SDN Akıllı telefon satışları son yılların en kötü noktasında!

Bu konuyu okuyanlar

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
539
2022'nin en iyi telefonu açıklandı!

Bu içerik ilk olarak Akıllı telefon satışları son yılların en kötü noktasında! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Yurtdışına çıkıp hem gezip hem telefon alıp gelmek daha ucuz olduğu için tabi milletin akıllı telefon alacak parası yok akıllı telefon fiyatları bu kadar uçar mı ya

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Fiyatlar uçtu o yüzden, 2020 den bu zamana 3. Telefonumu aldım se2020 xiaomi note 10 pro şimdi s21 FE bu telefonla telefon alma işim rafa kalktı, s21 FE yi suyu çıkana kadar kullanacam

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Fiyatlar uçtu o yüzden, 2020 den bu zamana 3. Telefonumu aldım se2020 xiaomi note 10 pro şimdi s21 FE bu telefonla telefon alma işim rafa kalktı, s21 FE yi suyu çıkana kadar kullanacam
Bende 3 yıldır Mi9T kullanıyorum cortlasa da değiştirsem diyorum 2019'da severek kullanıyordum 2021'de İPhone'u mumla aradım bu sene zor ama seneye İPhone'a geçecem insallah

Alfred Adler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
5 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. Pili biraz daha dayansa bi 5 yıl daha kullanırım ilk günkü hızında. Sürekli telefon değiştirmek gereksiz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
5 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. Pili biraz daha dayansa bi 5 yıl daha kullanırım ilk günkü hızında. Sürekli telefon değiştirmek gereksiz.
Sürekli telefon değiştirmek gereksiz bence 3 yılda bir değiştirilmeli çünkü teknoloji her gün form değiştiriyor ve elimizden geldiğince teknolojiye yetişmeliyiz

• Beğen
Reactions: Rei

barisbakirli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla dolar arşta. normalde bi telefonun yeni modeli çıktığında eskisinin fiyatı ucuzlardı. iPhone 13 aldım ben 2022 nisan'da, 19.000'e :) şimdiki fiyatı 27.000. ülkecek rezil hâldeyiz elektronik fiyatlarında
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla dolar arşta. normalde bi telefonun yeni modeli çıktığında eskisinin fiyatı ucuzlardı. iPhone 13 aldım ben 2022 nisan'da, 19.000'e :) şimdiki fiyatı 27.000. ülkecek rezil hâldeyiz elektronik fiyatlarında
bi de şey, dolar bazında abd'de satış fiyatlarına bakıyorum iPhoneların, birim para niyetine. o daha da zoruma gidiyor.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

bi de şey, dolar bazında abd'de satış fiyatlarına bakıyorum iPhoneların, birim para niyetine. o daha da zoruma gidiyor.
ÖTV kalksa keşke çünkü fiyatlar çok tuzlu ben neden bir telefona 30 bin vermek zorundayım kendimi enayi gibi hissediyorum 10-15 bin liralık telefonlar da benim işimi görmez çünkü ben yatırım amaçlı istiyorum bir de IOS daha rahat kullanıyorum

barisbakirli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abi ötv konusuna çıldırıyorum zaten, sorma. bi tane de devletlü'müze alıyoruz telefon alırken. ki cidden enayi gibi hissettiriyor insanı. yani işte şu birim para olayını düşününce abd'deki asgari ücretli için tuşlu telefon fiyatına sahip olan iPhone, burda asgari ücretli için tüm parayı iddaa'ya basıp o kazançla alabilme hayali kurduruyor. çıldırıyorum.

ÖTV kalksa keşke çünkü fiyatlar çok tuzlu ben neden bir telefona 30 bin vermek zorundayım kendimi enayi gibi hissediyorum 10-15 bin liralık telefonlar da benim işimi görmez çünkü ben yatırım amaçlı istiyorum bir de IOS daha rahat kullanıyorum
abi ötv konusuna çıldırıyorum zaten, sorma. bi tane de devletlü'müze alıyoruz telefon alırken. ki cidden enayi gibi hissettiriyor insanı. yani işte şu birim para olayını düşününce abd'deki asgari ücretli için tuşlu telefon fiyatına sahip olan iPhone, burda asgari ücretli için tüm parayı iddaa'ya basıp o kazançla alabilme hayali kurduruyor. çıldırıyorum.

ayrıca iPhone kullanmak bi lüks göstergesi değil. allah aşkına burda da 899 birim paraya satılsa lüks göstergesi mi olacak? hayır.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233

ayrıca iPhone kullanmak bi lüks göstergesi değil. allah aşkına burda da 899 birim paraya satılsa lüks göstergesi mi olacak? hayır.

İphone lüks göstergesi değil ama ülkede herşey laçkalaştı, algı katılıyor herşeye, Algı Katma Partisi, iphoneun dünyada statü göstergesi olduğu tek ülkeyiz.

Algı ?