Soru Keşke ücretsiz olsa da hemen alsak dediğiniz oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

caglatanriverdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Herkese selamlar!

Bi oyun kurdu olarak Steam'de sürekli indirimli oyun listelerini kovalıyorum ve ücretsiz olduğu anda alacağım bir sürü oyun bulunuyor.

Bunlardan ilki de Cyberpunk. Cyberpunk için çok heyecanlıydım ancak oyunda o kadar çok basit hata çıktı ki bütün hevesim kırıldı. Şu anda o oyunu oynamamın tek yolu oyunun ücretsiz olması :D

Sizin aklınızda ücretsiz olsa da alsam dediğiniz oyunlar var mı?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Sanırım bir strateji delisi olarak; Total War: WARHAMMER III olabilir bu sorunun cevabı bende. Hatta şu an baktım, XCOM 2'de süper bir indirim olmuş bunu da kaçırmak istemem.

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Cyberpunk'taki buglar oynanışı engellemiyor ki. Sadece yapay zeka, zeka belirtisi göstermiyor o kadar.
Onun dışında kötü olmasının nedeni, Batman Arkham Knight'ta bulunan konsepti kullanmışlar adamlar.
Bu yüzden çok iyi bir oyun değil, fazla kötü de değil. Oynanır. 2 kere bitirdim.

Kullandığım malum sitede, ücretsiz oynuyorum.

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Herkese selamlar!

Bi oyun kurdu olarak Steam'de sürekli indirimli oyun listelerini kovalıyorum ve ücretsiz olduğu anda alacağım bir sürü oyun bulunuyor.

Bunlardan ilki de Cyberpunk. Cyberpunk için çok heyecanlıydım ancak oyunda o kadar çok basit hata çıktı ki bütün hevesim kırıldı. Şu anda o oyunu oynamamın tek yolu oyunun ücretsiz olması :D

Epic Games'in 60 liralık kuponunu kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda sunduğu indirimlerle ben 3 adet oyun esnasında 75'e getirtmiştim. 1.50 patch ile oyun dahada güzelleşti. Beklemenize gerek yok, artık o hataları fark edemiyorsunuz.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Bunlardan ilki de Cyberpunk. Cyberpunk için çok heyecanlıydım ancak oyunda o kadar çok basit hata çıktı ki bütün hevesim kırıldı. Şu anda o oyunu oynamamın tek yolu oyunun ücretsiz olması
RDR 2'den sonra Cyberpunk'u oynamak benim için feci kötü olmuştu. Hiç zevk alamadım.

Ücretsiz bir oyundan ziyade Forspoken'ın daha uygun bir fiyata gelmesini isterdim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
RDR 2'den sonra Cyberpunk'u oynamak benim için feci kötü olmuştu. Hiç zevk alamadım.

Ücretsiz bir oyundan ziyade Forspoken'ın daha uygun bir fiyata gelmesini isterdim.
İki oyun arasında dağlar kadar atmosfer, gameplay farkı var. Nasıl karşılaştırmaya çalıştınız ki? :D
The Hunt var mesela.
CDPR'in Cyberpunk'taki umudu göremeyip oyunu erken aşamada çıkarmaları bir sonraki oyun projelerini de etkiliyor maalesef.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
İki oyun arasında dağlar kadar atmosfer, gameplay farkı var. Nasıl karşılaştırmaya çalıştınız ki?
Cyberpunk beni grafik ve NPC anlamında tatmin etmedi. Ayrıca RDR'ye kıyasla hikayesi pek içine çekemedi. Birçok kişi hikayeyi beğense de RDR'de hissettiğim duyguları kesinlikle Cyberpunk'ta hissetmedim.

caglatanriverdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Cyberpunk'taki buglar oynanışı engellemiyor ki. Sadece yapay zeka, zeka belirtisi göstermiyor o kadar.
Onun dışında kötü olmasının nedeni, Batman Arkham Knight'ta bulunan konsepti kullanmışlar adamlar.
Bu yüzden çok iyi bir oyun değil, fazla kötü de değil. Oynanır. 2 kere bitirdim.

Kullandığım malum sitede, ücretsiz oynuyorum.
hahah "yapay zeka zeka belirtisi göstermiyor" detayına çok güldüm asdf

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Herkese selamlar!

God of War
Cyberpunk çok erken çıktı kimin suçu yine bizim oyuncuların suçu olduğunu düşünüyorum yok hemen çıkartın yok ertelemeyin
Yeni gelen güncelleme güzel zamanla düzene sokuyorlar oyunu
Oyun tanitildiginda olan özelliklerin çoğu yoktu oyun başlangıcında ve şimdi zamanla getiriyorlar 2023 te çıksaydı ama tam çıksaydı daha iyi olurdu
Sabır acıdır meyvesi tatlıdır ama sabretmedi insanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Cyberpunk beni grafik ve NPC anlamında tatmin etmedi. Ayrıca RDR'ye kıyasla hikayesi pek içine çekemedi. Birçok kişi hikayeyi beğense de RDR'de hissettiğim duyguları kesinlikle Cyberpunk'ta hissetmedim.
NPC kısmına bakarsak Witcher 3'te de aynı durum söz konusuydu. Siz etkileşime girmek istediğinizde sabit 2 diyalog metni çıkıyordu. Cyberpunk, CDPR'in ilk açık dünya fps-shooter projesi. Oyuna o kadar çok vaatler ettiler ki neymiş efendim RPG olacakmış, hikayeyi istediğimiz gibi şekillendirebilecekmişiz. :D
hahah "yapay zeka zeka belirtisi göstermiyor" detayına çok güldüm asdf
NPC diye bir şey yok ki. Hikaye karakterlerine gösterdikleri özenin %1'i bile yok.
Birçok kişi hikayeyi beğense de RDR'de hissettiğim duyguları kesinlikle Cyberpunk'ta hissetmedim.
Yine aynı şeyi söylüyorum. RDR, cyberpunk ile kıyaslanamaz. O oyun bitmeden, oyuncuların, medya'nın havasıyla erken çıkartıldı.

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Yine aynı şeyi söylüyorum. RDR, cyberpunk ile kıyaslanamaz. O oyun bitmeden, oyuncuların, medya'nın havasıyla erken çıkartıldı.
RDR, GTA mekaniklerini barındırdığı için çok sıkıcı bir oyun. Envanter falan eklemişler ama ben pek sevmedim. GTA sıkıyor, RDR'de.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
NPC kısmına bakarsak Witcher 3'te de aynı durum söz konusuydu. Siz etkileşime girmek istediğinizde sabit 2 diyalog metni çıkıyordu.
İnan Witcher 3'ü hiç sevmem. Nedense beni bağlamadı. 6 saat kadar oynadım zamanında.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
İnan Witcher 3'ü hiç sevmem. Nedense beni bağlamadı. 6 saat kadar oynadım zamanında.
Hocam bana göre oyun tam bir şaheser ilk çıktığı zamanlar hatalar olsa da witcher 3 te zamanla düzeldi
Ley lel le le le ley ley le le ley le le le ley le le le ley?

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Herkese selamlar!

God of War,Resident Evil Village.Şu ana kadar çok oyun oynadım ama en çok keyif aldığım oyun Resident Evildi.Resident Evil 5 Resident Evil serilerinde en çok memnun kaldığım oyundu.