Haber Togg'un yeni konsept araç tasarımını nasıl buldunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Bugün CES 2022 Etkinliğiyle konsept olarak karşımıza çıkan Togg'un yeni modeli Amerika Birleşik Devletleri, Las Vegas'ta canlı canlı görüntülendi. Otomatik açılan kapılar, çarpıcı detaylar barındıran bu yeni sedan türü konsept otomobil hakkında neler düşünüyorsunuz?

CES2022.jpg

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Bugün CES 2022 Etkinliğiyle konsept olarak karşımıza çıkan Togg'un yeni modeli Amerika Birleşik Devletleri, Las Vegas'ta canlı canlı görüntülendi. Otomatik açılan kapılar, çarpıcı detaylar barındıran bu yeni sedan türü konsept otomobil hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 166656
Tek kelmieyle harika
Arabanın görünüşü hoşuma gitti
Türkiye'de uygun fiyata alınabilmesi lazım yoksa yine dış markaları kullanırız

kizilelma28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Geç kalınmış ama muhteşem bir dönüş olan proje. Devletimiz ve milletimiz için hayırlı olsun. Herkesin almak isteyeceği türden bir araba olduğu kesin. Umarım vatandaşlarımız için makul bir fiyat aralığında satışa sunulur.

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Araç güzel, sevdim. sadece ön ızgara hoşuma gitmedi. bir de arkada 2 koltuk bulunması bana göre iyi olmamış. biraz kalabalık olunca arkaya 3 kişi oturabilecek şekilde olsaymış keşke. ya da çocuklu aileleri düşünün, arkaya çocuk koltuğu ile yanına anne oturunca, aradaki boşluk sıkıntılı olabilir.

omeraraz

Öğrenci
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
73
Fabrikası kuruluyor , Aselsan bu proje için pil fabrikası kuruyor, bir sürü proje ortağı var. Konsept olarak kalacak olsa bu kadar geliştirmezlerdi projeyi.
En son tanıtılan araç için dedim. Daha önce tanıtılan aracın çıkacağından hemfikiriz bence.

Reaksiyon puanı
8,017
En son tanıtılan araç için dedim. Daha önce tanıtılan aracın çıkacağından hemfikiriz bence.
Proje ilk tanıtıldığı gün zaten SUV ve Sedan olarak tanıtılmıştı iki varyantı olacak diye. Muhtemelen banttan ilk SUV modeli inecek şu an talep oraya çok olduğu için. Ama sedan da çıkacaktır çünkü başından beri Sedan da belirtildi.

omeraraz

Öğrenci
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
73
Proje ilk tanıtıldığı gün zaten SUV ve Sedan olarak tanıtılmıştı iki varyantı olacak diye. Muhtemelen banttan ilk SUV modeli inecek şu an talep oraya çok olduğu için. Ama sedan da çıkacaktır çünkü başından beri Sedan da belirtildi.
Konuşma yapılırken sürekli olarak konsept olarak vurgulanması beni biraz çelişkiye düşürdü ama tabiki de araç beğenilirse , ki şuanda gördüğüm kadarıyla beğenildi araç konsept olmaktan çıkar.

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62

Ekli dosyayı görüntüle 166656
Görünüm olarakta ülkenin gücü açısındanda çok iyi. Bu tarz adımlar için geç kalınsada bence muhteşem. Umarım yerli halka satış fiyatı uygun olur trafiklerde yabancı markalardan ziyade yerli otomobilimizi görürüz.