İYİ Partili İsimden Şehit Yakınına Ağıza Alınmayacak Küfür.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

İYİ Partili Lütfü Türkkan, Meral Akşener'in Bingöl ziyareti sırasında Akşener'e tepki gösteren şehit abisinin boğazını sıkıp 'bacını S...rim' diye küfretti. O anlar kameralara yansıdı. Gelen tekiler üzerine önce 'montaj' diyen Türkkan, daha sonra 'özür videosu yayınladı. Ancak Türkkan özürü Meral Akşener'den dilerken, şehit abisi Tahir Gümren'den dilemedi...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Bingöl'de esnaf ziyareti sırasında şehit yakını olduğunu iddia eden bir kişi, İYİ Parti'nin HDP ile yakın ilişki kurduğunu savunarak tepkisini dile getirdi. Bunun üzerine polis ekiplerinin bölgeden uzaklaştırmaya çalıştığı kişinin yanına giden İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkan boynunu sıkarak bir süre dinlediği bu kişiye 'senin bacını s...rim" diye küfretti.

Alenen küfür ettiği kameralara yansıya Lütfü Türkan birde inkar etti. Daha sonra gelen tepkiler üstüne gece yarısı apar topar bir özür videosu yayınlamış. Ama Şehit yakınından özür dilemek yerine Genel Başkanında özür dilemiş...

1636204200631.png

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ! Milliyetçi olduğunu iddia eden bir partinin şehit yakınına sövecek duruma gelmesi hakkında ki düşünceniz nedir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hocam ben açacaktım vallahi bu konuyu.. canlı canlı gözümle gördüm çok ayıp ya ihraca kadar yolu var..

Lütfü Türkan'ın ilk vukaatıda değil bu.

Daha öncede korumaları gazeteci dövmüştü. Kızı Çakarlı makam arabası ile arkadaşları ile buluşmaya gitmiş trafikte makas attığı videoyu sosyal medyadan yayınlamıştı. Millet aç edebiyatı yaparlarken Lüxs villlasında şatafatlı eğlenceler partiler flan yapıyorlardı hatta transeksüel dansöz oynatmışlardı. Veya Cuma saatinde ultra lüxs otelde şampanyalar patlatıyorlardı flan...

Milliyetçi Bir partinin şehit yakınına küfür etmesi bardağı taşıran son damla olmalıydı bence İYİ parti için. Bizzat şehit yakınına küfür etse bir nebze anlayacam bacısına sövmek nedir ! Hadi bir anlık öfke ile sövdün git şehit yakınından özür dile helallik iste aranızda tatlıya bağlayın özür videosu yayınlayıp Şehit yakınından özür dilemeyip sadece genel Başkandan özür dilemek nedir :(

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Lütfü Türkan'ın ilk vukaatıda değil bu.

Daha öncede korumaları gazeteci dövmüştü. Kızı Çakarlı makam arabası ile arkadaşları ile buluşmaya gitmiş trafikte makas attığı videoyu sosyal medyadan yayınlamıştı. Millet aç edebiyatı yaparlarken Lüxs villlasında şatafatlı eğlenceler partiler flan yapıyorlardı hatta transeksüel dansöz oynatmışlardı. Veya Cuma saatinde ultra lüxs otelde şampanyalar patlatıyorlardı flan...

Milliyetçi Bir partinin şehit yakınına küfür etmesi bardağı taşıran son damla olmalıydı bence İYİ parti için. Bizzat şehit yakınına küfür etse bir nebze anlayacam bacısına sövmek nedir ! Hadi bir anlık öfke ile sövdün git şehit yakınından özür dile helallik iste aranızda tatlıya bağlayın özür videosu yayınlayıp Şehit yakınından özür dilemeyip sadece genel Başkandan özür dilemek nedir :(
Utanmaz adamm pislik yaa

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Akşener bu şahsı ihraç edip partiden yollarını ayırması lazım zaten halkta hala bir kesim millet ittifakına sıcak bakmıyor bu hamleyi yapması lazım

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Şimdi de özür dilemiş. Madem özür dileyeceksin, niye sabahtan beri Twitter'da bunun algı olduğunu iddia eden şeyleri retweetliyorsun? Acilen partiden ihraç edilmesi gereken isim.

Pişman olmak özür dilemek flan bir Erdemdir ama Küfür ettiği şehit ailesi hariç herkesten özür dilemiş :(

Böyle özür dileme olmaz ki. Küfür edip daha sonra kendi parti genel başkanından ve partililerden özür dilemek ne alaka küfürü sen Şehit abisinin bacısına yaptın Meral Akşener'e veya millete yapmadın ki.

İYİ parti bu olay sonrası anında Lütfü Türkan'ı partiden ihraç etse çok büyük artı toplardı. Üstüne o şehit ailesini ziyaret edip gönlünü alsa bütün milliyetçilerin kalbini kazanabilirdi. Ama onlar Lütfü Türkan'ı sahiplenip şehit ailesini umursamadı bile.

