Ttnet Oyun üzerinden Crysis2 satın alamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

is_oz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ttnet üzerinden satışı yapılacağı duyurulan Crysis2 oyununu satın almak istiyorum.
TTnet adsl abonesi olmadığım için kredi kartı ile almayı deniyorum.
Her seferinden hata ile karşılaşıyorum.
Ttnet ödeme sistemine, Ödeme sistemi Cep telefonu operatörüme, Cep telefonu operatörümde bizde sorun yok diyerek ödeme sistemine atıyo sürekli suçu.

Madem ürün ön siparişte ödemesini yaparak almak istiyorum.
Eğer sipariş veremeyeceksem neden reklamı yapılabiliyo?

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
TTNet'ten birşey alınmaz. :) Hizmeti kötü osu kötü busu kötü. Bedavaya! hayalimdeki bilgisayarı verseler amam ttnet'ten. Mutlak bir yerlerden çıkarırlar acısını. :D

Bulunduğum bölgede Superonline yok. yakında (İzmir)balçova'ya taşınıyoruz orada Superonline 10Mbps tarifesine geçeceğim. :D

TTNET'siz Hayat Oh Ne Rahhat. :)))

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
TTNet'ten birşey alınmaz. :) Hizmeti kötü osu kötü busu kötü. Bedavaya! hayalimdeki bilgisayarı verseler amam ttnet'ten. Mutlak bir yerlerden çıkarırlar acısını. :D

Bulunduğum bölgede Superonline yok. yakında (İzmir)balçova'ya taşınıyoruz orada Superonline 10Mbps tarifesine geçeceğim. :D

TTNET'siz Hayat Oh Ne Rahhat. :)))

helal geç geç ne varsa Superonline da var, bknz: Ben :D 10 Mbps uçuyorum yahu şahitlerim var :mrgreen:

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Sakarya'da ttnet ile sürünüyor olsamda tatil gelipte Adana'ya gidince bayram oluyor benim için 10 mbps ne demek ya eskiden hayal ederdim saniyede 50-100 kb indireceğine 1 mb indirse diye şimdi 1.2 - 1.3 mb ile dosya indiriyorum :D

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ttnet üzerinden satışı yapılacağı duyurulan Crysis2 oyununu satın almak istiyorum.
TTnet adsl abonesi olmadığım için kredi kartı ile almayı deniyorum.
Her seferinden hata ile karşılaşıyorum.
Ttnet ödeme sistemine, Ödeme sistemi Cep telefonu operatörüme, Cep telefonu operatörümde bizde sorun yok diyerek ödeme sistemine atıyo sürekli suçu.

Madem ürün ön siparişte ödemesini yaparak almak istiyorum.
Eğer sipariş veremeyeceksem neden reklamı yapılabiliyo?

Merhaba, size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
siz bizimle dalga mı geciyorsunuz? Ben de kac gündür almaya calsıyorum. fatura ile alayım diyorum... ne link ne bir şey... online hizmetlere yönlendirip duroyr... ya adam gibi işinizi yapın... bu nasıl bir saçmalık ya... hayır daha ttnetten bu oyunu alabileni duymadım.. resmen rezillikkk... türk oyunu dedik, parasını verelim destek olalım dedik....orada TTnet beceriksizliğinden baska bir şey yok....

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
TTnet online hizmetler üzerinden alıyorsunuz zaten.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ya onu bende biliyorum:)) Allah askına denediniz mi hiç? bir deneyin.. bakın ne çıkıyor karşınızaaa..oyunla ilgili bir şey var mı?

TTnet işlem merkezine girin. Oradan TTNET Servisleri Satınalma > Servis Satın Alma > Eğlence Kısmından satın alıyorsunuz :)

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
TTnet işlem merkezine girin. Oradan TTNET Servisleri Satınalma > Servis Satın Alma > Eğlence Kısmından satın alıyorsunuz :)
Ne yazık ki bende ve bnim gibi çoğu kişide belirttiğiniz kısım altında Crysis2 gibi bir seçenek yok...

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ne yazık ki bende ve bnim gibi çoğu kişide belirttiğiniz kısım altında Crysis2 gibi bir seçenek yok...

Demekki bazı kişilerde var bazılarında yok. Abonelikle alakalı olarabilir belki

bs2krfafvpla9jgnf.jpg

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10

Valla billa bende de yoktu... kaç gündür bakıyordum oraya yoktu... ama şimdi gelmiş... işte Allah'ın TTnet'i... zaten almam artık ordan...

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
sakın alayım demeyin ben 23 ünde aldım hala link ve key gelecek. müşteri hizmetlerini arıyorum arıza kaydı açtık sonlanmasını bekleyin diyorlar.crysis 2 nin craği bile nete düştü biz paramızla alalım dedik hala beklemedeyiz. 10 lira fazla ver kutulu al