SDN PlayStation 5 satışları tüm zamanların zirvesinde!

Bu konuyu okuyanlar

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
549
playstation6.webp

Bu içerik ilk olarak PlayStation 5 satışları tüm zamanların zirvesinde! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
Herkesin alabileceği şeyler değil, miydi bu cihaz nasıl zirvede oluyor ?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Herkesin alabileceği şeyler değil, miydi bu cihaz nasıl zirvede oluyor ?
Hocam anladık hükümete karşı olduğunuzdan sürekli bir şeylerde aşağılama peşindesiniz ama biraz abartı olmuyor mu? Hadi iphone 14 deseniz veya bir araba ev deseniz anlarım da bu ps5 15 bin tl. Ben bir öğrenci olarak normal şekilde alabiliyorsam herkes alabilir. Avrupa kadar rahat alamasak da alabilir düzeydeyiz

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Hocam ayıptır sorması öğrenci olarak nasıl alabiliyorsunuz yav?
En kötü yazın gider 2 ay çalışıp alabilirim, çalışmak istemiyorum 2 ay fazla dersem de krediyle, bursla alır rahatça ödeyebilirim. Maddi durumumuz fazla iyi değil ama şunu alamıyoruz da diyemem abartılıyor bence. Ama bir araba ev almak şu dönemde gerçekten zor

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
En kötü yazın gider 2 ay çalışıp alabilirim, çalışmak istemiyorum 2 ay fazla dersem de krediyle, bursla alır rahatça ödeyebilirim. Maddi durumumuz fazla iyi değil ama şunu alamıyoruz da diyemem abartılıyor bence. Ama bir araba ev almak şu dönemde gerçekten zor
Amazon deutschland

Asgari ücret 1800€ küsür ps5 529€ asgarinin 3/1 bir fiyat ile sahip olabilirsin ? geri kalan para ile s23 ultra veya 14 pro alabilirsin sadece 1 ay ile 2 ayı gözden çıkardıysan 1 alık maaş ile en iyilerinden sony veya samsung yada philips tv alabilirsin ?
Screenshot_20230402_015541_Edge.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak bu 3 kuruşluk asgari ücret ile yapabileceklerin, mühendis doktor vs saymıyorum, burada mühendis doktor bile iki aylık maaşı ile, almanyada asgari ücretlinin aldıklarını alamıyor.

Yani buranın mühendisi doktoru almanyanın asgari ücretlisine anca yetişiyor

Evet alabilir düzeydeyiz ?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Amazon deutschland

Asgari ücret 1800€ küsür ps5 529€ asgarinin 3/1 bir fiyat ile sahip olabilirsin ? geri kalan para ile s23 ultra veya 14 pro alabilirsin sadece 1 ay ile 2 ayı gözden çıkardıysan 1 alık maaş ile en iyilerinden sony veya samsung yada philips tv alabilirsin ?Ekli dosyayı görüntüle 181145

Bak bu 3 kuruşluk asgari ücret ile yapabileceklerin, mühendis doktor vs saymıyorum, burada mühendis doktor bile iki aylık maaşı ile, almanyada asgari ücretlinin aldıklarını alamıyor.

Bunun farkındayım onların alım gücü bizimkinden kat kat iyi. Ama sen 15 bin tl lik bir şeyi bile alamayız diyorsun ben o yanlış diyorum :) onlar kadar rahat alamasak da gayet de alabiliyoruz

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Amazon deutschland

Asgari ücret 1800€ küsür ps5 529€ asgarinin 3/1 bir fiyat ile sahip olabilirsin ? geri kalan para ile s23 ultra veya 14 pro alabilirsin sadece 1 ay ile 2 ayı gözden çıkardıysan 1 alık maaş ile en iyilerinden sony veya samsung yada philips tv alabilirsin ?Ekli dosyayı görüntüle 181145

arkadaş kötü birşey söylememiş en kötü 2 ay çalışılıp alınabilir sadece oraya göre daha zor ikiniz de aynı şeyden bahsediyosunuz zaten aklıma keloğlanın sahnesi geldi