SDN Tesla Cybertruck yolda görüldü! İşte son hali

Bu konuyu okuyanlar

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
549
tesla-cybertruck-on-siparis-sayilari-aciklandi-2.jpg

Bu içerik ilk olarak Tesla Cybertruck yolda görüldü! İşte son hali adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Bizim TOGG onu döver. Ne zevksiz bir tasarrımcı bulmuşlar. Daha mı ucuza çalışıyormuş acaba?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Sen bu ucubeyi beğendin mi yoksa?
Dostum, sen bana ciddi olup olmadığını söyle. Adamlar keyfi bu tasarımı yapmadı. Kullandıkları paslanmaz çelik bükülmediğinden dolayı bu tasarımda

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Tankların çeliği bile bükülüyor. Paslanmaz çelikten saatleri nasıl şekillendiriyorlar sence.
Dostum, sen bana ciddi olup olmadığını söyle. Adamlar keyfi bu tasarımı yapmadı. Kullandıkları paslanmaz çelik bükülmediğinden dolayı bu tasarımda

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Tankların çeliği bile bükülüyor. Paslanmaz çelikten saatleri nasıl şekillendiriyorlar sence.
Süper zeki kardeşim, bu araçta gördüğün paslanmaz çelik, soğuk haddelenmiş ultra sert 30X paslanmaz çelik. Starship'in gövdesinde bulunan paslanmaz çelikle aynı. Burada gelip saçma sapan yorumlar yapacağına search et. Saatler nasıl şekilleniyor sence, diyor, hay Allah'ım... :tearsofjoy:

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,938
Süper zeki kardeşim, bu araçta gördüğün paslanmaz çelik, soğuk haddelenmiş ultra sert 30X paslanmaz çelik. Starship'in gövdesinde bulunan paslanmaz çelikle aynı. Burada gelip saçma sapan yorumlar yapacağına search et. Saatler nasıl şekilleniyor sence, diyor, hay Allah'ım... :tearsofjoy:
Arkadasi NPC diye yorumladim, cokta takmamak gerek bunlari.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Tasarım güzel ama bu arabayla bizim oranın dar sokaklarında dönmek çok zor olur millet sağlı sollu park ediyor. O yüzden almam :D

Son mesajlar