Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Bu konuyu okuyanlar

revolution

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsiburada.comdan iki kere alışveriş yaptım. ilkinde kısmi teslimat yaptılar kalan tek ürünü 10 gün geçikmeyle yolladılar, 07.01.2008 ikinci defa alışveriş yaptım ürün halaa tedarik sürecinde bekliyor ve yolladığım mesajlarada abuk sabuk cevap veriyorlar üstelik otomatik cevap sistemi kullanıyorlar büyük ihtimalle.
bu siteyle sorun yaşayan varmı acaba ?

hakanotuken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok yavaşlar doğru ama her ürünü bulmak gibi bir güzelliğde var. Gerçekten çok yavaşlar geçen pazar sipariş verdim hala gelmedi bu hafta inşallah gelir.

Peki sanalmarketim.com nasıl arkadaşlar.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
evet :)

bir ürün 20 günde geliyor.

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
ben uzun zamandır oradan alışveriş yapmıyorum ama önceden birkaç şey almıştım, hiç sorun çıkmamıştı. sadece bir kere ürünü başkasıyla karıştırmışlardı onda da özür dileyip doğru ürünle değiştirmişlerdi.

Creed_06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bikaç hafta önce hava kompresörü siparişi verdim. Ürünü elimdeki 20 milyonluk hediye çekiyle sipariş ettim. Ürün 60 milyon civarındaydı artı bonusumuda kullandım ürünü kendi kendilerine iptal ettiler gerekçe olarakda bana ulaşamamalarıymış. Halbuki 7/24 hem cep hem ev telim açıktır bi kaç görüşme falan yaptım hediye çekini tekrar kullanmak falan istedim onuda iptal etmişler. Daha öncesindende bi kamera alma muhabbetim vardı ondada aptal bi şekilde iptal edilmişti. Herneyse artık alışveriş yapacağım en son site bile değildir kendileri.

revolution

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
insanın başına gelmeyince bazı şeyleri dikkate almıyor. googlede hepsiburada.com diye arama yaparsanız çıkan ilk 30-40 sitede şikayetleri görüyorsunuz, ben bunlara rağmen şansımı denemek istedim ve halaa bekliyorum :)
ürün elime geçince bi daha hepsiburadanın adından bile bahsetmek istemiyorum.

ayazefe

Asistan
Reaksiyon puanı
5
benim favorim www.hizlial.com...

hepsiburadan sorunlu bir vx nano mouse olayı vardı ondan beri bir dahada alışveriş yapmam

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Ürünlerin tedarik süreci sıkıntılı oluyor.

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bizim arkadaşında siparişini karıştırdılar 1 hafta oyle bekledi 2 haftada değiştirilmeyi bekledi 3 haftada ürün eline geçti

Cem

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Sistemleri gereği ürünler kendi ellerinden çıkmadığı için zaman zaman benzer tüm sistemlerde sorunlar çıkabiliyor. Hepsiburada.com içlerinde en çok satış yapan site. Dolayısıyla satış oranıyla şikayet oranı çok çok büyük ihtimalle diğer sitelerle aynı çıkacaktır. Ama bu sistemin gereği demek değil. En büyük olmanın hakkını vermek lazım. Ben 3 kez telefon alışverişi için kullandım, 1 problem yaşadım ve çok kısa bir sürede çözdüler. Benim memnuniyet oranım gayet yüksek yani ;)
bu arada sitenin arama satırına eklenen özellik ile yazılanları otomatik tamamlaması ve seçenekleri sonuçlardan önce görüntülemesini pek bir sevdim.

revolution

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar 14 gün sonra hepsiburada.com siparişimin stoklarında olmadığını yazan bi mail attı. burdan alışveriş yapmak tamamen şans işi çünkü kendilerine ait stoklar olmadığı için başka firmalardan tedarik ediyorlar dolasıyla işiniz diğer firmalara kalıyor.. ha şimdi ben ne mi yaptım siparişimi iptal ettim ve benim için başka bi süreç başladı zira parayı geri iade etmedede bir sürü sorun yaşayanlar var... korkuyorummm :)

diyarland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kesinlikle hepsiburada.com dan alışveriş yapmayın, ilk önceleri çok güzel gidiyodu en son verdiğim sipariş süperhızlıgönderi olmasına rağmen, normalde 24 saat içinde kargoya verilmesi gereken ürün 11 gündür çıkışa hazır dyor. iptal de etmiyolar. çok soğudum bu siteden artık güvenlerini yitirdiler, telefonla ulaşamıyorsunuz, arıyosunuz 20dk bekleyin diyo bekledikten sonra özürdileriz şuan yoğunuz tekrar arayınız diyip telefon kapanıyor, müşteri hizmetlerine mesaj atııgınızda aynı kalıp otomatik mesaj gönderiliyor,ben bi hata yaptım sizde yapmayın. paranızla rezil olmak böle bişe olsa gerek.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Gittigidiyordan alışveriş yapıyorum şuan fazla gecikme olmadı en fazla 3 gün içinde teslimat yapıyorlar...

sci3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bir kez alışveriş yaptım 2 günde ulaştı.
Geçen seneydi galiba.
Şimdi nasıldır nedir bilemiyorum..

