Hz. Muhammed(S.A.V) ile dalga geçti canlı yayında öldü!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bir Sırp TV programında canlı telefon bağlantıları ile izleyicilerin telefon numaralarını toplayıp Hz. Muhammed'e ait karikatürlerin yayınlaması için hazırlık içinde olan bayan sunucu hemen anında ölüyor. Bayan sunucunun dalga geçer tavırları gözden kaçınılmazdı. Allah’ın intikamı pekte çetindir

http://www.youtube.com/watch?v=jz6nngeSrzY

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
hz. Muhammed ile ilgili tek bir cumle tek bir kare yok ortada ,boyle niye israrla boyle mevzuularda keramet beklenir ki ,birde su acidan dusunmek lazim Allah bu isleri yapanlara birsey yapmiyorsa artik onlar icin ne halleri varsa gorsun demistir Allah in boyle dedigi insanin akibeti hayal bile edilemez heralde ..... bize dusen allah hidayet etsin demek

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
hz. Muhammed ile ilgili tek bir cumle tek bir kare yok ortada ,boyle niye israrla boyle mevzuularda keramet beklenir ki ,birde su acidan dusunmek lazim Allah bu isleri yapanlara birsey yapmiyorsa artik onlar icin ne halleri varsa gorsun demistir Allah in boyle dedigi insanin akibeti hayal bile edilemez heralde ..... bize dusen allah hidayet etsin demek
tek bir cümle yokmu iyi dinlemiyorsun bohongtw, Muhammed kelimesi geçiyor orda

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
o değil de, kadın yere yığılıyo adam görüyo ve tekrar oturuyo yerine kameralara bakarak. adam olamadıkları ordan belli.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Saçmalığa bak. :)

İslamiyet'i insanlara nasıl gösterdiğinizin farkında mısınız? Bu dünyada Hz. Muhammed'e, Allah'a ve Kur'an-ı Kerim'e küfreden milyonlarca insan var. Onlar niye bir anda ölmüyorlar? :) Aptal aptal konular açmayın. İslamiyet'ten bir *** anladığınız yok.

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35

İslamiyet'i insanlara nasıl gösterdiğinizin farkında mısınız? Bu dünyada Hz. Muhammed'e, Allah'a ve Kur'an-ı Kerim'e küfreden milyonlarca insan var. Onlar niye bir anda ölmüyorlar? :) Aptal aptal konular açmayın. İslamiyet'ten bir *** anladığınız yok.
ya öylemi küçük, sen içini rahat tut kötülere elbet başlarına bir yerde bela geliyordur, islamiyeten bir şey anlamıyorsam sen anlat bakalım hadi bakalım.

hem videoyu izlemiyorsun kadının hakaret ettiği an kalp krizi geçiriyor dikkat etmiyorsun, dinlemiyorsun.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Bu olay yaşandıysa neden haberlerde duymadım ya da göremedim bilmiyorum.Bu olayı anlatan bir gazete ya da tv haberi var mıdır acaba?

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
ya öylemi küçük, sen içini rahat tut kötülere elbet başlarına bir yerde bela geliyordur, islamiyeten bir şey anlamıyorsam sen anlat bakalım hadi bakalım.

hem videoyu izlemiyorsun kadının hakaret ettiği an kalp krizi geçiriyor dikkat etmiyorsun, dinlemiyorsun.

Videoyu izledim. :)

Kader kavramı diye bir şey var. O kadın televizyon programı esnasında ölecekmiş demek ki.

Ya İslamiyet'i bilmiyorsunuz ya da yanlış biliyorsunuz. :)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662

Hz.Muhammed (S.A.V) ve Allah (C.C) küfür edenler illaki ettiği saniye içinde ölecek değil.Allah bu dünyada cezalarını vermiyorsa ahirette mutlaka o yaptığının hesabını soracaktır.Hatta daha azaplı bir şekilde.Onlar o cehennemin dehşetini bir görseler bir daha ağızlarına küfürü bırak Allah korkusundan "Allah" bile diyemezler.

Bu arada bir daha İslamiyet ve *** kelimesini aynı kare içinde kullanmazsan sevinirim. :hammer:

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Geçenlerde peygambere küfür ettim ama ölmedim. Bağdaştırmayın arkadaşlar yobazlık yapmayın. Allah dünyaya müdahele etmez zırt pırt.

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bu olay yaşandıysa neden haberlerde duymadım ya da göremedim bilmiyorum.Bu olayı anlatan bir gazete ya da tv haberi var mıdır acaba?
bu video biraz eskidir bu video televizyonlarda gösterildimi bilmiyorum !!!

