Soru Demokrat dede muhalefetin kazanmaya başladığını görünce içten içe Erdoğana yardım etmesi.

Bu konuyu okuyanlar

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Gül gül, 2023 seçiminden sonra da senin yazdıklarına gülerler belki.
Seçimde ampulü patlattığımız zaman sen ve Trollerin efendisi Özkan’ın yüzünü görmek isterdim.??? Siz istediğiniz kadar sallayıp algı yapın.Sizlere en güzel cevabı sandıkta vereceğiz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bugün Meral Akşener'de Demokrat dedemizi yanlız bırakmış :( 2-3 gün sonrada olsa konu ile ilgili açıklama yapmış.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Kapanmış yaraların üzerinde konuşmayı doğru bulmuyorum. Türkiye’nin çok acil çözüm bekleyen sorunları var” dedi.

Altılı masanın ortak karar alamadığını ve alamıyacağını bir kez daha görmüş olduk.

Not: Forumda 1 tane trol var oda ne için kimi savunduğunu bilmeyen bir çocuk sadece. Siyasi bilgisi sıfır ezberletilen cümleleri söylüyor sadece.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Bugün Meral Akşener'de Demokrat dedemizi yanlız bırakmış :( 2-3 gün sonrada olsa konu ile ilgili açıklama yapmış.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Kapanmış yaraların üzerinde konuşmayı doğru bulmuyorum. Türkiye’nin çok acil çözüm bekleyen sorunları var” dedi.

Altılı masanın ortak karar alamadığını ve alamıyacağını bir kez daha görmüş olduk.

Not: Forumda 1 tane trol var oda ne için kimi savunduğunu bilmeyen bir çocuk sadece. Siyasi bilgisi sıfır ezberletilen cümleleri söylüyor sadece.
Dedi Tayyip Erdoğan’a toz kondurmayan trollerin Efendisi Özkan.??????

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Konu hakkında tek kelime yazamayıp zorda kalınca şu kıvırmaların flan tam çocuksun ya :) Ülkede muhalefet senin gibi çoluk çocuk yüzünden düzelmiyor işte. :(

Resmen 10 yaşında gibi davranıyon. ( Bilmiyorum belki 10 yaşındasın ama. ) Bu kadar da yapma.

Not: Erdoğan'ın gitmesini istemiyorsan sen bu kafa ile devam et ve sadece KK'yi savun. Ne yaparsa yapsın savun ama. Sana sövse saysa bile tıpış tıpış git oy ver sorgulama sakın. Abicim yanlış yapıyor bak bu iş olmadı diyenlerede sadece hakaret et küfür et bunlar trok diye saldır ki CHP'nin oyları artsın aynen devam et sen şuan 100 AKP'li gücünde çalışıyorsun iktidara haberin yok. :p

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
20 yıldır tek başına iktidarda olan Erdoğan'ı diyorum.
Dolar 2 TL'den 18.5 TL ye gelmiş ama CHP'de grap kıpırdanma yoksa gram CHP'nin oy yükseltmesi yoksa burada bir şey eksik işte anla artık Kemal Kılıçdaorğlu ile olmuyor. Olmayacakta.

Senin yaşın ufak olduğuna bunları anlamazsın. Tükürdüğünü yalamak ne demek ! Siyasette ülke çıkarı vardır ama sen ne bilecek körlemesine sığ bir şekilde Kemal Kılıçdaorğlu'nu savunan birinden ne beklenir.

Bu mantıkla KK'de mi tükürdüğünü yaladı? Hani bez parçasıydı hani Türban kamu kurumlarına giremezdi şimdi neden yasalaştıralım diyor !

Not: Tabii sen siyaset bilmediğin ve baya bir bilgisiz olduğuna dünyadan haberin yok. Mustafa Kemal Paşa Yunan ile yıllarca savaştı. Yunan'ın bize yaptığı şerefsizliğin haddi hesabı yokken. Savaştan 2 yıl sonra Yunan Başbakanı Dolmabahçe sarayında ağırlandı şerefine yemek verildi kutlamalar yapıldı. Ne oldu şimdi Atatürk Tükürdüğünü mü yaladı yoksa siyaset bunu mu gerektiyordu ? Halkın çıkarı ve milletin refahı için bu şart mıydı? Tabii bunu anlayabileceğini sanmıyorum. Ama sana kolay gelsin KK'yi ölümüne Körlemesine savunamya devam et sen...

Not2: Bu hamlelerin deva mı gelecekmiş. Erdoğan az gol attı biraz daha atsın diye uğraşacak heralde.
Ülke menfaati ne zamandan beri bir cinayet davasını Suudi Arabistan’a satmak oldu? Ülke menfaati ne zamandan beri Gelir getiren tarihi bir yeri Cami yapmak oldu? Ülke menfaati ne zamandan beri ülkenin değerli arazilerini ölü fiyatına Araplara satmak oldu? Siyaset bildiğini zannediyorsun ama senin bildiğin tek şey Tayyip Erdoğan avukatlığı yapmak.Sana boşuna troll demiyoruz.????

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ülke menfaati ne zamandan beri bir cinayet davasını Suudi Arabistan’a satmak oldu?

Ne olmalıydı mesela o davada ? Dava 3-4 senedir sürüyor TEK BİR TUTUKLU YOK ! Ne yapacaktın mesela davayı ısıtıp yiyecek miydin?

Öldürülen gazeteci büyükelçilikte öldürüyor resmiyette orası Suudi Arabistan toprağı oluyor bu arada. Ne yapacaktı devlet önerin nedir sıfır tutuklu olan bir davayı ömür boyu uzat ve Suudi Arabistan ile hiç barışma bu mu yani?
Suudi yetkililer bu işe karışan iki kişiyi İdam etme kararı verdi benim bildiğim. Olay bu şartla o tarafa devir edildi. DAVA SENDE KALSA ne olacak tutuklu sanık yok adamlar öldürdü cesedi yok etti uçağa bindi geri gitti zaten... Veya ne hayal ediyorsunuz elin Suudi 3-5 polisini getirip bizim ülkede ömür boyu besleyelim mi mühebbet hapis verip bu mu hayal ettiğiniz şey ?

Ülke menfaati ne zamandan beri Gelir getiren tarihi bir yeri Cami yapmak oldu?

Sen bilmezsin paradan önemli şeyler vardır... ( Ölümüne savunduğun KK'nin Ayasoya'nın açılışına hiç bir CHP'li göndermemesi ve sadece Muharrem İnce'nin oraya gelmesi bile her şeyi anlatıyor aslında.)

Ülke menfaati ne zamandan beri ülkenin değerli arazilerini ölü fiyatına Araplara satmak oldu?

Sen gene bilmeden konuşuyorsun. Sen şahsi arazini Ahmet'e satmışın Mehmet'e satmışın veya Katarlı almış Arap almış devlet buna bakmaz ki. ŞAHSİ MAL ALINIP SATILABİLİR. Paran varsa git sende yurtdışından arsa al ev al tutan engelleyen mi var ?

Not: Gerçekten ağır çocukça konuşuyorsun gram siyasetten haberin yok...

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Ne olmalıydı mesela o davada ? Dava 3-4 senedir sürüyor TEK BİR TUTUKLU YOK ! Ne yapacaktın mesela davayı ısıtıp yiyecek miydin?

Öldürülen gazeteci büyükelçilikte öldürüyor resmiyette orası Suudi Arabistan toprağı oluyor bu arada. Ne yapacaktı devlet önerin nedir sıfır tutuklu olan bir davayı ömür boyu uzat ve Suudi Arabistan ile hiç barışma bu mu yani?
Suudi yetkililer bu işe karışan iki kişiyi İdam etme kararı verdi benim bildiğim. Olay bu şartla o tarafa devir edildi. DAVA SENDE KALSA ne olacak tutuklu sanık yok adamlar öldürdü cesedi yok etti uçağa bindi geri gitti zaten... Veya ne hayal ediyorsunuz elin Suudi 3-5 polisini getirip bizim ülkede ömür boyu besleyelim mi mühebbet hapis verip bu mu hayal ettiğiniz şey ?

Sen bilmezsin paradan önemli şeyler vardır... ( Ölümüne savunduğun KK'nin Ayasoya'nın açılışına hiç bir CHP'li göndermemesi ve sadece Muharrem İnce'nin oraya gelmesi bile her şeyi anlatıyor aslında.)

Sen gene bilmeden konuşuyorsun. Sen şahsi arazini Ahmet'e satmışın Mehmet'e satmışın veya Katarlı almış Arap almış devlet buna bakmaz ki. ŞAHSİ MAL ALINIP SATILABİLİR. Paran varsa git sende yurtdışından arsa al ev al tutan engelleyen mi var ?