gurhan36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beğendiğiniz ürünleri mutlaka telefon etmeden sormadan almayın

babacan1971

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 ay once sıparıs verdım 27gun ıcınde geldı, daha sıparıs vermem oradan

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sanırım vergi indirimin bitmesine az kala millet bayağı bir alışveriş yaptı, tedarikte zorlanmışlardır. Arada öyle dönemler olabiliyor, düzelip düzelmediğine bakmak lazım. Ben şimdiye kadar sorun yaşamadım hepsiburada, ama aylar oldu.

unknownrealmman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben son birkaç yıl içerisinde en az 25-30 kez hepsiburada.com dan alışveriş yaptım. Aldığım kimi ürünler 15-20 liralık, kimileri ise 1500-2000 liralık. Bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bir defasında sipariş verdiğim ürünün parasını siparişin tedarik edilemeyeceğini belirterek 5. günde parasını iade ettiler kuruşuna kadar. Bir defasında internet bağlantı hatası nedeniyle sipariş bedeli kartımdan iki kez geçmiş, mail ile belirttim 5-10 dakika içinde paramı geri gönderdiler. Aldığım ürünlerin garanti işlemleri ile ilgili hiçbir sorun yaşamadım sadece kargo parası verdim. Sipariş verdiğim ürünler en fazla 10 gün tedarik sürecinde kaldı daha fazla beklemedim. İnternette pek çok alışveriş sitesinde daha ucuza ürünler bulunabiliyor fakat hepsiburada.com un en güzel yanı hemen her karta peşin fiyatına taksit imkanı sunması. Diğer sitelerde taksit olayına girdiğinizde fiyat hayli artıyor arkadaşlar. Hepsiburada.com benim yıllardır online alışverişte ilk tercihim ve tavsiye ediyorum. Bilgisayar ve sarf malzemeleri yanında kitaplık, masa, kırtasiye malzemesi, telefon, saat, vs. pek çok ürün aldım ve memnunum.

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
genel olarak memnunum...bazı ürünler üreticiden dolayı geç temin ediliyor olabilir..
çarşıya gidip kapı kapı dolaşıp elim boş dönmektense sipariş veririm 1 haftada gelir daha iyi bence..
hızlıal.com'dan seagate 500gb sabitdisk almıştım..bozulunca geri gönderirken Kargo masrafı bana girdi malesef..
ama şimdi hepsiburada.com'dan aldığım bir güç kaynağını karşıdan ödemeli olarak gönderebiliyorum..bu çok önemli bir üstünlük, değil mi!

öncelikle alacağınız ürünü teknofiyat.com veya akakce.com gibi sitelerde aratırsanız daha iyi olur..Dönem dönem ürün fiyatlarında bariz farklılıklar olabiliyor..Ama 3-5 lira fark için de hepsiburada.com yabana atılmayacak bir site...

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ben çok yaptım hiç sorun yaşamadım.

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
4 senedir defalarca alışveriş yaptım.Bir sorun yaşamadım.Ama yaşayanlar olabilir tabii.

Sonuçta sanal dünya herşey mümkün.

EzberimSin

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
benim ikinci alışverişim ve hiçbir sorun yaşamadım. pazartesi vermiştim siparişi şimdi elimde şuan şu saat.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hepsiburada'dan 3-4 kere alışveriş yaptım. 3'ü siparişten 2 gün sonra, 1'i de 4 gün sonra elime ulaştı. Daha hızlısı olamaz herhalde. Hem istediğin ürünü rahatlıkla bulabiliyorsun, hem hızlı hem de hesaplı daha ne !!! :)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Sanalmarketimden komşuya bilgisayar aldık.3 gün içinde elime ulaştı.Bir de hepsiburadadan masa şipariş ettik 2 hafta tedarik sürecinde bekledikten sonra dün geldi.Tedarikçi firma onlar olmadıkları için böyle şeyler olabiliyormuş.Tamam tedarikçi siz değilsiniz ama mağdur biz oluyuruz.

ultraslan19

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bence çok iyi, hiçbir şikayetim yok, siparişin gelme süresi nedense değişiyor bazılarına göre ama bende hiç bir problem yok, ürünü akşam sipariş ediyorum, sonraki akşam elimde...

yaseta

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
cok alısverıs yaptım yaklasık 1300 lıra cıvarıkda toplam fotograf makınesı yagmurluk kıtaplık pc masası portmanto gıbı hıc sorun yasamadım. aynı sıteden bahsettıgımıze emın mısınız

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Yaklaşık 30 parça satın aldım HB'den. Bir iki parçada tedarik süreci uzun sürdü. Bir parçada sipariş yoğunluğundan dolayı paketleme uzun sürdü. Onun dışında hiçbir sıkıntı olmadan teslim aldım. Son derece memnunum.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
defalarca alış veriş yaptım hiç bir sorun yaşamadım yalnızca iki ürünümde gecikmeli gönderdiler onuda distribütör firma zamanında göndermemiş telefon edip özür dilediler. onun dışında sorun çıkmadı yaklaşık 5 yıldır alışveriş yaparım.