Soru 20 seneden sonra oyun dünyasında en sevindiğim haber Max Payne remastered

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,230
Arkadaşlar beni bilen bilir arabada bile giderken Max Payne 1 soundtrack ları dinleyen adamım, Sam Lake abi Remedy ve Rockstar ortaklığı ile Max Payne 1 ve 2 yi remastered edecek tabi en merak ettiğim Max payne 1 bu ikiliyi benim gibi bekleyen var mı?

500₺ olsun yine parayı verir alırım konsola affetmem.

Max Payne 1 de acı var intikam var şehirdeki kasvetli atmosfer var 2. Oyun daha çok polisiye, 3. Oyun call of duty bozması leş bir oyun.

Çıkar çıkmaz alacam, 2 yi bilmem ama 1 deki atmosfer sesler müzikler uğultu sesleri keşlerin sesi herşey aynı kalmalı orjinaline sadık bir remastered olmalı ?

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
395
Abi remake yapılıyor remastered değil

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
395
Her ne olursa olsun orjinaline sadık kalınmalı bence ?
tabiki sadık kalınmalı ama bazı şeyleri nasıl yapıcaklar hiç emin değilim sonuçta oyun eğer tamamen aynı oynanışta olursa günümüzde yeni oyuncular sıkılır,kesinlikle daha fazla silah ve combo benzeri bişeyler eklenmeli sonuçta max payne skill ağacı falan koyamazlar :D bir de şeyi çok merak ediyorum acaba hala ara sahneler çizgi roman stili mi olucak umarım böyle olur ama sanki sadık kalmıycaklarmış gibi hissediyorum

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
tabiki sadık kalınmalı ama bazı şeyleri nasıl yapıcaklar hiç emin değilim sonuçta oyun eğer tamamen aynı oynanışta olursa günümüzde yeni oyuncular sıkılır,kesinlikle daha fazla silah ve combo benzeri bişeyler eklenmeli sonuçta max payne skill ağacı falan koyamazlar :D bir de şeyi çok merak ediyorum acaba hala ara sahneler çizgi roman stili mi olucak umarım böyle olur ama sanki sadık kalmıycaklarmış gibi hissediyorum
Sadık kalırlar büyük ihtimalle oyunu Rockstar değil orjinal 2 oyunu yapan remedy yapacak

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,230
Yapımcı Remedy Rockstar sadece finansör olacakmış, Sam abi saçmalamaz herhalde ?
Yeni oyunculara değil 30 yaş üstü oyunculara yapılsın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadık kalırlar büyük ihtimalle oyunu Rockstar değil orjinal 2 oyunu yapan remedy yapacak
Bu sefer 2 de Sam abinin yüzüyle yapılsın ?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Yapımcı Remedy Rockstar sadece finansör olacakmış, Sam abi saçmalamaz herhalde ?
Yeni oyunculara değil 30 yaş üstü oyunculara yapılsın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sefer 2 de Sam abinin yüzüyle yapılsın ?
15 yaşımda olsamda oynarım ya özellikle ilk oyunda Max in yüzünü nasıl yapacaklar merak ediyorum

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,230
15 yaşımda olsamda oynarım ya özellikle ilk oyunda Max in yüzünü nasıl yapacaklar merak ediyorum