Not: Gerçekten ağır çocukça konuşuyorsun gram siyasetten haberin yok...
Senin siyaset bilgin o kadar iyi ki o yüzden Technopat forumda sana 1 yıl ban attılar.Forumun sahibi senin nasıl Kralcı bir Aktroll olduğunu anlamış olsa gerek sana tekmeyi bastı.????????

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Kılıçdaroğlu'nu savunan net akp'lidir nokta.

Kesinlikle katılıyorum... Forumun en AKP'lisi o yüzden @Applemania işte. Böyle AKP'ye çalışan bu kadar AKP için kendini paralayan birisini göremezsin. Adam tekrar AKP seçimi kazansın diye kendisini paralıyor resmen...

Senin siyaset bilgin o kadar iyi ki o yüzden Technopat forumda sana 1 yıl ban attılar.Forumun sahibi senin nasıl Kralcı bir Aktroll olduğunu anlamış olsa gerek sana tekmeyi bastı

Bilip bilmeden konuşma. Resmen ergen gibi davranan bir sözde modaratör var orada. İFade özgürlüğüne fikir düşünce özgürlüğüne saygısı senin gibi sıfır. ( Büyük ihtimal oda CHP'li ve KK'yi destekliyor.)

Benim orada banlandığım konu halen duruyorsa silmedilerse. ( Genelde ifade özgürlüğüne saygıları olmadığına mesajları siliyorlar. Sorsak sosyal medyada sansür yasasına karşılardır ama sansürün kralını onlar yapar.) Süleyman Soylunun askerlere operasyına giderken abdestli gidin ayetel kürsi okuyun dediği bir haber vardı. Muhalefet bu laikliğe aykırı aman laiklik elden gidiyor gibi saçma sapan modlara girmişti. Orada neden laikliğe aykırı değil dedim diye banladılar. Beyfendiler öyle sözde Atatürkçü öyle laik işte. Bir dua ile bir abdest ile laiklik elden gidiyor sanıyorlar...

Not: Cevap veremeyince ve sıkışınca şu saçmalaman ve konuyu çarpıtmaya çalışman tam komedi ama he :) Konulardan alakasız mesajlar yazman ezber cümlelere saldırman. Tam çocukça hareketler. Sen ölümüne KK'yi savunmaya devam etsene bunları dert edeceğine...

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Kesinlikle katılıyorum... Forumun en AKP'lisi o yüzden @Applemania işte. Böyle AKP'ye çalışan bu kadar AKP için kendini paralayan birisini göremezsin. Adam tekrar AKP seçimi kazansın diye kendisini paralıyor resmen...

Bilip bilmeden konuşma. Resmen ergen gibi davranan bir sözde modaratör var orada. İFade özgürlüğüne fikir düşünce özgürlüğüne saygısı senin gibi sıfır. ( Büyük ihtimal oda CHP'li ve KK'yi destekliyor.)

Benim orada banlandığım konu halen duruyorsa silmedilerse. ( Genelde ifade özgürlüğüne saygıları olmadığına mesajları siliyorlar. Sorsak sosyal medyada sansür yasasına karşılardır ama sansürün kralını onlar yapar.) Süleyman Soylunun askerlere operasyına giderken abdestli gidin ayetel kürsi okuyun dediği bir haber vardı. Muhalefet bu laikliğe aykırı aman laiklik elden gidiyor gibi saçma sapan modlara girmişti. Orada neden laikliğe aykırı değil dedim diye banladılar. Beyfendiler öyle sözde Atatürkçü öyle laik işte. Bir dua ile bir abdest ile laiklik elden gidiyor sanıyorlar...

Not: Cevap veremeyince ve sıkışınca şu saçmalaman ve konuyu çarpıtmaya çalışman tam komedi ama he :) Konulardan alakasız mesajlar yazman ezber cümlelere saldırman. Tam çocukça hareketler. Sen ölümüne KK'yi savunmaya devam etsene bunları dert edeceğine...
Benim Kemal Kılıçdaroğlunu savunduğum yok.Kılıçdaroğlunun hataları var yok demiyoruz.Ama ondan daha fazla hata yapıp ülkeyi batıran,insanların aklıyla alay eden,kendi vatandaşına ikinci sınıf insan muamelesi yapan Tayyip Erdoğan var.Tayyip Erdoğan’a tek kelime edemeyen bir insanın bana Kılıçdaroğlunu savunuyorsun demesi ancak akıl tutulması yaşayan bir insanın yapacağı yorumdur.Sana acıyorum.Niye acıyorum biliyor musun? Ülkeye en büyük kötülüğü yapanları savunduğun için acıyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ülkeye en büyük kötülüğü yapanları savunduğun için acıyorum.

