iPhone 11 Cihazımda Hücresel açıkken bildirimler geç geliyor

Bu konuyu okuyanlar

kaptan343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Apple desteği aradığımda donanımsal test yaptılar apple destek ile tanıya başla seçeneğinden ama donanımsal bir sorun olmadığı testlerde çıktı 3 aylık sıfır bir cihaz zaten

kaptan343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar bu konuda tecrübesi olan kimse yok mu ?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
arkadaşlar bu konuda tecrübesi olan kimse yok mu ?
Telefonu hiç düşürdünüz mü? veya darbe aldı mı hiç? Eğer format atmanıza güncelleme yapmanıza rağmen düzelmiyorsa donanım dışında bir sorunu olamaz bence. Yetkili servise götürün. Aramayın direkt götürün.

kaptan343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefonu hiç düşürdünüz mü? veya darbe aldı mı hiç? Eğer format atmanıza güncelleme yapmanıza rağmen düzelmiyorsa donanım dışında bir sorunu olamaz bence. Yetkili servise götürün. Aramayın direkt götürün.
hayır hiç düşürmedim darbe vs hiçbir şeyi yok servisle görüştüğümde apple destek donanım testi yaptıysa biz de aynı şeyi yapacağımız için getirmenize gerek yok dedi

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
iP 11 olan başka biriyle irtibat kurup problemin oluşup oluşmadığını belirlediğiniz mi? En son bağlantısını verdiğim ingilizce geri bildirim sayfasını mutlaka yollayın. Problemi belki sonraki güncellemelerde çözeler.

kaptan343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
iP 11 olan başka biriyle irtibat kurup problemin oluşup oluşmadığını belirlediğiniz mi? En son bağlantısını verdiğim ingilizce geri bildirim sayfasını mutlaka yollayın. Problemi belki sonraki güncellemelerde çözeler.
cihaza türkcell hat taktığımda bu sorunu yaşamadım ama türk telekomda sorun devam ediyor müşteri temsilcisiyle konuştuğumda herhangi bir sorun olmadığını söyledi

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
cihaza türkcell hat taktığımda bu sorunu yaşamadım ama türk telekomda sorun devam ediyor müşteri temsilcisiyle konuştuğumda herhangi bir sorun olmadığını söyledi
E o zaman hatla alakalı demek sorun. Başka sağlayıcıya geçerseniz çözülebilir ama geçmeden önce kullanan bir arkadaşınızınkiyle deneyin öyle geçin.

kaptan343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
E o zaman hatla alakalı demek sorun. Başka sağlayıcıya geçerseniz çözülebilir ama geçmeden önce kullanan bir arkadaşınızınkiyle deneyin öyle geçin.
denedim arkadaşımın türk telekom hattını taktığımda aynı sorun oldu ama türkcelli taktığımda aynı sorun oluşmadı anlamadım çok saçma bir durum

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Demek ki Türk Telekom internet paylaşımında bazı kurnazlıklar yapıyor. :) Şayet bu sizin için çok mühimse bence Türkcell'e geçin derim. Evet TT'ye göre biraz pahalı olabilir ama genel olarak memnun ediyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

kaptan343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Demek ki Türk Telekom internet paylaşımında bazı kurnazlıklar yapıyor. :) Şayet bu sizin için çok mühimse bence Türkcell'e geçin derim. Evet TT'ye göre biraz pahalı olabilir ama genel olarak memnun ediyor. Yatırım tavsiyesi değildir.
galiba öyle yapacağım