DuL KadıN iLe EvLi KadıN ArasıNdaKi FarK...!:D

Bu konuyu okuyanlar

Gentleman

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Üstada sormuşlar: -"Evli kadın ile dul kadın arasında ne fark vardır?" Cevaplamış: -"Dul kadın kocasının nerede olduğunu bilir... Evli kadın bilmez..."

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Üstada sormuşlar: -"Evli kadın ile dul kadın arasında ne fark vardır?" Cevaplamış: -"Dul kadın kocasının nerede olduğunu bilir... Evli kadın bilmez..."
Güzel espri.Ama dul kadın bence bildiğini sanır.Çünkü çapkın adamın izini sürmek kolay değil :4:

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Güzel espri.Ama dul kadın bence bildiğini sanır.Çünkü çapkın adamın izini sürmek kolay değil :4:

Ben mi yanlış anladım acaba.
Dul kadının kocası mezarda olduğu için yerini bilir demek istemiyor mu? :mrgreen:

tanık

Asistan
Reaksiyon puanı
4
3 G Çıktı artık nerde olduğunu bilirler :D::D

MuratSelim

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Göresellerde değilde webde arayınca ilk iki sırada Necip Fazıl Kısakürek çıkıyor bence Necip Fazıl Kısakürek'in söyleme ihtimali daha fazla. Komik bir yazı hakkında bu kadar yazmak istemezdim ama neyse.

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Sanırım haklısın. Bence de Necip Fazıl olabilir. Ona da çok üstad deniliyor. Ve böyle nükteli cevaplar daha çok onun işidir.

demerol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dul kalmasının sebebi kocasının ölümü ise, haklısın. Ama ayrılık ise o zaman hta1905 haklı. Herkes haklı kardeşim...

Üstad, Bediüzzaman Said NURSİ olsa gerek. Üstad denilince hep o akla gelir..

Bknz google araması:
üstad - Google Görseller

zaten sadece eşi ölmüş bayanlara dul denir. ama bizim toplumumuzda ayrılanlara da dul deniyor. bu yanlış.:closedeyes:

buarada güzel espri ;)

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
zaten sadece eşi ölmüş bayanlara dul denir. ama bizim toplumumuzda ayrılanlara da dul deniyor. bu yanlış.:closedeyes:

buarada güzel espri ;)

Eşinden ayrılanlara ne deniliyor? yani onlara da bekar diyebilir miyiz? Evlenmemiş kızlar ile aynı statüde olabilirler mi?

Pozitif cevapların beni motive edecektir :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Eşinden ayrılanlara ne deniliyor? yani onlara da bekar diyebilir miyiz? Evlenmemiş kızlar ile aynı statüde olabilirler mi?

Pozitif cevapların beni motive edecektir :)

Evet, artık bekar deniliyor. :)

thex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Üstad denen kişi N.Fazıl KISAKÜREKtir. Şiir dünyası ile alakalı olmasanız bile bu bilinir. :crying:

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Konu, komik yazı bölümünde ama güzel bir bilgi paylaşımı olmuş.Yorum yapan herkese teşekkürler,aydınlanmış olduk.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
7 kocalı Hürmüz napar ki acaba ? :mrgreen:

sakallıoğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Dul kadın ile Evli kadın arasındaki fark, Duş almakla, Banyo yapmak arasındaki fark gibidir.