D

Kuzenlerdeki 82 ekran lcd ve lig tv Sd :(

Bu arada konuyla alakalı büyük ihtimal lig tv nin yine serverları çöker çünkü en çok izlenen

maç olucak lig boyunca...

çökmesede kaldırmayacağı kesin çok donar....

TerTip89

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yayın kalitesinde sıkıntı olmuyor önceki macı netten seyrettim Lcd tv ye vga ile bagla bilgisayarını paşa paşa seyret ;)

ppp17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Digiturk play fb gs maçı yayınım var izlemeyeceğim isteyen varsa satabilirim uygun fiyata.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Eskiden derbilerde donma oluyordu ve maç saati kanalı açmak imkansız gibiydi. Şimdi düzelttiler hepsini sıkıntı yok, ha lig bitti orası da ayrı.. .

digiturkx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
digitürk fiber optik kullanıcıları için gayet uygun ama bağlantısı yavaş olanlar için donmalar yaşanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşlar ben digiturk play üyeliği alsam abim ile yani sadece iki kişi olarak tek üyelikten izleyebilir miyiz? aynı anda aynı maçı

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
arkdaşlar ben digiturk play üyeliği alsam abim ile yani sadece iki kişi olarak tek üyelikten izleyebilir miyiz? aynı anda aynı maçı

digitürk play'den maç izlerken başka bir bilgisayarda aynı üyelik ile aynı içeriği izleme imkanınız yok maalesef. ama farklı bir maçı izleyebilir misiniz bilmiyorum açıkçası..