Soru Rufus ile Windows 11 yazdırırken gelen Windows User Experince penceresi nedir?

Bu konuyu okuyanlar

gultekin5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Windows 11 USB hazırlamaya çalışıyorum ancak paylaştığım resimdeki gibi bir mesaj alıyorum. İlk kez görüyorum bunu. Beni aydınlatır mısınız? Ne yapmam gerekiyor acaba? Bilgisayarım win11' destekliyor microfost'un kendi sitesindeki programı kullanarak öğrendim.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    25.2 KB · Görüntüleme: 583

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Merhaba arkadaşlar,
Windows 11 USB hazırlamaya çalışıyorum ancak paylaştığım resimdeki gibi bir mesaj alıyorum. İlk kez görüyorum bunu. Beni aydınlatır mısınız? Ne yapmam gerekiyor acaba? Bilgisayarım win11' destekliyor microfost'un kendi sitesindeki programı kullanarak öğrendim.
OK'e basın. GPT FAT32 olarak yazdırıyorsunuz değil mi birde?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Donanım destekliyorsa kutucuklar boş kalacak.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İlk kez görüyorum bunu. Beni aydınlatır mısınız? Ne yapmam gerekiyor acaba? Bilgisayarım win11' destekliyor microfost'un kendi sitesindeki programı kullanarak öğrendim.
Windows Kullanıcı Deneyimi arayüzü. Gelen ekrandaki ilk kutucuk minimum sistem gereksinimlerini karşılamayan cihazlara Windows 11’in yüklemesini gerçekleştirmek için sunulan bir seçenek. Bilgisayarın sistem gereksinimlerini karşılıyorsa kutucuktaki işareti kaldırabilirsin.
GPT olarak yazıdıyorum ama fat32 seçeneği bende yok NTFS seçili
ISO kalıbının içindeki install.wim dosyası 4GB'den büyük olabilir.

Windows 11 sürümü nedir? 21H2 mi, 22H2 mi?
Kullandığın Rufus sürümü nedir? 3.19 mu, 3.20 mi?