Onu yapan sensin işte ama haberin yok. 12 yıldır kaybeden adamı savunan olarak en büyük zararı sen veriyorsun... Acınacak bir hal varsa oda senin davranışın. Partinin liderini Beğenmiyon sevmiyon desteklemeyin hareketleri yanlış geliyor siyasetini tasrif etmiyon ama genede TIPIŞ TIPIŞ oy veriyon :D

2 kere kaybettiğinde desteği kesseydiniz şimdi çok farklı alternatifler çok farklı siyasi liderler olabilirdi. Adam AKP'ye çalışıyor resmen. Cumhurbaşaknı bile bana pas atıyor gol atmak farz oldu diye dalga geliyor :)

Ama halen daha toz kondurmayıp 12. seçimini kaybetsin ve AKP bir 5 yıl daha başta kalsın diye kendini paralıyon resmen.

Not: Bu arada bugün Atatürkçü Düşünce derneğide Kemal Kılıçdaroğlu'na bayrak açmış ve böyle bir şey olmaz. Bu düzenlemenin yasalara girmesine izin vermeyiz hadi çıkarda göreülim :) benzeri laflar etmiş gerisini sen hesap et :)

Açıklamaya bak:

Buradaki konuşmalarında Cumhuriyet Halk Partisi'nin başörtüsü ile ilgili kanun önerisine değinen Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt “Hepimize Cumhuriyetin kurucularından miras bir görev var. Bazılarımız bu görevin farkında değil. Şu parti de bu parti de siyaset yapıyor. Cumhuriyet dünyada eşi benzeri olan bir devlet değildir. Aman bize oy verecekler, aman efendim bize oy vermezler. Anayasanın 24. maddesi orada durduğu sürece sen türbana özgürlük için yasa çıkaramazsın, çıkar da görelim. Kimse bu kimseye herkes dahil devletin herhangi bir kanunu din kurallarına bağlayamaz. Bunu şiddetle reddediyorum.” diye konuştu.

Reaksiyon puanı
5,172
Benim Kemal Kılıçdaroğlunu savunduğum yok.Kılıçdaroğlunun hataları var yok demiyoruz.Ama ondan daha fazla hata yapıp ülkeyi batıran,insanların aklıyla alay eden,kendi vatandaşına ikinci sınıf insan muamelesi yapan Tayyip Erdoğan var.Tayyip Erdoğan’a tek kelime edemeyen bir insanın bana Kılıçdaroğlunu savunuyorsun demesi ancak akıl tutulması yaşayan bir insanın yapacağı yorumdur.Sana acıyorum.Niye acıyorum biliyor musun? Ülkeye en büyük kötülüğü yapanları savunduğun için acıyorum.
Hocam, bu kadar yetki ile bu kadar süre başta kalan kk olsaydı kendisi ülkemizin yeni rte'si olurdu. Rte neyse kk'da o bunu kabul etmemiz lazım. İkisininde vizyonu kafa yapıları aynı dinazorlaşmış zihniyete sahip.

Kazanabilecek aday varken kendini öne sürmesi, İnce ile yapılan başkanlık yarışında istanbul seçimi gibi usulsüzlükler, parti içi muhalif sesleri susturma çabası bu emarelerin hepsi iktidara gelse al sana yeni diktatör cb.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Hocam, bu kadar yetki ile bu kadar süre başta kalan kk olsaydı kendisi ülkemizin yeni rte'si olurdu. Rte neyse kk'da o bunu kabul etmemiz lazım. İkisininde vizyonu kafa yapıları aynı dinazorlaşmış zihniyete sahip.

Kazanabilecek aday varken kendini öne sürmesi, İnce ile yapılan başkanlık yarışında istanbul seçimi gibi usulsüzlükler, parti içi muhalif sesleri susturma çabası bu emarelerin hepsi iktidara gelse al sana yeni diktatör cb.
Peki ne yapalım hocam? 6 lı masa Kılıçdaroğlunu aday yaptı,Gidip Tayyip Erdoğan’a mı oy atalım.Tayyip Erdoğan’a verelim Dolar 50tl bir ekmek 30tl olsun,yüzde 500 vergi alsın,ülkeyi daha beter batırıp,sonrada Araplara satsın.Bu mu yani? Onun bütün derdi milletin Tayyip Erdoğan’a oy vermesi.Bunun için kendini paralıyor.İşi gücü algı,işi gücü Tayyip Erdoğan avukatlığı.Başkada bildiği bir şey yok.Troll Özkan’ın yazdıklarına gülüp geçiyorum.En çok merak ettiğimde muhalefet seçimi kazandığında bu foruma gelip yazabilecek mi?

