Soru Arkadaşlar foruma geri geldim herkese iyi akşamlar

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Arkadaşlar iyi akşamlar merhaba herkese biliyorsunuz bir buhran içindeydim hala tam anlamıyla iyi değilim, çok isyan ettim aşırı dünya düzenine adaletsizliğe hayatımdaki olumsuzluklara, bu süreçte 1 aylık diyim ortalama 2500-3000 liralık alkol içtim öyle diyim içmeyecem dememe rağmen, geçenlerde birşey yaptım ve rahatladım ruhen yaptığım şeyde namaz kıldım çok uzun süredir kılmıyordum önceden 1 sene hep namaz kılar diğer sene full içerdim, içimden geldiği gibi 2 rekat kıldım hem şükür hem tövbe diye niyet ettim.
Şuan biraz rahatladım hayattan beklentilerim var onlar İnşAllah gerçekleşir ? basit ve iyi şeyler
Uygun zaman geldiğinde ama zamanı belli değil herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatacam hayatımda, çok sıkıntılı zor hayatım oldu.
Neyse o büyük buhran geçti, o vakit bir kırılma noktası yaşadım hayatımda, birini kırdıysam üzdüysem affola.

Yazdığım hiçbir şeyi nefretle yazmadım sadece sitem diyim

Reaksiyon puanı
948
Merhaba tekrardan hoşgeldin aramıza.Ben de bu aralar çok iyi değilim.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun cidden zor zamanlardan geçiyoruz.

Reaksiyon puanı
948
Geçmiş olsun kardeşim İnşAllah herşey yoluna girer sormamda sakınca yoksa sorun nedir
İş konusu hâlâ belirsiz evlenmeyi düşündüğüm kişinin de garip huyları çıkmaya başladı biraz stres dağıtmak için spora yazıldım sağ ayağımı sanırım incittim hafiften artık namaz kılarken bile ayaktan değil elden destek alıp kalkıyorum.
Şimdilerde yazılım öğrenmeye çalışıyorum ama o da uyku ve baş ağrısı yaptı nedense.
Bu yaşta hâlâ evde oturduğum için babam bana kızgın ara ara konusunu açıyor tartışıyoruz.
Kalkıp gitsen lojmanlı bir yere gurbete ne kadar mal tip varsa uğraşıyorsun.
Ani bir kalp krizi ile gidenlere imrenir oldum ya şu sıralar en büyük hayalim oldu diyebilirim..

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
İş konusu hâlâ belirsiz evlenmeyi düşündüğüm kişinin de garip huyları çıkmaya başladı biraz stres dağıtmak için spora yazıldım sağ ayağımı sanırım incittim hafiften artık namaz kılarken bile ayaktan değil elden destek alıp kalkıyorum.
Şimdilerde yazılım öğrenmeye çalışıyorum ama o da uyku ve baş ağrısı yaptı nedense.
Bu yaşta hâlâ evde oturduğum için babam bana kızgın ara ara konusunu açıyor tartışıyoruz.
Kalkıp gitsen lojmanlı bir yere gurbete ne kadar mal tip varsa uğraşıyorsun.
Ani bir kalp krizi ile gidenlere imrenir oldum ya şu sıralar en büyük hayalim oldu diyebilirim..
İşte böyle olumsuzluklara çok isyan ediyordum, güvenlik görevlisiyim gece 25-35 yaş arası porşeli audili tipler geziyor yanında kız arkadaşları diyorum bunlar hayatı yaşıyor eğleniyor sıkıntı desen hiç yok olsa böyle rahat olamazlar ama şu var Allah iyi kullarına acı çektiriyor hiç etkisi yoksa orada sıkıntı var demektir, 2-3 hafta önce neler diyordun şimdi ne diyeceksiniz ama durum bu, evet zor cidden zor ama durumda bu iki rekat kıldım hem tövbe hem şükür dedim genel tövbe ettim isyanlarıma vs ama içkiye etmedim içmiyorum namaz kıldığımdan beri ama içmeyecem, hayat cidden çok zor.

Sana tavsiyem borç harç yoksa bul bir iş mağazacılıkta olur ailenden ayrıl Bi kafanı toparla kendin yaşa geçmişini geleceğini düşün, kız arkadaşınla birbirinizi çok seviyorsanız gerisi teferruat kahır çekmekle olur gerçek yuva, benim borç normalde 2023 şubatta bitiyordu ama s21 fe alınca ağustosa kaydı, bitsin ben de evden çıkıp gidecem annem babam ayrı Biraderim de kalıyorum ama ayrılık kaçınılmaz birader evlenecek zaten gidecem ben evlenince annem gidecek bu kaçınılmaz o yüzden biran evvel yapılmalı, hayat tek başına çekilmiyor kız arkadaşınla birbirinizi seviyorsanız kaçırmayın birbirinizi.

Herkesin hepimizin hakkında hayırlısı olsun ?

Reaksiyon puanı
948
İşte böyle olumsuzluklara çok isyan ediyordum, güvenlik görevlisiyim gece 25-35 yaş arası porşeli audili tipler geziyor yanında kız arkadaşları diyorum bunlar hayatı yaşıyor eğleniyor sıkıntı desen hiç yok olsa böyle rahat olamazlar ama şu var Allah iyi kullarına acı çektiriyor hiç etkisi yoksa orada sıkıntı var demektir, 2-3 hafta önce neler diyordun şimdi ne diyeceksiniz ama durum bu, evet zor cidden zor ama durumda bu iki rekat kıldım hem tövbe hem şükür dedim genel tövbe ettim isyanlarıma vs ama içkiye etmedim içmiyorum namaz kıldığımdan beri ama içmeyecem, hayat cidden çok zor.

Sana tavsiyem borç harç yoksa bul bir iş mağazacılıkta olur ailenden ayrıl Bi kafanı toparla kendin yaşa geçmişini geleceğini düşün, kız arkadaşınla birbirinizi çok seviyorsanız gerisi teferruat kahır çekmekle olur gerçek yuva, benim borç normalde 2023 şubatta bitiyordu ama s21 fe alınca ağustosa kaydı, bitsin ben de evden çıkıp gidecem annem babam ayrı Biraderim de kalıyorum ama ayrılık kaçınılmaz birader evlenecek zaten gidecem ben evlenince annem gidecek bu kaçınılmaz o yüzden biran evvel yapılmalı, hayat tek başına çekilmiyor kız arkadaşınla birbirinizi seviyorsanız kaçırmayın birbirinizi.

Herkesin hepimizin hakkında hayırlısı olsun ?
Amin inşallah ?
Benim de sertifika var güvenlik silahlı ama boy pos yok işte yine de tavsiye eder misin peki özel güvenliği

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Amin inşallah ?
Benim de sertifika var güvenlik silahlı ama boy pos yok işte yine de tavsiye eder misin peki özel güvenliği
Tavsiye ederim ben ilk projeme üniversite ile başladım sonra hep rezidansta çalıştım bir ofiste çalıştım şuan ilk okul orta okul, sana iki önerim var ya tek bina rezidansta çalış yada fabrikada, silahlı için düşürebilirsende banka olur avm vs hiç girme

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ormanda Meditasyon yap. Kozmik enerjiyi içinden geçir.
Kaliteli Bisiklet al işe bisikletle git gel. Güne pozitif başlamana çok yardımcı olur. Yol boyunca yüzün güler.