Xperia Neo V, Xperia Arc S, Xperia Ray Android 4.0 ICS dağıtımlar bugün başladı

Bu konuyu okuyanlar

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
vayyy :D yarın telefon alıcam ve 2 3 hafta icinde sürümü güncellenmiş olucak 2 hafta kullandıktan sonra gelecek olan sürümün ne kadar farklı ne kadar akıcı oldugununda farkına varmıs olucam :D
ve bu arada bu htc lerde 3 tip klavye mevcut bi numarik sayılar bide qwerty
sony ericssonda da mevcutmu bu özellik? yoksa tüm akıllı telefonlarda olan bir ozellikmi

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar. Gözümüz Aydııın :))

Dün (13 Nisan) itibari ile başlayarak, 2011 Xperia ™ akıllı telefonlar için Android 4.0 Ice Cream Sandwich yükselme dahil olmak üzere Sony yazılım yükseltme başlıyoruz.

Yazılım başlangıçta İsveç, Danimarka, İzlanda, Finlandiya ve Norveç'te tüketiciler için Xperia arc S, Xperia Neo V ve Xperia ray için sunulacaktır. Yukarıdaki modeller için, yazılım yaygınlaştırma diğer küresel pazarlarda mevcut olma, sonraki 4-6 hafta boyunca devam edecek - ek piyasalar yükseltmelerini blogda yayınlayacağız..

Bu yazılım kiti (Operatöre Bağlı) hazır olduğunda Main: Community: Sony Xperia™ support forumadresinde görmek mümkün olacak; - Operatörünüz henüz listede yoksa kontrol etmeye devam edin.

Lütfen 2011 Xperia smartphone yükseltmek için, bir PC veya Mac bağlayın - veya View all products - Sony Smartphones (Global UK English) adresindeki yönergeleri izleyin.

Ardından, Xperia arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Mini, Xperia mini pro, Xperia pro, Xperia aktive ve Walkman Sony Ericsson Live Mayıs / Haziran başlarında * sonundan başlayarak yayınlanacak.

Şimdiye kadarki tüm soru ve yorumlarınız için teşekkürler...

http://blogs.sonymobile.com/product...-software-upgrade-for-2011-xperia-smartphones

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Xperia x10i, sanırım Xperia serisinin yüz karası. Sony ile çok basit olan bir sorunun cevabını alabilmek için defalarca mailleşmiş ve şu neticeyi almış durumdayım; "Üzgünüz, x10i için 2.3.3 son güncellemedir, bundan sonra bir daha güncellenmeyecek".

Bu cevabı vermemek için çok direndiler. Çünkü "ben 2.3.3 kullanıyorum, yeni bir güncelleme olacak mı" diye sordum, "güncellemeleri takip edebilmek için şu yazılımı kurun dediler". "Yahu kardeşim, ben zaten en güncel olan 2.3.3'ü kullanıyorum, 2.3.4 gelecek mi" diye sordum, "evet şu anda 2.3.3'e güncelleyebilirsiniz, bunun için şu adımları takip edin" dediler. "Birader dalga mı geçiyorsunuz, ben zaten 2.3.3 kullanıyorum dedim; 2.3.4 yayınlayacak mısınız, bazı ülkelerde yayınlanmış" dedim, sonunda pes ettiler ve "2.3.3'ten başka bir güncelleme olmayacak" dediler.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION], ne diyosun abi?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Onu sormuyorum yaa :D. Nasıl kurucam, bi yardımcı olsan?

daha dur henüz Türkiyeye gelmemiş :) türkiyedeki cihazlara güncelleme gelince telefonun seni uyaracak yeni yazılım güncellemesi var diye o zaman telefonu PC Companion bağlayıp yönergeleri izlemen yeterli olacak :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
daha dur henüz Türkiyeye gelmemiş :) türkiyedeki cihazlara güncelleme gelince telefonun seni uyaracak yeni yazılım güncellemesi var diye o zaman telefonu PC Companion bağlayıp yönergeleri izlemen yeterli olacak :)

Gıcık android. Kesin gelir mi türkiyeye? :D

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ben neo v ye yükledim bile günaydın :))).
Yüklemek isteyen varsa yardımcı olurum..

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yok flashtool hatalı zaten. Olay şu :D

İlk önce Telefonumuzu güzelce yedekliyoruz.
Wotan Client ile Nordic 2.3.4 ü yüklüyoruz..

Ve Son Olarak Telefonumuzu Pc Ye Bağlayıp Pc Companion'u Açıyoruz ve Güncelleme Uyarısı Geliyor ve Yüklüyoruz. :D

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu arada bende telefonu aldım xperia neo v :D şuan sarjının dolmasını ışığının yeşil olmasını iple çekiyorum:D
doldugu an alıcam :D

vedatyildirim87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler geçen hafta telefonuma yükledim (xperia ray). telefon baya güzel olsun yüz tanıma ile ekran kilidi özelliği geldi çok güzel bişey ama genel olarak bakarsak beğenmedim çünkü fazla ram yiyor yani 512mb ram olan telefonların hiçbirinde stabil değil. benimkinde boş sistemde en fazla 150 mb boş ram gösteriyor eskiden 200mb gösterirdi ve bazı yerlerde kasmalar yapıyor. bence bir iki özellik için değmez yüklemeye... ayrıca eski haline göndermek istiyorum yani 2.3.4 sürümüne. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
iyi günler geçen hafta telefonuma yükledim (xperia ray). telefon baya güzel olsun yüz tanıma ile ekran kilidi özelliği geldi çok güzel bişey ama genel olarak bakarsak beğenmedim çünkü fazla ram yiyor yani 512mb ram olan telefonların hiçbirinde stabil değil. benimkinde boş sistemde en fazla 150 mb boş ram gösteriyor eskiden 200mb gösterirdi ve bazı yerlerde kasmalar yapıyor. bence bir iki özellik için değmez yüklemeye... ayrıca eski haline göndermek istiyorum yani 2.3.4 sürümüne. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

wotanserverden 4.0.2.A.0.69 fw geri dönebilirsiniz

vedatyildirim87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya onda da 2 euro istiyor zaten ics yapmak için 2 euro verdim yine mi vermek gerekiyor

vedatyildirim87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet baya araştırdım eskiden istemiyormuş ama artık her güncelleme içi 2 euro istiyor fazla değil ama can sıkıcı :(

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
evet baya araştırdım eskiden istemiyormuş ama artık her güncelleme içi 2 euro istiyor fazla değil ama can sıkıcı :(

Evet malsesef ics çıktığı 2.ci gün ücretli yaptılar.
Ve bahsettiğiniz gibi hevesi kaçan herkes 2.3.4 e geri dönmek zorunda kalacak.