SDN Deprem bağışını fırsat bilen dolandırıcılık amaçlı siteler!

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,867
Ülke dahilinde siyaset güçlü olursa ve halk refah içinde yaşarsa
Dış siyaset zayıflamış olur Başkan tahtından olur.

Şuana kadar ülke dahili siyaset güçlü olan başkanları ya mezarda yada hapiste görürsünüz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O yüzden ülkede böyle durumlar yaşanıyor ve çoğu suça göz kapatıyorlar.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Ne de güzel saçmalamışsınız. Bunu yapabilecek olanlar sıradan adi suçlular değil. Yurt içinde olmadıkları da büyük bir olasılık. Arkalarında başka güçler olması da başka bir olasılık. Eski Fetöcüler olabilir. Web veya uygulama üzerinden bağış alabilmek öyle çocuk oyuncağı değil. Uygulama üzerinden bağış topluyorlarsa, google gibi büyük şirketlerin güvenlik önlemlerini de aşabiliyor olmalılar. Bunu arkalarında güçlü bir destek olmadan başaramazlar.

mtanhu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Evet az önce Twitter'da gördüm, bu sahte hesabı yapanı emniyet yakalamış, götürüyordu.

Aptal bunlar demiştim. Sanal dünya, reel'den daha gerçek artık.

Bir de Ohal ilan edildi o bölgelerde, yaşı 30'dan küçükler bilmez, Ohal'in ne olduğunu.

Özetle, Ohal; silahlı güçlerin hakim olduğu yasaların tümüdür. Polisin askerin, tutuklanmadan sorgulama yapacağı ve dur ihtarına bile uymayanı serbestçe vurabilme hakkıdır.
Özellikle o bölgelerde, yağmacılık yapan göçmenlerin bundan haberi yok anlaşılan. Twitter dolu cezalandırma videoları ile. Valla buna acayip sevindim, tekrar tekrar kez izledim bu aptal yağmacıların son hallerini.