Yasak siteye nasıl girerim?

Bu konuyu okuyanlar

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Son zamanlarda bunu kullanıyorum. Hız aynı değişen sadece özgürlük. ;) Kolay gelsin. (Firefox'ta kullanıyorum.)

mn1a3o.jpg
artık bu proxy çalışmıyor sanırsam

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
ben size orta hızda japonya proxysi vereyim girin. 61.120.148.12 8080

googlede aramamazlık yapmaz güvenlik kodu istemez her videoyu açar izletir orta hızdadır çok yavaş değildir videoları hızlı donmadan izletmektedir
japon işidir.

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4

googlede aramamazlık yapmaz güvenlik kodu istemez her videoyu açar izletir orta hızdadır çok yavaş değildir videoları hızlı donmadan izletmektedir
japon işidir.
işe yaradı saolasın

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
arkadaşlar ben cyberghost tarız program arıyorum.bununla ıp adresımı gerçek manada gızlıyordum.en son cyberghost programının 1 yıllık kampalı programını kullanıyorum.fakat daha süresı bıtmeden ışe yaramıyor.yanı hata verıyor

TOKAI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
proxy ip satın alarak burdan site ismi verme gibi bir şansım olmadığı için tam bilgilendirme yapamıyorum şunu söylemeliyim eğer internet bir hobi ise ve birazcık cüzzi miktar para harcamayı göze alıyosanız aylık proxy ip satın alabilirsiniz bu sayede yasakları aşıp özgürleşebilirsiniz bedava proxyler sizi yavaşlatmaktan başka bir işe yaramaz

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
aslında bende almak istiyorum ama kredi kartı istiyorlar ben kredi kartına bulaşmam

---------- Post added at 00:35 ---------- Previous post was at 00:34 ----------

türktorrent.biz engellenmiş

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138

japon işidir.

sende sağol

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
proxy bağlantıları yavaş kalır. vpn kullanmanı tavsiye ederim. bilgisayarıan HotSpot Shield 'ı yükle ve kullan. proxylere göre çok daha hızlı çalışır.

TOKAI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anonim sörf ve bölgesel kısıtlamaları aşmak için proxy şart ha ben kulağı normal tutmicamda gidecem tersten tutacam derseniz o başka yollar açıktır arkadaşlar ben mesela hulu da günlük dizileri takip etmem gerekiyor biliyorsunuz hulu u.s yaşayan kullanıcılara açık bir yer mesela bazı siteler türkiyeden girişlere izin vermiyor bölgesel kısıtlamalar var sizin o öneriğiniz programlarla video özelliklede hd videoları seyretme şansınızı ortadan kaldırıyor pek çık kez denedim pek çok programıda ama nafile olmuyor

şu an satın aldığım proxy ile hem yasakları aşıyorum hemde bölgesel kısıtlamaları en önemliside anonim sörf denen elit proxy ile kimliğiniz ortaya çıkmadan bunu başarabiliyorsunuz

satın alma konusuna gelince paypal denen bir sistem icat edilmiş kredi kartını değil sanal kartını onaylatıyorsun ödemeni yapıp kurtuluyorsun

yada gidip kaç kişinin kullandığını bilmediğin proxy ip yavaş hızlarıyla bişiler yapmaya çalışıyorsun

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
yaw Proxy Switcher iyi deneyin Kullanıyorum ben bir şeyler için :D :D

AliY

Asistan
Reaksiyon puanı
36
indirdim eklentiyi ama girmiyor hala

Eklentinin ikonu ilk kullanımda kırmızıdır. O kırmızı ikonuna tıkla; ikon Yeşil renk olduğunda istediğin yere girebilirsiniz.

Not: Genelde eklenti ikonu alt çubukta yer alır. Eğer orada yoksa üst çubukta sağ tık yapıp özelleştir seçeneğini seçin ve ekrana gelecek sayfadan o eklentinin konunu bulup üst çubuğa sürükleyip bırakın.

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
@1907
Proxy Switcher bi tarayıcı ile birlikte mi çalışıyor yoksa tüm tarayıcılar için proxyleri mi değiştiriyor?

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
site yasaksa biz nerden bilelim?biz evde gayet yasal yolardan işimizi hallediyoruz:devil:

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
@1907
Proxy Switcher bi tarayıcı ile birlikte mi çalışıyor yoksa tüm tarayıcılar için proxyleri mi değiştiriyor?

Tüm tarayıcılar için

başlı başına bir program bayağı işime yaradı :devil2:

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Eklentinin ikonu ilk kullanımda kırmızıdır. O kırmızı ikonuna tıkla; ikon Yeşil renk olduğunda istediğin yere girebilirsiniz.

Not: Genelde eklenti ikonu alt çubukta yer alır. Eğer orada yoksa üst çubukta sağ tık yapıp özelleştir seçeneğini seçin ve ekrana gelecek sayfadan o eklentinin konunu bulup üst çubuğa sürükleyip bırakın.
merhaba ben kurdum işe yarada çok teşekkür ederim ama bi sorun var mozillayı her açışımda eklentiin yardım sayfası çıkıyor bunu nasıl çözerim ?

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Dns değiştirince giriyor çatır çatır...

AliY

Asistan
Reaksiyon puanı
36
merhaba ben kurdum işe yarada çok teşekkür ederim ama bi sorun var mozillayı her açışımda eklentiin yardım sayfası çıkıyor bunu nasıl çözerim ?

Eklentiyi kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. o şekilde devam ederse Firefox'ı yeniden kurun.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629

japon işidir.

Artık çalışmıyor bende ..:)