Hotmail mail grubu soru

Bu konuyu okuyanlar

eylülNeşesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese :)

Açmış olduğum hotmail mali grubunda, attığım mailler de bana geliyor. posta kutuma 1 yeni e-posta olarak düşüyor. Bunu engellemenin bir yolu var mıdır :confused1:

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Grup içerisine bir göz gezdirin, kendi mail adresinizi varsa listeden çıkarın.

Listede mail adresiniz yoksa gönderdiğiniz mail adreslerinden biri yönlendirme maili olarak sizin mailinizi kullanmış olabilir ve dolayısıyla siz mail yolladığınızda yolladığınız mail size düşüyordur...

eylülNeşesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Grup içerisine bir göz gezdirin, kendi mail adresinizi varsa listeden çıkarın.

Listede mail adresiniz yoksa gönderdiğiniz mail adreslerinden biri yönlendirme maili olarak sizin mailinizi kullanmış olabilir ve dolayısıyla siz mail yolladığınızda yolladığınız mail size düşüyordur...

Yanıt için teşekkür ederim.
Mail listesinde göremedim. Sanırım ikinci dediğiniz olmuş. Bu durumu değiştirebilir miyim??

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yanıt için teşekkür ederim.
Mail listesinde göremedim. Sanırım ikinci dediğiniz olmuş. Bu durumu değiştirebilir miyim??

Bunu değiştirmeniz biraz zor. İlk önce yönlendirilmiş olan maili tespit etmeniz gerekiyor. Eğer grupta çok fazla kişi yoksa zamanınız olduğunda göndereceğiniz maili gruba değilde her adrese tek tek atmayı denerseniz sorunlu mail adresini bulmuş olursunuz...

Pelin24ps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski Hotmail grubumuzda ortak gelen kutusu konusunda çok sorun yaşıyorduk...
mesela bir iletiyi kim yazmış belli değildi, bazen ortak şifremizi tekrar değiştirmemiz gerekiyordu.
Şimdi, Mail-Grubu com kullanmaya başladığımızdan beri hiçbir sorun çıkmadı.
Üyelerin her biri
kendi hesabıyla veya Facebook ile serviste oturum açıyor - bence bu en iyi fikir gruplar için
çünkü bir ortak e-posta adresi var ama herkes kendi kişisel hesabını kullanıyor..

Son mesajlar