Videoyu izledim. :)

Kader kavramı diye bir şey var. O kadın televizyon programı esnasında ölecekmiş demek ki.

Ya İslamiyet'i bilmiyorsunuz ya da yanlış biliyorsunuz. :)

ufaklık sen işin dalgasındasın yaşın küçük ben senin bu yorumlarını cahilliğine veriyorum.

Geçenlerde peygambere küfür ettim ama ölmedim. Bağdaştırmayın arkadaşlar yobazlık yapmayın. Allah dünyaya müdahele etmez zırt pırt.

ne demek istedin şimdi ^^geçenlerde peygambere küfür ettim ama ölmedim^^ bizim bilmediğimiz bir şeymi var peygambere hakaret ediyorsun işin dalgasındamısın nesin.:hammer:

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259

İyi halt ettin.Bir de ''zırt pırt ''yazmışsın kokuttun burayı..

Tövbe tövbee yaa..

Konuşmaya bak üsluba bak..Dayanamadım seninkine yakın bir cevap vereyim dedim.Videonun gerçeklğini olayın doğruluğunu biz de kendi çapımızda araştırıyoruz.Ama böyle bayağı konuşmalarla değil.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Hz.Muhammed (S.A.V) ve Allah (C.C) küfür edenler illaki ettiği saniye içinde ölecek değil.Allah bu dünyada cezalarını vermiyorsa ahirette mutlaka o yaptığının hesabını soracaktır.Hatta daha azaplı bir şekilde.Onlar o cehennemin dehşetini bir görseler bir daha ağızlarına küfürü bırak Allah korkusundan "Allah" bile diyemezler.

Bu arada bir daha İslamiyet ve *** kelimesini aynı kare içinde kullanmazsan sevinirim. :hammer:

Bilmem farkında mısın, aynı şeylerden bahsediyoruz. :)

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6

ACABA YOBAZ OLAN KİM?

YAZDIĞIN YAZIYA BAK. ALLAH DÜNYAYA SIK SIK MÜDAHALE ETMEZMİŞ.

ÖNCE BİLMEDİKLERİNİ ÖĞREN SONRA FİKRİNİ SÖYLE.

AYET'i Kerimede ALLAH ŞÖYLE BUYURUYOR. ( BENİM İZNİM OLMADAN YAPRAK DAHİ KIMILDAMAZ)

Böyle bir Ayet'i Kerime varken

SEN KİM OLUYORSUN ALLAH'ın işine karışıyorsun.
Biraz Akıllı Olsan bu yazıyı yazmadan önce Videodan ibret çıkarmayı denerdin.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
ACABA YOBAZ OLAN KİM?

AYET'i Kerimede ALLAH ŞÖYLE BUYURUYOR. ( BENİM İZNİM OLMADAN YAPRAK DAHİ KIMILDAMAZ)

UndyingDarkness, ölürsen haber ver. :D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Bu olay doğru ya da değil.Son anda secde eden firavun ibret almak isteyenlere yeter.

Allah ın kudretine inanmak için böyle olaylar görmemize gerek yok.İnanan zaten inanaır inanmayan ne yapsan inanmaz.

O da inanmıyordu!!

2zi2f5s.jpg

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
ACABA YOBAZ OLAN KİM?

Yobaz insan her gün Allah'a edilen küfürler buradan Amerikaya köprü olur. Ne kadar ateist oluşum var sen biliyor musun? Allah her kendisine küfür edeni aniden cezalandırsaydı insanlar nefes almaya korkardı. Herkese irade vermiş doğruları yanlışları bulsun diye akıl vermiş. Yaptıkları günahlara sevaplara göre de onlara ahireti bağışlamış. Ceza oradadır burada değil. YOBAZ ORDUSU SİZİ.

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Yazdığınız kelime ve cümlelere dikkkat edin Jeaquares ve UndyingDarkness. Bilmiyorum inanıyor musnuz inanmıyor musnuz ama...yazarken başka insanlarının hassas noktalarına temas etmeyin. Herkezin inancı kendine ama herkezde bu durumu hoşgörüyle bakmalı...

Dikkatli ol yazdığın cümlelerde!

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
UndyingDarkness KESER MİSİN?

Allah diyen yobaz oluyor memlekette ya.

Alıntı yaptığın yorumda saygılı bir şekilde anlatmış arkadaş görüşünü..

Deli etmeyin adamı..

Hatta dur seni iyice rahatsız edelim senin deyişinle YOBAZLIk(!) yapalım.

Bak bu videoda Sadece ALLAH değil 99 isim de geçiyor.Bana 99 kere yobaz diyebilirsin..

Herkesin ağzına sakız olmuş ''yobaz yobaz''kendi pisliklerinizi örtmek için inanlara yakıştırdığınız bu kelimeyi ziyadesiyle iade ediyorum
http://www.youtube.com/watch?v=mZYEiK22zow

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Yobaz insan her gün Allah'a edilen küfürler buradan Amerikaya köprü olur. Ne kadar ateist oluşum var sen biliyor musun? Allah her kendisine küfür edeni aniden cezalandırsaydı insanlar nefes almaya korkardı. Herkese irade vermiş doğruları yanlışları bulsun diye akıl vermiş. Yaptıkları günahlara sevaplara göre de onlara ahireti bağışlamış. Ceza oradadır burada değil. YOBAZ ORDUSU SİZİ.
evet yobazız varmı diyeceğin, ALLAHA, peygamberlere, KURANA inanmak yobazlık ise yobazız kabulleniyorum sende içini rahat tut, bu laflarını birde dışarda söyle bakalım adamı nasıl linç ediyorlar.

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Elbette ki Allah(c.c) kafirlerin bir çoğuna dünyada mühlet vermiştir. Onlar kötülük yapar yapmaz ceza görmeyebilir. Ancak bazı kafirler sırf ibret olması için, diğer görenlerin bundan ders çıkarması için Allah(c.c)'ın gazabıyla karşı karşıya kalabilir. Allah(c.c) kullarına karşı çok esirgeyen (gözetip koruyan) ve merhamet edendir. Eğer işlenilen günahlara karşılık tevbe edilmesine imkan tanımasaydı, şüphesiz bütün insanlar helak olmuştu.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Yazdığınız kelime ve cümlelere dikkkat edin Jeaquares ve UndyingDarkness. Bilmiyorum inanıyor musnuz inanmıyor musnuz ama...yazarken başka insanlarının hassas noktalarına temas etmeyin. Herkezin inancı kendine ama herkezde bu durumu hoşgörüyle bakmalı...

Dikkatli ol yazdığın cümlelerde!

Dikkat etmezsem ne olur? Çarpılır mıyım?

Undying Darkness'ın da dediği gibi Allah insanlara akıl ve irade vermiş YANLIŞ YAPIP DOĞRUYU BULSUNLAR DİYE. Allah'a ve diğer kavramlara küfretmek bir yanlış mıdır? O zaman eden eder, cezasını da yine Allah'ın belirlediği ölçülerde çeker ama ahirette. O zaman sizde ahiret inancı yok ki bu saçmalıklara inanıyorsunuz. Undying Darkness'ın size yobaz demesinin sebebi İslamiyet'i çarpıtıyor olmanız. Ben Undying Darkness'ın neye inandığını bilmiyorum. Kendi inancım veya inançsızlığım da kimseyi ilgilendirmez. Tek bildiğim sizin İslamiyet'i çarpıtıyor olmanız. Sonra da vay efendim Batı İslamiyet'e neden kötü bakarmış? Diğer dinlerde peygambere küfredilince çarpılan insan modeli var mı? Hani sizin gibi forumlarda konu açan var mı "Hz. İsa'ya hakaret etti, canlı yayında inme indi." diye?

:D Olaya bak ya. :)

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
UndyingDarkness yanlılın var Allah küfür edenleri hemen öldürmez. Yoldan dönmesi için şans verir. Hiç bir kulunun yanmasını istemez. Bunu da kafana sok cahil cahil konuşamayalım lütfen...

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Bir Ayet'i Kerime daha yazacağım.
( SİZİ DÜNYA İŞLERİ MEŞGUL ETTİ TAKİ KABRE GİRİNCE ANLAYACAKSINIZ.)

Dünya imtihan Dünyasıdır. Elbet Hesap günü gelecek. Fakat ALLAH CC Bazen kullarına ibret alsınlar diye derslar verir tabiki bu desleri akıllı insanlar anlar.
Sen İkl sözlerinle Benim dinimle Allah'ımla Peygamberimle dalga geçiyor ve hafife alıyorsun.

ELBET HESAP GÜNÜ GELDİĞİNDE EYVAH DERSİN AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUR.

HERKESİN HESABI OLDUĞU GİBİ ELBETTE ALLAH'ında BİR HESABI VARDIR, Ne yapacağını bizlerden çok iyi bilir.

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Dikkat etmezsem ne olur? Çarpılır mıyım?

Undying Darkness'ın da dediği gibi Allah insanlara akıl ve irade vermiş YANLIŞ YAPIP DOĞRUYU BULSUNLAR DİYE. Allah'a ve diğer kavramlara küfretmek bir yanlış mıdır? O zaman eden eder, cezasını da yine Allah'ın belirlediği ölçülerde çeker ama ahirette. O zaman sizde ahiret inancı yok ki bu saçmalıklara inanıyorsunuz. Undying Darkness'ın size yobaz demesinin sebebi İslamiyet'i çarpıtıyor olmanız. Ben Undying Darkness'ın neye inandığını bilmiyorum. Kendi inancım veya inançsızlığım da kimseyi ilgilendirmez. Tek bildiğim sizin İslamiyet'i çarpıtıyor olmanız. Sonra da vay efendim Batı İslamiyet'e neden kötü bakarmış? Diğer dinlerde peygambere küfredilince çarpılan insan modeli var mı? Hani sizin gibi forumlarda konu açan var mı "Hz. İsa'ya hakaret etti, canlı yayında inme indi." diye?

:D Olaya bak ya. :)
sen ne anlatmaya çalışıyorsun ya ALLAH aşkına ya daha fazla konuşma konuştukça batıyorsun.

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Sizin yanlışınız şurada ortaya çıkıyor. Birisi bir şey dese hemen üstüne çullanıyorsunuz. Peygambere küfür ettim ama ölmedim dedim iki dakika da kafir ilan ettiniz. Ama benim inancımın tam olduğunu bilmiyorsunuz. Sinirli anımda herkese herşeye hakaret edebilir küfür edebilirim bu yenmek istediğim bir olay ama şu an bunu yapıyorum. Allah'a da, Peygamber'e de küfür ediyor olmam dinsiz olduğum anlamına gelmez. Ama siz düşüncenize uymayan aksi bir yorumda kılıçlarınızı çekip insanları bezdiriyorsunuz. Bırakın herkesi kendi haline. Avrupalı olmak istiyip olamıyorsanız olayları büyütmemeyi öğrenin. Ünlü bir adam bir gram türkçe konuştu diye alkışlıyorsunuz, yada bir filmde türkiyenin adı kötü geçti diye hemen linç kampanyası başlatıyorsunuz. Bırakın sevdiğiniz şeylere inandığınız şeylere özgürce yorumlar gelsin.
Hemen Allah'ın isimlerini koyalım da rahatsız ol, linç edilirsin gibi saçma şeyler yazıp kendinizi küçültüyorsunuz.
Bakın Jeaquares ne güzel demiş:
"Tek bildiğim sizin İslamiyet'i çarpıtıyor olmanız. Sonra da vay efendim Batı İslamiyet'e neden kötü bakarmış? Diğer dinlerde peygambere küfredilince çarpılan insan modeli var mı? Hani sizin gibi forumlarda konu açan var mı "Hz. İsa'ya hakaret etti, canlı yayında inme indi." diye?"
Bırakın herkes kendi hayatını yaşayın. Siz Allahı cezalandırıcı gibi gösterip fikirlerinize karşı çıkanlara dinsiz etiketini yapıştırırsanız sizin de adınız YOBAZA çıkar.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Zaten bütün yoğunluğunuz islamın çarpıklıkları görmek üzere..Bütün ilginiz kötü örneklere.

İslamla ilgili güzel ahlaktan bahseen tek konuda yorumunuz yok.Bu gibi konularda girip islam çarpık müslümanlar şaşırmış diyorsunuz.

UndyingDarkness sana gelince senin dediklerinden ziyade üslubunla ilgilendim..Saygılı yazabilmeyi becerebilseydin güzelce okurduk elbet.

Olayı çarpıtmayalım.Görüş belirtenlere YOBAZ diyen kim sen..Bitmiştir.

Gerisini okumaya gerek yok.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Zaten bütün yoğunluğunuz islamın çarpıklıkları görmek üzere..Bütün ilginiz kötü örneklere.

İslamla ilgili güzel ahlaktan bahseen tek konuda yorumunuz yok.Bu gibi konularda girip islam çarpık müslümanlar şaşırmış diyorsunuz.

UndyingDarkness sana gelince senin dediklerinden ziyade üslubunla ilgilendim..Saygılı yazabilmeyi becerebilseydin güzelce okurduk elbet.

Olayı çarpıtmayalım.Görüş belirtenlere YOBAZ diyen kim sen..Bitmiştir.

Gerisini okumaya gerek yok.

Konuyla ilgili yorum yapıyoruz. Biz kalkıp da "İslamiyet çarpıtılıyor." diye konu açmıyoruz. İslamiyet'in güzel yanlarından bahsetmemiz için önce sizin bu saçmalıklara inanmayı kesmeniz gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar