Oem sürüm Türkçe nasıl yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar ben kampanyadan aldığım nis 2011 programını ılg versıyonda kullanıyorum.bunun türkçesını yapmak ıçın google da "norton hesabı oluşturup etkınleştırın.sonra ıng sürümü kaldırıp türkçe sürümü kurun ve o hesabınızla etkınleştırın" şeklınde açıklama okudum.fakat bu norton hesabı nasıl oluşturcaz.ve o hesapla türkçe sürümü nasıl etkınleştırcez.sızlerden bu konuda detaylı açıklama beklıyorum.şimıdıden herkesee teşekkürler

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
https://www.mynortonaccount.com/amsweb/default.do sayfasına gir.. Don't have a Norton Account? Sign up now. It's FREE! yazısına bas.

buraya kaydını yaptığın zaman norton hesabın olacak zaten. norton hesabıyla etkinleştirmek olayı da, norton'u bilgisayara ilk yüklediğin zaman sana mail adresi ve şifreyi sormasıdır (yukarıda alınan üyelik). sen zaten şuan kullanıyosan norton'u bunu çoktan yapmış olman gerekir. yapmadığın zaman bilgisayar her açıldığı zaman o uyarıyı verir. buraya üyelik al. sonra ingilizceyi sil türkçeyi yükle. ama silerken, "i'm planning to reinstall norton, so keep my settings" gibi bi seçenek gelince bu seçeneği seç ki bilgisayarındaki ayarlarını da silmesin ingilizceyi kaldırırken. sonra türkçeyi yükledikten sonra üzerine sanırım bilgisayarında var olan eski serial numarasını tanır. sen sorduğu zaman sana mail adresini, yukarıda aldığın mail adresini kullanırsın.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
https://www.mynortonaccount.com/amsweb/default.do sayfasına gir.. Don't have a Norton Account? Sign up now. It's FREE! yazısına bas.

buraya kaydını yaptığın zaman norton hesabın olacak zaten. norton hesabıyla etkinleştirmek olayı da, norton'u bilgisayara ilk yüklediğin zaman sana mail adresi ve şifreyi sormasıdır (yukarıda alınan üyelik). sen zaten şuan kullanıyosan norton'u bunu çoktan yapmış olman gerekir. yapmadığın zaman bilgisayar her açıldığı zaman o uyarıyı verir. buraya üyelik al. sonra ingilizceyi sil türkçeyi yükle. ama silerken, "i'm planning to reinstall norton, so keep my settings" gibi bi seçenek gelince bu seçeneği seç ki bilgisayarındaki ayarlarını da silmesin ingilizceyi kaldırırken. sonra türkçeyi yükledikten sonra üzerine sanırım bilgisayarında var olan eski serial numarasını tanır. sen sorduğu zaman sana mail adresini, yukarıda aldığın mail adresini kullanırsın.
norton hesabımdakı serıalı aldım.türkçe deneme sürümüne ekledım.sonra da serıalı ekledım.kabul ettı.
başka msn adresımle yıne oem surumdekı serıalı alıp şuan kullandığım programa eklersem süreyı uzatabılırmıyım?

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bazı programların deneme sürümlerını kullanırken üretıcı fırma 1 bılgısayara 1 adet deneme sürümü kullandırıyor.bunlar pc nın hangı özellıği ulaşıyor kı format atmadıktan sonra bır daha kullanamıyorsun.bunu ortadan kaldırabılmenın bır yolu yokmu?bazen bunun ıçın bıosun tarıhıyle oynuyorum ama işe yaramıyor

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
hayır genelde format attıktan sonra deneme sürümleri yeniden kurabilirsin. norton'u soruyosan da o konuda eminim. format attıktan sonra 90 gün oem trialleri her seferinde yükleyebilirsin.

ibosivas58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ındırdım kurdum guncelleme sını yaptım zaten kayıtlıyım da su an ıng turkceye nasıl cevırıcem ıng kaldır demıssın turkceyı yukle nasıl olucak sımdı elımde turkce yokkı yoksa bastan mı ınıdrıcez

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben ındırdım kurdum guncelleme sını yaptım zaten kayıtlıyım da su an ıng turkceye nasıl cevırıcem ıng kaldır demıssın turkceyı yukle nasıl olucak sımdı elımde turkce yokkı yoksa bastan mı ınıdrıcez
ıng versıyonunun ıçınden serıalı aldıktan sonra türkçe deneme sürümune serıalı eklersen türkçe olarak kullanmaya devam edersın