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Peki ne yapalım hocam? 6 lı masa Kılıçdaroğlunu aday yaptı,Gidip Tayyip Erdoğan’a mı oy atalım.Tayyip Erdoğan’a verelim Dolar 50tl bir ekmek 30tl olsun,yüzde 500 vergi alsın,ülkeyi daha beter batırıp,sonrada Araplara satsın.Bu mu yani? Troll Özkan’a sadece gülüyorum.Onun bütün derdi milletin Tayyip Erdoğan’a oy vermesi.Bunun için kendini paralıyor.İşi gücü algı,işi gücü Tayyip Erdoğan avukatlığı.Başkada bildiği bir şey yok.Onun yazdıklarına gülüp geçiyorum.En çok merak ettiğimde muhalefet seçimi kazandığında bu foruma gelip yazabilecek mi?

Gerçekten sıfırsın ya :(

Seçime 8-9 ay var daha ve aday belli değil. Azcık ağzını açıp Kemal Kılıçdaroğlu güzellemesi yapamyı bırakıp eleştirsen belki görürde adaylıktan vaz geçer. Bunu bile anlayamıyorsunuz.

Sizin gibilere güvenip bunlar zaten ses etmiyor zaten eleştiremiyor ben nedersem yapıyorlar söylemlerime karşıda gelemiyorlar TIPIŞ TIPIŞ gelip oyda atacaklar zaten deyip sıvıyor resmen... Azcık savunmayı bırakta ülke kazansın işte seçimi AKP kaybedecekse bile...

Not: Resmen muhalefet için muhalefetten daha fazla uğraluyom la. Adam inatla KK'de KK diyor halen... Ben eleştirmem ben kimim ki aday belirleyim ben kimim ki KK'ye laf söyleyeyim kafasında halen. Siyaseten ne istediğini ne beklediğini bilmiyor daha.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Onu yapan sensin işte ama haberin yok. 12 yıldır kaybeden adamı savunan olarak en büyük zararı sen veriyorsun... Acınacak bir hal varsa oda senin davranışın. Partinin liderini Beğenmiyon sevmiyon desteklemeyin hareketleri yanlış geliyor siyasetini tasrif etmiyon ama genede TIPIŞ TIPIŞ oy veriyon :D

2 kere kaybettiğinde desteği kesseydiniz şimdi çok farklı alternatifler çok farklı siyasi liderler olabilirdi. Adam AKP'ye çalışıyor resmen. Cumhurbaşaknı bile bana pas atıyor gol atmak farz oldu diye dalga geliyor :)

Ama halen daha toz kondurmayıp 12. seçimini kaybetsin ve AKP bir 5 yıl daha başta kalsın diye kendini paralıyon resmen.

Not: Bu arada bugün Atatürkçü Düşünce derneğide Kemal Kılıçdaroğlu'na bayrak açmış ve böyle bir şey olmaz. Bu düzenlemenin yasalara girmesine izin vermeyiz hadi çıkarda göreülim :) benzeri laflar etmiş gerisini sen hesap et :)

Açıklamaya bak:

Buradaki konuşmalarında Cumhuriyet Halk Partisi'nin başörtüsü ile ilgili kanun önerisine değinen Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt “Hepimize Cumhuriyetin kurucularından miras bir görev var. Bazılarımız bu görevin farkında değil. Şu parti de bu parti de siyaset yapıyor. Cumhuriyet dünyada eşi benzeri olan bir devlet değildir. Aman bize oy verecekler, aman efendim bize oy vermezler. Anayasanın 24. maddesi orada durduğu sürece sen türbana özgürlük için yasa çıkaramazsın, çıkar da görelim. Kimse bu kimseye herkes dahil devletin herhangi bir kanunu din kurallarına bağlayamaz. Bunu şiddetle reddediyorum.” diye konuştu.
İstanbul seçimlerinde gördük.İmamoğlu sizlere sandığı yedirdi.Yenilgiyi kabullenemedinlz,çirkefe yattınız daha beter tokat yediniz.???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten sıfırsın ya :(

Seçime 8-9 ay var daha ve aday belli değil. Azcık ağzını açıp Kemal Kılıçdaroğlu güzellemesi yapamyı bırakıp eleştirsen belki görürde adaylıktan vaz geçer. Bunu bile anlayamıyorsunuz.

Sizin gibilere güvenip bunlar zaten ses etmiyor zaten eleştiremiyor ben nedersem yapıyorlar söylemlerime karşıda gelemiyorlar TIPIŞ TIPIŞ gelip oyda atacaklar zaten deyip sıvıyor resmen... Azcık savunmayı bırakta ülke kazansın işte seçimi AKP kaybedecekse bile...

Not: Resmen muhalefet için muhalefetten daha fazla uğraluyom la. Adam inatla KK'de KK diyor halen... Ben eleştirmem ben kimim ki aday belirleyim ben kimim ki KK'ye laf söyleyeyim kafasında halen. Siyaseten ne istediğini ne beklediğini bilmiyor daha.
Ban yemeyeceğim bilsem sana ağır küfür ederdim.Sana defalarca yazdım ama hala anlamıyorsun.Ben ne kadar tepki koyarsam koyayım,insanlar ne kadar tepki koyarsa koysun.Son kararı 6 lı masa verecek.5 milyon kişi Twitter den “Kılıçdaroğlu artık siyaset yapma” etiketini açtı diyelim.Adamlar buna rağmen yinede Kılıçdaroğlunu aday yaptı.Ne yakalım peki? Çok biliyorsun ya herşeyi.Samsung kullanıcıları yıllardır Exynos istemiyoruz diye defalarca tepki koydu.Samsung ciddiye aldı mı? Sakın 8 gen 1 deme.8 gen 1 in eski Exynoslardan farkı yok.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İstanbul seçimlerinde gördük.İmamoğlu sizlere sandığı yedirdi.Yenilgiyi kabullenemedinlz,çirkefe yattınız daha beter tokat yediniz.???

Neyse sen gene sıvamaya başladın zorlda kalıp sıkışınca. Sen bu kafa ile devam et inatla AKP'ye çalışacam diyorsan çalış ne diyeyim ben sana KK güzellemesi yap sabah akşam...

Not: Ekrem İmamoğlu bir CHP'li gibi değildi. Ve şunuda söyleyim o iptal edilen seçimde İstanbul'da olsam bende Ekrem İmamoğluna oy verirdim.
Not2: Ekrem İmamoğlu HDP'ye şirin görünmeye çalışmasa ve şımarmasa şuan emin ol CHP'nin başında ve 2023 Cumhurbaşaknlığına koşa koşa gidiyordu. ( Tabii onun ayağını kaydırmada CHP genel merkezide etkili ama HDP ile verdiği fotolar bitirdi resmen adamı.)

Reaksiyon puanı
5,172
Peki ne yapalım hocam? 6 lı masa Kılıçdaroğlunu aday yaptı,Gidip Tayyip Erdoğan’a mı oy atalım.Tayyip Erdoğan’a verelim Dolar 50tl bir ekmek 30tl olsun,yüzde 500 vergi alsın,ülkeyi daha beter batırıp,sonrada Araplara satsın.Bu mu yani? Onun bütün derdi milletin Tayyip Erdoğan’a oy vermesi.Bunun için kendini paralıyor.İşi gücü algı,işi gücü Tayyip Erdoğan avukatlığı.Başkada bildiği bir şey yok.Troll Özkan’ın yazdıklarına gülüp geçiyorum.En çok merak ettiğimde muhalefet seçimi kazandığında bu foruma gelip yazabilecek mi?
Hocam altılı masada kk'yı isteyen yok ki. Kk kendi kendine gelin güvey oluyor. Problemde bu zaten.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Hocam altılı masada kk'yı isteyen yok ki. Kk kendi kendine gelin güvey oluyor. Problemde bu zaten.
Kemal Kılıçdaroğlu olmasın Mansur yavaş olsun.Sorun değil.Benim oyum millet ittifakına.Ülkeyi 20 yılda soyup soğana çevirenlere günahımı vermem.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ülkenin ve de insanların ne kadar kötü duruma geldiğini bile bile yine de savunmak için gerçekten Akkoyun olmak lazım. Ülkenin başındaki Akçoban emir veriyor bunlar da yapıyorlar her şeyi. Başka işleri güçleri yok. Yapıştılar bırakmıyorlar.

Artık insanlar nefretle doldu taştı Erdoğan ve AKP'ye. Ne yaparsa yapsınlar boşuna. Böyle olması saçma değil. Çok doğru bir şey. Başka ülkede olsa belki insanlar ayaklanırdı ve devirirdi bunları.

