Android 3.0 Yüklü Şaka Gibi Bir Telefon

Bu konuyu okuyanlar

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
söylemek istediklerim buraya yazılacak şeyler değil, ama iyi abartmışlar. :D

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
benim laptobun bir üst modelini telefon olarak çıkarmışlar :D :D

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynı şeyleri HTC HD7 içinde söylüyorlardı, yalan oldu :) O haberin her yazdıldığı yerde de bas bas bağırdım, bu konsepti xda-developers'dan şu eleman çizmiştir, gerçek değildir diye ama sakalımız yokki sözlümüz dinlensin :)

Bunun kaynağını bilemiyorum ama buda öyle olacak heralde :)

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Saçmalamışlar, sarj dayanmaz öyle bir telefona. İphone daki piksel sayısı bile insan gözünün algıladığından fazlaymış, bu kadar pikseli kim ne yapsın ? Yazılar okunmayacak kadar küçük olur..

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
bu gerçekmi??? gerçekse samsung için çok büyük bir başarı piyasatı alt üst eder

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Hayal mahsülü bir ürün.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Hele chip dergisi ipad 2 nin rekabet edebilmesi için en az 4 çekirdek işlemci ve 1gb üstü ram e ihtiyacı var diyordu :D Nasıl bi saçmalamışlarsa artık... 1 saat sarjla kullanabilicez heralde ipad i.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
sdn ye yakıştıramadım bu haber (söylenti) 3 ay önce vardı ve tırt olduğu ispatlanmıştı aylar sdn de yayınlanması gerçekten tuhaf :D

by.xxl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim masaüstü pcsiyle yarışacak neredeyse :D

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
yav bu haberleri nerden cikariyor nerden aliyorlar bilemiyorum.shiftdelete net editörler en iyisi yeni bir secim yapsinlar yaaa.modiler gercekten de cok rezalet calisiyor.bu tür haberleri buraya koymamalari gerek eger kendiler bu habere ianiyorlarsa ozaman ben bu üyeligimi siliyorum.degilse neden bunu haber yapiyorlar yaaaa.siz gidin pcoketpc.ch dan ders örnek alin yaa.insanlarin düsledigi systemi ruslar mi chinliler mi topluyor bizim saf millet hemen inaniyor.o görüldügü gibi system suan icin nesil cok erken.erken dediysem de o cözünlük,o islemci yok yaa kafa yormaya gerek yok.sizden iyi dogru dürüst haberler bekliyoruz dedikodu yapacaksaniz ozaman sizi hürriyetin kelebek sayfasina yönlendireyim biladerrrr.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Gerçek mi? :)