iphone'dan PC'ye fotograf aktarma

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhaba arkadaşlar bugün bir müşterimiz iphoneda fotograf aktarma işlemi gercekleştirmeye calıştık telefoncu degil bilgisiyarcı oldugumuz için youtubdaki videolara bakınca onlrı denedik ama şöyle bir sorun oldu dosya bulunmadı die bir sorunla karşılaştık.sizin iphone 11den pceye aktarma ile ilgili bildiginiz yollar var ise bizimle paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden cevaplarınız için teşşekürler

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
Mac kullanıp da böyle bir sorun yaşadığını düşünmüyorum, şahsen.

Ben, Windows 11 kullanıyorum. Microsoft Store'dan iCloud'u yükledim. Telefonumdaki tüm verileri bilgisayarıma, aynı şekilde bilgisayarımdaki tüm verileri de telefona kolayca aktarabiliyorum. Ayrıca bilgisayarımda USB-C girişi var. Çok zor durumda kalırsam yine iPhone 11'in kendi kablosundan kolayca veri aktarabiliyorum.

Windows dışında, Ubuntu tarzı bir işletim sistemi kullanıyorsa hiçbir fikrim yok.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Mac kullanıp da böyle bir sorun yaşadığını düşünmüyorum, şahsen.

Ben, Windows 11 kullanıyorum. Microsoft Store'dan iCloud'u yükledim. Telefonumdaki tüm verileri bilgisayarıma, aynı şekilde bilgisayarımdaki tüm verileri de telefona kolayca aktarabiliyorum. Ayrıca bilgisayarımda USB-C girişi var. Çok zor durumda kalırsam yine iPhone 11'in kendi kablosundan kolayca veri aktarabiliyorum.

Windows dışında, Ubuntu tarzı bir işletim sistemi kullanıyorsa hiçbir fikrim yok.
Anladım tşk ederim

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
MacOS ise airdropla yollar Windows ise bilgisayara iCloud'u kurun ardından fotoğraflar uygulamasında bilgisayara aktaracağınız fotoları seçip dosyalara kaydet diyin çıkan ekranda icloud'u seçerseniz birkaç dakika sonra bilgisayardan görebilirsiniz fotoğrafları

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Merhaba arkadaşlar bugün bir müşterimiz iphoneda fotograf aktarma işlemi gercekleştirmeye calıştık telefoncu degil bilgisiyarcı oldugumuz için youtubdaki videolara bakınca onlrı denedik ama şöyle bir sorun oldu dosya bulunmadı die bir sorunla karşılaştık.sizin iphone 11den pceye aktarma ile ilgili bildiginiz yollar var ise bizimle paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden cevaplarınız için teşşekürler
İCloud diye bir şey yok değil mi?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
şimdi bilgisayara bağlıyosun ya kabloyu usb girişinden önüne bilmem dosyalar çıkıyo orda fotoğraflara tıklıyosun ordan istediğin fotoğrafı masaüstüne çıkarıyosun böylece bu olay bitmiş oluyo
Yapma yav.
indir (2).jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim. Forum yönetiminden Senin profiline AyFon profösörü rütbesi eklemelerini rica edicem.

Böyle ender bulunan incileri forumdan kenara bırakmamak lazım.

Uğraş dur şimdi :D sjjdhdjs
images (51).jpeg

şimdi bilgisayara bağlıyosun ya kabloyu usb girişinden önüne bilmem dosyalar çıkıyo orda fotoğraflara tıklıyosun ordan istediğin fotoğrafı masaüstüne çıkarıyosun böylece bu olay bitmiş oluyo
Kardeşim sen burada harcanıyosun.Apple'ın açığını bulmuşsun sen.Adamlar koskoca İTunes'i boşu boşuna yapmışlar.