Halen Kılıçdaroğlu'nu savunuyorsunuz diyor. O da aynı şeyleri söyleyip duruyor. Bir daha diyorum. Kemal Kılıçdaroğlu'nu sevmiyorum ve CHP'lilerin çoğu da sevmiyor. Herkes kötülüyor zaten. Ama ben Türkiye'nin başında olup da, böyle ülkeyi batıran, yalancı, umursamaz ve başarısız insanlara oy falan vermem. 5 kuruş bile vermem. Ülkenin başında kendi halkıyla dalga geçen Erdoğan var. Başkası değil. Eğer bu zamana kadar ülkenin başında CHP olsaydı ve aynılarını yapsaydı, CHP'yi de Kılıçdaroğlu'nu da kötülerdim böyle.

İkisini de sevmiyorum. Ne Erdoğan'ı ne de Kılıçdaroğlu'nu.

Herkes taraf tutma peşinde. Bir kez de aynı fikirde olsanız ne olur? Hiç mi yaşadığınız ülkeyi düşünmüyorsunuz? İnsanların bu inatlaşması yüzünden de ülke düzelmez. İnsanların haline bir bakın. Zam ve hayat pahalılığından bıktılar. Mesela ben öyleyim.

Neyse. En iyisi seçimlere kadar sabretmek. Az kaldı sayılır. Kim kaybedecek ve kazanacak belli olacak o zaman.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Asıl amacı Erdoğanı galip etmek tüm çabası o, kılışdar hiç kazanacak adamı aday gösterir mi?
Evet Erdoğan'ın kazanmasının nedeni Kılıçdaroğlu'nun doğru düzgün birisini aday yapmamasından dolayı oluyor. Evet onun yüzünden. Bunu herkes biliyor ve kabul ediyor. Bende Kılıçdaroğlu'na çok sinirleniyorum. Keşke elimde olsa Mansur Yavaş'ı veya onun gibi başka adayı seçebilsem seçerdim. Ama yine de AKP ve Erdoğan'ı iyi yapmıyor bu. Saymadım ama kaç kere fiyatlar düşecek ve enflasyon düşecek dediler ama hiç olmadı. Tam tersi oldu sadece. Eğer Erdoğan bir daha kazanırsa yine böyle Türk Lirası değer kaybetmeye devam eder. Ekonomi de daha kötüye gider. İslam'ı kullanıp yine yalanlar söylemeye devam edecekler.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Leman bile Kemal Kılıçdaroğlu'nu kapak yapmış.

1665269006798.png

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Leman bile Kemal Kılıçdaroğlu'nu kapak yapmış.

Ekli dosyayı görüntüle 174383
Ciddi ciddi ben adayım diyip bu işe devam ederse artık ben daha birşey demiyorum, derhal kenara çekilip Mansur başkan yada İmamoğluna bıraksın, mümkünse chpden ayrılsın siyaseti bıraksın 1.000.000$ kıdem tazminatı verilsin altındaki araba eve dokunulmasın, Allah rızası için gitsin artık

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ciddi ciddi ben adayım diyip bu işe devam ederse artık ben daha birşey demiyorum, derhal kenara çekilip Mansur başkan yada İmamoğluna bıraksın, mümkünse chpden ayrılsın siyaseti bıraksın 1.000.000$ kıdem tazminatı verilsin altındaki araba eve dokunulmasın, Allah rızası için gitsin artık
2028 Hedefleri ne olacak CHP'nin :)

Sadece 12 yıl geçti 10 seçim kaybetti ne var bunda bu kadar büyütüyorsunuz !

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bugün itibariyle 5 günlük ABD turuna çıkmış Kemal Kılıçdaroğlu...

AKP'ye çalışmaya tam hızla devam edecek anlaşılan. 12 yıldır CHP'nin başında olup 1 kere bile ABD'ye gitmeyip şimdi ne alaka nerden estide ABD'ye gidiyor akıl alır gibi değil !!! Üstelik Biden'ın muhalefeti destekleyecez ve Erdoğan'ı öyle devirecez sözleri ortada iken !

Gelen yorumlar ABD dönüşü kesin adaylığını açıklayacağı yönünde. Şimdiden geçmiş olsun hepimize...

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Hocam bazı konularda haklısınız ancak; ithamlarınız hiç hoş değil. Mesela "yav he he inandım","trollerin efendisi","kralcı" vesaire. Söyleyecek laf bulamıyorsanız lütfen emojiyle tepki atın geçin.

