Vodafone Mesaj Paketleri

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Vodafone Avantajlı Mesaj Paketleri her bütçeye ve ihtiyaca uygun seçenekler sunuyor. Bu seçeneklerin fiyatları ve özellikleri ise haberimizde.

Faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri bu paketlerden kendileri için en uygun olanını seçerek diledikleri gibi kısa mesaj gönderme olanağına kavuşuyorlar. Avantajlı Mesaj Paketleri özellikle SMS tutkunlarının veya kalabalık gruplara mesaj göndermek isteyenlerin hayatlarını kolaylaştıracak.
teenagers_with_cellphones-WEB1271833864.jpg
Vodafone Avantajlı Mesaj Paketleri aşağıdaki seçenekleri sunuyor:
 HER YÖNE MİNİ - Sadece 3 TL ile Her Yöne 50 SMS gönderiliyor (Bu pakete abone olmak için MINI yazarak 7999'a göndermek yeterli).
HER YÖNE MİDİ - Sadece 6 TL karşılığında Her Yöne 500 SMS gönderiliyor (Bu pakete abone olmak için MIDI yazarak 7999'a göndermek yeterli).
VODAFONE'LULARLA MAKSİ - Sadece 6 TL karşılığında Vodafone abonelerine 5000 SMS gönderiliyor (Bu pakete abone olmak için VFMAKSI yazarak 7999'a göndermek yeterli)
HER YÖNE MAKSİ - Sadece 9 TL karşılığında Her Yöne 500 ve Vodafone abonelerine 5000 SMS gönderiliyor (Bu pakete abone olmak için HYMAKSI yazarak 7999'a göndermek yeterli).
:: Vodafone mesaj tarifelerinin fiyatlarını uygun buldunuz mu ?

ambient

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
paket süreleri hakkında bilgi yok mesajların kullanım süresi 1 haftamı yoksa 1 aylıkmı

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
1 haftalıksa at çöpe.

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
vodofone sitesinde göremdim bunu ben inşallah her yone 3000 kaldırmazlar

EzberimSin

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bunlar tahminimce bir aylık periyoddur ve bence fiyatına göre pahalı

eminsdrain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim bildiğim 3000 devam ediyor ama fiyatı 9 lira oldu yani burdaki maksi kampanyaya dönüşmüş olabilir...

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Her Yöne Mini - Her Yöne 50 SMS - 3 TL
Her Yöne Midi - Her Yöne 500 SMS - 6 TL
Vodafone’lularla Maksi - Vodafone’lularla 5000 SMS - 6 TL
Her Yöne Maksi - Her Yöne 500 SMS ve Vodafonelu’larla 5000 SMS - 9 TL

s.volkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hem Faturalı Hem Faturasız abonelerin yararlanabilidği paketler..

Pahalı diyen arkadaşlar, daha ucuzunu gösterbilirlermi ?

Ve rakiplerin FATURALILAR İÇİNKİ SMS PAKETLERİNDEN haberleri varmı ?

Salla gitsin nede olsa bilen yok, pahalıymış..

---------- saat 00:09 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:08 eklenmişti ----------

benim bildiğim 3000 devam ediyor ama fiyatı 9 lira oldu yani burdaki maksi kampanyaya dönüşmüş olabilir...

Her yöne 3000 sms CEP DOLUSU SMS paketidir. Devam ediyor ancak fiyatı 9 lira günlük 100 sms sınırı var..

Maksi SMS ise, HEM FATURASIZ HEM FATURALILARIN yararlandığı sms kampanyası. Vodafone içi 5000, Vodafone dışı 500 sms. Buda 9 lira..Ancak bunda günde 100 sms sınırı yok..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
6 tl dediler 500 sms ye fazla kestiler bune şimdi anlamadım burda yazan bu kesilen fazla