Yılan Yağı Kullanan Varmı

Bu konuyu okuyanlar

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar aranızda yada yakınınızada yılan yağı kullanan-kullanmış olan varmı?yılan yağı hakkında düşüncelerınızı öğrenmek ıstıyorum

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
yılan yağını ne için kullanıyorlar ki?

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Saç için soruyorsanız, saçı dökülen arkadaşım vardı, doktora gittiğinde doktor ona yılan yağı kullanmasını önermiş. Ne derece verim aldı bilemiyorum.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Zavallı yılanın yağınıda mı çıkartmışlar

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
Ben duydum çok kullanan var ama çok yararlı diyemeyeceğim her bünye farklı malum bazı ilaçlar nasıl kimi insanlara çok yarayıp kimine tam aksi etki ediyorsa oda öyle birşey sanırım . Saç içinse sarmısak yağı kullan derim . Onun etki etmediği kimseyi bilmiyorum :) . Saçkıran olan insanlara bile sarmısak önerilir malum :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Mantıken yılan tüysüz saçsız bir hayvan, yağı bence saç çıkarmaz saç döker bu yönden bakarsak:D
Ayrıca ne demişler "kelin merhemi olsa kendi başına sürer" :D

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben duydum çok kullanan var ama çok yararlı diyemeyeceğim her bünye farklı malum bazı ilaçlar nasıl kimi insanlara çok yarayıp kimine tam aksi etki ediyorsa oda öyle birşey sanırım . Saç içinse sarmısak yağı kullan derim . Onun etki etmediği kimseyi bilmiyorum :) . Saçkıran olan insanlara bile sarmısak önerilir malum :)

ben 6 aydır mınoksıl kullanıyorum.ınce ınce saç çıkmaya başladı ama kuvvetlendırmek lazım.yüzmde az saç kıranda var ama sarmısak hıç sürmedım.o bölgeyı bıraz kazımak lazımmış..daha önce 5-6 kez yüz bölgeme iğne yaptıırnca çıktı sakallarım düzeldı.1 yıl sonra yıne döküldü. yan etkısı olduğundan daha yaptırmıyorum

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
ben 6 aydır mınoksıl kullanıyorum.ınce ınce saç çıkmaya başladı ama kuvvetlendırmek lazım.yüzmde az saç kıranda var ama sarmısak hıç sürmedım.o bölgeyı bıraz kazımak lazımmış..daha önce 5-6 kez yüz bölgeme iğne yaptıırnca çıktı sakallarım düzeldı.1 yıl sonra yıne döküldü. yan etkısı olduğundan daha yaptırmıyorum

mavi şişe mi kullandığın ? . O muazzam etkili harika bi ilaç düzenli ve masaj yaparak kullanırsan daha çabuk etki eder :) .
ayrıca sarmısağı yüzünde mutlaka dene yıllardır bu yöntem kullanıyor saçkıran için işe yaramadı diyenide hiç duymadım . İnşallah toparlar biran evvel .

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
evet saçkıran için o bölgeyi hafif tahriş etmek daha sonra sarımsak sürmek iyi geliyor. Küçükken benim olmuştu, bu şekilde sarımsak sürmüştüm sonra saç çıkmıştı. Daha da unutmuştum bir daha olmadı. sanırım strese de bağlıymış saç kıran olayı...

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Minoxil kullanıyorum, memnunum.

Günde 2 defa kullanmak gerekiyormuş, ben 1 defa kullanıyorum acaba yanlış mı yapıyorum? 1 ay gidiyor diyorlar ama sabah akşam kullanınca sanki benimki 20 gün anca gidiyor.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Sarımsak yağı iyi güzel ama evde tek yaşayana ideal, ben bir kere kullandım annem kokuyor diye söylendiği için döktüm lavaboya:)

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bende de sakal yok, saçlar şimdiden dökülüyor...
Minoxil sakala da iyi gelir mi? Artık ben de bir şeyler deneyeceğim. Yoksa çıkacağı yok bu sakalın.

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
50 liraymış yav, öğrenciyim ben abi kuruşa ihtiyacım var :D Ama dur bi baba bankı zorlayayım.
Sakallar hafif tüy gibi gözükmeye başladı. Yaş 20 bu arada. Minoxil de ince saç tellerini kalınlaştırıyormuş. İşimi görür inşallah.
İnternette genel yorumlarda günde 1 defa kullanıldığı ve işe yaradığı söyleniyor. [MENTION=10066]aliitemel[/MENTION] sen %5'i mi, yoksa %2'yi mi kullanıyorsun?

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
50 liraymış yav, öğrenciyim ben abi kuruşa ihtiyacım var :D Ama dur bi baba bankı zorlayayım.
Sakallar hafif tüy gibi gözükmeye başladı. Yaş 20 bu arada. Minoxil de ince saç tellerini kalınlaştırıyormuş. İşimi görür inşallah.
İnternette genel yorumlarda günde 1 defa kullanıldığı ve işe yaradığı söyleniyor. @aliitemel sen %5'i mi, yoksa %2'yi mi kullanıyorsun?
Erkekler için %5 forte, bayanlar için %2 olanı :) Bende zar zor alıyorum bu ilacı :D 2.kutum olacak, 1 ay olmadı ama az kaldı. Şakak bölgemdeki tüyler kıla döndü resmen :) Yavaş yavaş büyüyor.

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Erkekler için %5 forte, bayanlar için %2 olanı :) Bende zar zor alıyorum bu ilacı :D 2.kutum olacak, 1 ay olmadı ama az kaldı. Şakak bölgemdeki tüyler kıla döndü resmen :) Yavaş yavaş büyüyor.

Nette, iktidarsızlık diyorlar, ne iş? :D
Bir de kullanmayı bırakınca saç hemen eski haline geliyormuş. Olmadı bu şimdi...

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Geneli zaten öyle, kalıcı sonuç vermeyip cebi iyice boşaltana kadar iyi sonuç veriyormuş işte.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Nette, iktidarsızlık diyorlar, ne iş? :D
Bir de kullanmayı bırakınca saç hemen eski haline geliyormuş. Olmadı bu şimdi...
Bazen 3 gün 4 gün kullanmadığım oldu herhangi bir değişiklik görmedim. Bu arada jole çalıyorum sürekli :D İktidarsızlığa gelince herhangi bir değişiklik hissetmedim :D Özelden bir foto atıyım saçla ilgili.

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bazen 3 gün 4 gün kullanmadığım oldu herhangi bir değişiklik görmedim. Bu arada jole çalıyorum sürekli :D İktidarsızlığa gelince herhangi bir değişiklik hissetmedim :D Özelden bir foto atıyım saçla ilgili.

Benim asıl büyük sorunum sakallar. Sakal için de iyi yorumlar yok nette. Çıkartıyormuş ama çıkanlar sakala benzemiyormuş. He tabi alırsam saçları kalınlaştırması için de kullanırım.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Çam terebenti kullanıyorum kepek için biraz azaldı gibi kötü tarafı alnımda saç çıkmaya başladı birde saçları ağırlaştırıyor tabi her saça olurmu bilemem bir de saç dökülmesi ve deri hastalıkları için ceviz yaprağı suyu var ,bildiğimiz ceviz yaprağını Su ile kaynatıyoruz çay gibi demleniyor o suyu süzüp kafaya fırsat buldukça firiksiyon yapılır yapraklar yeşil veya kuru olabilir fark etmez.Not:Diğer bitkiler gibi abartılı bir koku yaymaz herhangi bir tencerede kaynata bilirsinız.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
@aliitemel Saç dökülme problemin varsa jöle ve biryantin gibi şeylerden kesinlikle uzak dur... Zaten bunlar saçın 1 numaralı düşmanları...

Birde sakal çıkartmaya niye çalışıyorsunuz onu anlamadım traş olacağınız vakti başka şeyler için kullanırsınız... Ben bugüne kadar sakalın bi yararını göremedim... Sürekli traş olmak zorunda kalıyorsunuz eğer traş olmazsanız kaşıntı yapıyor vede insanlar tarafından traş ol dendiğinde ben sakallarımla mutluyıum böyle iyi gibi espiriler yapmak zorunda kalıyorsunuz...

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
Bende de sakal yok, saçlar şimdiden dökülüyor...
Minoxil sakala da iyi gelir mi? Artık ben de bir şeyler deneyeceğim. Yoksa çıkacağı yok bu sakalın.

vay arkadaş biri tıraş olmaktan şikayet eder bi sakal çıkmamasından bu erkekleri anlamak hiç mümkün değil

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Sakalın olmaması daha kötü. 21 yaşına girmek üzereyim hala 16 gibi gösteriyorum. Olsun da ben her gün keserim onları. :)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
mavi şişe mi kullandığın ? . O muazzam etkili harika bi ilaç düzenli ve masaj yaparak kullanırsan daha çabuk etki eder :) . ayrıca sarmısağı yüzünde mutlaka dene yıllardır bu yöntem kullanıyor saçkıran için işe yaramadı diyenide hiç duymadım . İnşallah toparlar biran evvel .
evet mavi şişe.ağbımle beraber kullanıyoruz.önce ona test ettırdım.parası çok dıye sonra ben kullanmaya başladım:D ama bızımkısı ırsı.dün eczaneye gittim yılan yağı almak ıçın onlar bana önce çınko falan vıtamın hapı önerdıler.,sonra propecıa dıye hap.1 sene falan roganla kulan dedıler.hapın fıyatı 109tl bıorde rogan:)pahalıya patlar dıye vazgectım.sonra aktara gittim ıçınde bır kaç çeşıt yağ olan şişe verdı.şimdı roganla beraber kulanıyorum.ama çok kötü çam kokuyorum:(
evet saçkıran için o bölgeyi hafif tahriş etmek daha sonra sarımsak sürmek iyi geliyor. Küçükken benim olmuştu, bu şekilde sarımsak sürmüştüm sonra saç çıkmıştı. Daha da unutmuştum bir daha olmadı. sanırım strese de bağlıymış saç kıran olayı...
sarımsağı nasıl sürmemız lazım.ezıpte mı?yoksa sadece suyunu mu?
Minoxil kullanıyorum, memnunum. Günde 2 defa kullanmak gerekiyormuş, ben 1 defa kullanıyorum acaba yanlış mı yapıyorum? 1 ay gidiyor diyorlar ama sabah akşam kullanınca sanki benimki 20 gün anca gidiyor.
evet sabah akşam 2 defa 5 püskürtme ;)
Bende de sakal yok, saçlar şimdiden dökülüyor...Minoxil sakala da iyi gelir mi? Artık ben de bir şeyler deneyeceğim. Yoksa çıkacağı yok bu sakalın.
sakalın çıkmasını ıstıyorsan yüzüne 3 hafta arayla iğne yaptırman lazım.ılacın ısmını unuttum.ben 5 kez yaptırdım.saç kıran bölgede ancak çıktı.ama ılkınde bıraz aç karına olduğum ıçın tansıyonum düştü bayılıyordum:(onun ıçın aç karna gıtme ve bı yere uzanarak doktora iğneyı yaptır.bıttıkten sonra bıraz dınlen hemen kalkma.bıraz acıyor.bunun ıçın cıldıye doktorlarına gıdebılırsın
Sakalın olmaması daha kötü. 21 yaşına girmek üzereyim hala 16 gibi gösteriyorum. Olsun da ben her gün keserim onları. :)
bekara karı boşamak kolaydır.bende yüzümdekı sakallardan nasıl kurtulurum dıye burda konu açmayı düşünüyordum:)her gün traş olmakla yüzün paramparça olur.hele benım gıbı sakalın sert olursa

--- Mesaj Güncellendi ---

İnternette genel yorumlarda günde 1 defa kullanıldığı ve işe yaradığı söyleniyor. @aliitemel sen %5'i mi, yoksa %2'yi mi kullanıyorsun?
ınternetden al.ben öyle yapıyorum.1 kutusu 28.50 kuruş.2-3 kutuı alırsın 24 tl den verıyorlar.artı 5 tl kargo ücretı;)2 günde kargoda oluyorç.teslımant sırasında ödeme yapıyorsun.güvenlı sıte

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
arkadaşım bunların hepsi palavra.
en ama en etkilisi dahi 2 gram tüy çıkarıyor bırakınca da dökülüyor.
ama saç dökülmesini engeller bak ona birşey diyemem.
kesin olan şu ki yenisini çıkarmaz.
dökülen yer için kesin çözüm saç ekimidir.

Son mesajlar