Ozkan K.'nın ve sizin mesajlarınızı okuduğum da aklımda canlanan tepkiler çok farklı maalesef. Parti tutmayan birisi olarak konuşuyorum.

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Hocam bazı konularda haklısınız ancak; ithamlarınız hiç hoş değil. Mesela "yav he he inandım","trollerin efendisi","kralcı" vesaire. Söyleyecek laf bulamıyorsanız lütfen emojiyle tepki atın geçin.

Ozkan K.'nın ve sizin mesajlarınızı okuduğum da aklımda canlanan tepkiler çok farklı maalesef. Parti tutmayan birisi olarak konuşuyorum.
Adam bir kez şu forumda AKP yi ve Tayyip Erdoğan’ı eleştirmedi.Ülkeyi 20 yıldır AKP yönetiyor ama her ne hikmetse Kılıçdaroğlu şöyle Kılıçdaroğlu böyle.Kılıçdaroğlunun ciddi hataları var.Yoktur demiyorum ama birini eleştirirken diğerine toz kondurmamak bana saçma geliyor.AKP ye toz kondurmadığı için Özkana Kralcı Troll diyorum.İşi gücü algı,Trollük.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Adam bir kez şu forumda AKP yi ve Tayyip Erdoğan’ı eleştirmedi.Ülkeyi 20 yıldır AKP yönetiyor ama her ne hikmetse Kılıçdaroğlu şöyle Kılıçdaroğlu böyle.Kılıçdaroğlunun ciddi hataları var.Yoktur demiyorum ama birini eleştirirken diğerine toz kondurmamak bana saçma geliyor.AKP ye toz kondurmadığı için Özkana Kralcı Troll diyorum.İşi gücü algı,Trollük.

Sen gerçekten normal değilsin ve ağır çocuksun...

Konu başlığı CHP olan veya konubaşlığı Kemal Kılıçdaorğlu olan bir konuda ikide bir gelip Erdoğan'ı mı eleştirecem ? Ayrıca benim KK hakkında yazdığım hangisi yanlış? ( Yazdıklarımın çoğunun doğru olduğunu sende ADIN GİBİ BİLİYORSUN.)

Senin bir kere olsun KK'yi eleştirdiğini görek la. Savunmaktan körlemesine desteklemekten bıkmadın gitti. Sıkışınca cevap veremeyince hemen saldırıya ve hakarete geçiyorsun. Tam 10 yaşında velet gibi davranıyorsun.

Birazdan senide Trol ilan edecektir. Hatta paşamız başlar birazdan satılmış partizan veya paralı diye laflara... Forumda KK'yi savunmayan eleştiren herkesi saf cahil satılmış Trol sanan bir çocuk var.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Sen gerçekten normal değilsin ve ağır çocuksun...

Konu başlığı CHP olan veya konubaşlığı Kemal Kılıçdaorğlu olan bir konuda ikide bir gelip Erdoğan'ı mı eleştirecem ? Ayrıca benim KK hakkında yazdığım hangisi yanlış? ( Yazdıklarımın çoğunun doğru olduğunu sende ADIN GİBİ BİLİYORSUN.)

Senin bir kere olsun KK'yi eleştirdiğini görek la. Savunmaktan körlemesine desteklemekten bıkmadın gitti. Sıkışınca cevap veremeyince hemen saldırıya ve hakarete geçiyorsun. Tam 10 yaşında velet gibi davranıyorsun.

Birazdan senide Trol ilan edecektir. Hatta paşamız başlar birazdan satılmış partizan veya paralı diye laflara... Forumda KK'yi savunmayan eleştiren herkesi saf cahil satılmış Trol sanan bir çocuk var.
O değilde Seni nasıl banladılar ama? ??? Technopat forumda bir konu açtın.Konu sahibi senin Troll olduğunu fark edip sana tekmeyi nasıl bastı ama???????

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
O değilde Seni nasıl banladılar ama? ??? Technopat forumda bir konu açtın.Konu sahibi senin Troll olduğunu fark edip sana tekmeyi nasıl bastı ama???????

Velet mod on diyorsun yani :(

Sıkışınca cevap veremeyince hep aynı çocukça hareketler... KK'yi savunan birinden anca böyle cevaplar beklenirdi zaten.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD gezisi için Misvak dersinin caps i

Not: ABD'ye giderken bile Sezgin Tanrukulu'nun yanında olması oraya kadar gelmesi ilginç...

Son düzenleme: