Optimus Black (İnceleme) VatanBilgisayar

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
siyah asil bir renk ama pembeyi bayanlar çok beğeneceklerdir bencede... ama bence optimus black black kalsın :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
siyah asil bir renk ama pembeyi bayanlar çok beğeneceklerdir bencede... ama bence optimus black black kalsın :)

:) optimus black bence renk seçeneği koymakla iyi yapmış. benim bir arkadaşım telefonun özelliklerinden çok tasarım ve renklerinle ilgileniyor mesela... böyle insanlar var onlara da bir seçenek sunulmuş olur... şayet ben bir telefon alırsam özelliklerinin yanında renk seçeneği geniş olursa asla siyahı tercih etmem... rengi farklı olsun telefon dediğin illa siyah olmak zorunda değil ki... bazen tasarımın al benisi daha önemli olabiliyor.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
:) optimus black bence renk seçeneği koymakla iyi yapmış. benim bir arkadaşım telefonun özelliklerinden çok tasarım ve renklerinle ilgileniyor mesela... böyle insanlar var onlara da bir seçenek sunulmuş olur... şayet ben bir telefon alırsam özelliklerinin yanında renk seçeneği geniş olursa asla siyahı tercih etmem... rengi farklı olsun telefon dediğin illa siyah olmak zorunda değil ki... bazen tasarımın al benisi daha önemli olabiliyor.

tabi ki haklısınız.. bazı kişiler için tasarım ve renk çok önemli... ben renkte siyahı tercih ediyorum... optimus black'in tasarımına hiçbir lafım yok... tam benlik.. inşallah bu hafta sonu alacağım... artık atarım hava mı :)
bu arada renk seçenekleri sunması tabi ki çok iyi olmuş...

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
optimus black pembe renk seçeneğini ve android 2.2 froyo versiyonundan 2.3 güncellemesini eylül başı gibi çıkartacakmış arkadaşlar.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
optimus black'in pembesi tam genç kızlarımıza göre :) bence pembe piyasaya geldiğinde android 2.3 olarak gelmeli...

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
süper bir haber bu... bence optimus black pembe çok daha şık olacaktır :)))) birde şu optimuslara güzel tasarımlı kapaklar yapsalar süper olacak :)))

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşlar optimus black (white ) harika... görmenizi tavsiye ediyorum, tasarım olarak aynı olduklarını bilsem bile.. white çok farklı geldii... süper...

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
evet ya vatan bilgisayar'da gördüm dün optimus black'in beyaz halini bir kez daha hasta oldum smartphone'un tasarımına. beyaz ayrı bir güzel durmuş. bayanlara hitap eder diye düşünüyordum fakat bay bayan fark etmez her türlü alınır.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
arkadaşlar bende aldım sonunda optimus black'imi... beyazını gördüm ama siyahcı olduğum için siyah aldım... n95'ten sonra ağırlığına alışamadım :) ekranı çok parlak....çok kaliteli yanlız.. daha çok bayıldım...

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hayırlı olsun optimus black'in arkadaşım güle güle kullan :) valla siyahı ile tanıdık smartphone'u adı üstünde optimus black ama beyaz da çok yakışmış. pembe rengi gelecekti bakalım o nasıl olacak..

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
hayırlı olsun optimus black'in arkadaşım güle güle kullan :) valla siyahı ile tanıdık smartphone'u adı üstünde optimus black ama beyaz da çok yakışmış. pembe rengi gelecekti bakalım o nasıl olacak..

teşekkür ederim.. bir alışıyimde optimus black'ime.. ondan sonra yok rom yok root hepsini halledeceğim.. sizde yardımcı olursunuz nasıl olsa...

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bende aldım sonunda optimus black'imi... beyazını gördüm ama siyahcı olduğum için siyah aldım... n95'ten sonra ağırlığına alışamadım :) ekranı çok parlak....çok kaliteli yanlız.. daha çok bayıldım...

hayirli olsun. eski telefonun neydi. yani aküsü ne kadar gidiyor?

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74

Hayırlı olsun angel75 Sen bence acele ettin .. optimus black p970 white çıktı çünkü :) beyaz çok hoş duruyor yada bana öyle geldi ..

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
hayirli olsun. eski telefonun neydi. yani aküsü ne kadar gidiyor?

teşekkür ederim... eski telefonum nokia n95 8gb'tı... aküsü derken şarjını kast ediyorsun sanırım.. optimus black'in şarjı 1 gün gidiyor.. çünkü çok oyun oynayıp, fazlaca uygulama indiriyorum.. hevesimi aldıktan sonra 2 gün falan gider şarjı diye düşünüyorum...

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:37 ----------

Hayırlı olsun angel75 Sen bence acele ettin .. optimus black p970 white çıktı çünkü :) beyaz çok hoş duruyor yada bana öyle geldi ..

teşekkür ederim... optimus black p970 white'ı gördüm.. önceden de dediğim gibi siyah rengini sevdiğim için siyahı tercih ettim...

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
beyaz optimus black yada optimus white çok ilgi çekici bir smartphone olmuş. şık olan tasarımı bir kaç kat daha şık hale getirmiş.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
beyaz optimus black yada optimus white çok ilgi çekici bir smartphone olmuş. şık olan tasarımı bir kaç kat daha şık hale getirmiş.

evet tasarım gayet iyi.. kaliteli... lg resmen optimus black ile bizde mobil dünyasında varız demiş.. optimus black'ten önceki telefonlar için çoğu insan kötü demiş... ama şimdi heryerde optimus'un çok iyi olduğunu duyuyorum...

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Valla ne yalan söyleyelim tasarımı bana çok sıradan geldi. Bir samsung bir iphonedan farkını göremiyorum.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ağırlık sıfır, kalınlık sıfır. samsung ve iphone'dan farkını göremiyorum demişsin de samsung zaten iphone taklidi smartphone'lar üretiyor. lg optimus black'in iphone'a benzeyen bir yanını gösterebilir misin?

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hayır ama çok yakın bir arkadaşım optimus black kullanıyor. benim çok hoşuma gittiği için sık sık kurcalıyorum smartphone'u. neden sordun?

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Kimse yoğurdum ekşi demezmiş :D diyecektim. Alttaki resmi hazırladım 4 tane telefon hangileri birbirine benziyor hangisi farklı soralım istersen :)

unled1tyz.jpg

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
samsung ve iphone direkt birbirlerine benziyorlar... lg ve xperia ayrılıyor onlardan...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Öncelikle bana göre Ön Kamerası olmadığı için sony ericsson u çıkartalım :D

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
dünyanın en iyi ekranı demişsin. ne alakası var dostum. amoledin eline kimse su dökemez.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Dünyanın en iyi ekranı derken en iyide smartphone listesinde, yani nova display ekran teknolojisi kullanılmış.. ve kimsede olmamasıda bunu en iyi vede en kaliteli ekran yapıyor.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
samsung iphone'un altta bulunan tuşu (zaten tek tuş var) yani home buton'unu çalmış durumda. ikinci hırsızlığı da çerçevesi. iphone'da bulunan çerçevenin aynısı samsung'da da var. sony ericsson hepsinden farklı ona lafım yok zaten onlar hep farklı tasarım örnekleri sergilediler ama yazılım ve teknik servis sıkıntısı yüzünden biyere gelemediler gelemezlerde. neyse konumuz bu değil. gelelim optimus black'e on görünüşü şekil olarak iphone ve samsung'a benziyor eyvallah. ama ekrandan görmekle birebir incelemek çok farklı. birebir karşılaştırma yaptığında aradaki farkı anlıyorsun. mesela bu resimde çerçeve var gibi ama normalde çerçeve felan yok. birde yanyana koy cihazları kalınlık testi yap, sonra eline al ya da tartıya koy ağırlık testi yap. sonra gel de ki optimus iphone çakması olmuş. ben kullanmıyorum evet arkadaşım kullanıyor ama adamlar yapmış mı yapmış mesele budur. oturup tebrik etmek lazım çekiştirmek yerine. emeğe saygı lütfen..

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
bu arada optimus black'in ekran parlaklığını son kademeye getirdiğimde hiç böyle gözükmüyor.. bu fotoda kısık ayarda tutulmuş.. arkadaşın dediği gibi etrafında çerçeve gözüküyor ki yok.. çok daha şık bir tasarıma sahip...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Valla ekran parlaklık ayarını son kademeye çıkarttığınızda öyle bir parlaklık veriyor ki karanlıkta göz kamaştırıyor..

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Valla ekran parlaklık ayarını son kademeye çıkarttığınızda öyle bir parlaklık veriyor ki karanlıkta göz kamaştırıyor..

ben telefonu ilk açtığımda bu durumda kalmıştım zaten.. :) oyun oynarken ekran parlaklığını 1 kademe kısıyorum inanın ki...

Son mesajlar