En son İYİ parti gurup başkan vekili Musavvat Dervişoğlu'da Türkan'ı savunmuş :( Normalde gündüz 12 de basın açıklaması yapıp büyük ihtimal istifa edecektı Lütfü Türkan demek oluyor ki affedilmiş...

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Şehit kardeşi, pisliğe taş atmış, ama pislik üstüne sıçramış. Ne diye adam yerine koyup laf anlatmaya çalışırsın ki??
Partisi ney ki kendisi ne olsun.. Aldığı komik ceza ortada.
Şehide "mayına basan bir çoban" diyen, bacısına söven, çok zeki ya güya, söylediğini inkar eden, sonra da tükürdüğünü yalayan biri ve partisi, HDP'ye olan diyetini ödemek istemiştir.
Tartışabilirsin lakin küfür edemezsin. Ceza verilsin derdim ama bu ülkede hangi suçlu hak ettiği cezayı alıyor ki??

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
CHP ve İYİ parti zorla iktidar olmak istemiyor heralde...

Lütfü Türkan görevini bırakmış heralde benim anladığım görevden almada yok kendisi istifa ediyor gurup başkan vekilliğinden. Veya bir disiplin süreci yok. Partiden ihraç yok. İYİ parti milletvekili ve aktif üyesi sonuç olarak.

Artık Millet İttifaki her HDP ile dirsek teması kurduğunda veya yan yana geldiğinde bu olay hatırlatılacaktır. Şehit yakınına küfür HDP'ye PKK'ya şirin görünecem 3-5 oy alacma diye selam veriyorlar diyeceklerdir... Siyaseten İYİ parti yanlış yaptı bence.

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Sapla samanı karıştırma, dediğin gibi her partide var bu, İyi Parti diye vurgulamak yapmaya gerek yok.

Ayrıca son zamanlarda İyi Partiye çok fazla provokatör musallat oldu, Meral hanıma burası kürdistan diyenler.

Bu provokatörleri kimin musallat ettiğide belli zaten, tipik yıpratma projesi

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Sapla samanı karıştırma, dediğin gibi her partide var bu, İyi Parti diye vurgulamak yapmaya gerek yok.

Ayrıca son zamanlarda İyi Partiye çok fazla provokatör musallat oldu, Meral hanıma burası kürdistan diyenler.

Bu provokatörleri kimin musallat ettiğide belli zaten, tipik yıpratma projesi

Her partide olması mesele değil. Mesele bu tarz isimlerin cezalandırılması lazım. ( Özür videosu içinde Şehit yakınlarıda olsaydı benim için kafiydi bu arada. İş soğuyuncada gidip şehit annesinin eli öpülür iş tatlıya bağlanabilirdi. )

Ayrıca Kürdistan söyleminide mı AK partiye bağladın :)

Burası Kürdistan dendiğinde kurt bir siyasetçi olarak ne Kürdistanı kardeşim Türkiye Cumhuriyeti bölünmez ve bizim ülkemizin içinde Kürditan diye bir yer yoktur demek çok mu zordu milliyetçi bir aday için ! Bu sayede Milliyetçilerinde güvenini kazanırdılar daha çok.

Veya bu Lütfü Türkan olayında o şehit yakını belki kin nefret kusacak belkide provakötör belki küfür hakaret edecek veya etti bilemeyiz ama mesele o değil ki. Videonun uzun halini izlemeni öneririm. Vatandaşı zaten bağırmaya başlayınca polis bölgeden uzaklaştırırken nedense Lütfi Türkan koşarak gelip adamı koltuk altına alıyor çekeleyerek götürüyor. Ve sonunda da Küfürü basıp itekliyor. Buna gerek yok işte siyasette. Alenen 3-4 açıdan kamera kaydı varken birde çıkıp ne küfürü kardeşim bunlar hep AKP nin provakasyonu ve AKP medyasının işi olmayan şeyler söylüyorlar yalan atıyorlar demeye getiriyor konuyu sonra iş öyle olmadığı çıkınca sözde özür diliyor tabii özür içinde Şehit ailesi yok... Kendi genel başkanından özür diliyor.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Provokatörlük değil Protestodur bu.
Ayrıca şehit yakınlarına ilk terbiyesizliği de değil bu adamın. Daha önce de meclise gelen şehit babası için "sarıklı cübbeli arkadaşın burada ne işi var?" diye yazmıştı..
Meral hanım da kürdistan konusunda milliyetçilerin korkusundan evet de diyemedi, HDP korkusundan hayır da diyemedi.
Meral hanımın protesto görmemesi için tekrar tiyatro yapması gerekecek bu gidişle..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Provokatörlük değil Protestodur bu.

Hocam sen işi bilmiyon :)

Bir olay AKP'ye yapılıyorsa içinde ana bacı küfürde olsa o protestodur. ( Cumhurbaşkanına anasına karısına kızına söven adamı bile savunan isimler gördüm var ne var canım protesto ediyor diye. Veya ceza aldıysa sırf muhalif diye ceza aldı flan diyenler çıkıyor.)

Ama muhalefete en ufak bir eleştiri oldumu koşun bu provokatör bu Trol bu para almış paralı trol bu flan diye saldırırlar...

Benzer şey Rize ziyareti sırasında da oldu. Bir gurup Cumhurbaşkanını İsrail Cumhurbaşkanına benzetti diye protesto etti Meral AKşener'i İYİ partili isimler bildiğin adamları tekme tokat dövdü. Neymiş orada A haber varmış. Yok soru provakatifmiş yok İYİ partinin HDP ile ne işi var diye sormuşlar flan başka şeyler anlatıyorlar. Siyasetçiysen orada o insanlara saldırmayacan vurmayacan küfür etmeyecen kurnaz ve mantıklı cevaplar verecen ki anlamı olsun.

Mesaj otomatik birleştirildi:

İYİ parti Erdoğan'a tam 90'a atmalık bir pas vermiş oldu bu son hareket sonrası. Akşam Üstü Cumhurbaşkanı şehit ailesini aramış. Sonuna kadar yanınızdayız arkanızdayız mesajı vermiş. Hatta onların anlını karışlarım diyerek bir nevi siyaseten posta koymuş oldu. Benim olduğum yerde şehit ailesine küfür edilemez diyerek.

Bu olay sonrası AKP şehit ailelerinin yanında İYİ parti ise şehit ailelerine küfür hakaret eden parti durumuna düşmüş oldu. Üstüne vekilliği düşürülsün diye hakkında dava açacaklarmış heralde. Siyaseten burdan çok ekmek çıkacaktır uzun vadede... Millet ittifakında ki 6 partinden 1 tanesi bile HDP'ye e ufak göz kırpsa siz zaten böylesiniz şehit ailesinede sövmüştünüz denilecektir.

1636332624028.png

Not: İYİ partinin çark edip Lütfü Türkan'ı partiden ihraç edeceğini düşünüyorum 2-3 gün içinde.

Son düzenleme:

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Ecevit sırf başörtülü diye Merve Kavakçı için bu kadına haddini bildirin. Burası devleti başkaldırma yeri değildir diye bağırmıştı zamanında. Aynısının Lütfü için yapılmasını istiyorum. Meclisten yaka paça atılmadı tıpkı Merve Kavakçıya yapıldığı gibi ki Merve Kavakçının tek suçu başörtülü olmaktı. Lütfü de öyle bir şey yok. Bir diğer husus bu yaşıma geldim 17 18 senedir gündemi takip eder yakın tarihi (son 100 150 yıl) inceler araştırır okurum, bir kere bile Türkçülük yapıp Türk olanı Kürtçülük yapıp Kürt olanı görmedim. Kim milliyetçiliği Türklüğü ağzına sakız ediyorsa bu kavramlarla uzaktan yakından alakasının olmadığını gördüm hep.

İyi parti Lütfüyü bilmemne görevinden almak dışında hiçbir halt yapamaz. En fazla yalandan disipline verirler ordan da bir şey çıkmaz. Ahanda buraya yazıyorum. Cünkü bu ilk değil.

İyi parti ile ilgili oluşan algı şu; HDPye süt dökmüş kedi, vatandaşa kaplan.

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Ecevit sırf başörtülü diye Merve Kavakçı için bu kadına haddini bildirin. Burası devleti başkaldırma yeri değildir diye bağırmıştı zamanında. Aynısının Lütfü için yapılmasını istiyorum. Meclisten yaka paça atılmadı tıpkı Merve Kavakçıya yapıldığı gibi ki Merve Kavakçının tek suçu başörtülü olmaktı. Lütfü de öyle bir şey yok. Bir diğer husus bu yaşıma geldim 17 18 senedir gündemi takip eder yakın tarihi (son 100 150 yıl) inceler araştırır okurum, bir kere bile Türkçülük yapıp Türk olanı Kürtçülük yapıp Kürt olanı görmedim. Kim milliyetçiliği Türklüğü ağzına sakız ediyorsa bu kavramlarla uzaktan yakından alakasının olmadığını gördüm hep.

İyi parti Lütfüyü bilmemne görevinden almak dışında hiçbir halt yapamaz. En fazla yalandan disipline verirler ordan da bir şey çıkmaz. Ahanda buraya yazıyorum. Cünkü bu ilk değil.

İyi parti ile ilgili oluşan algı şu; HDPye süt dökmüş kedi, vatandaşa kaplan.
Merve kavakçı tamamen madur edebiyatı, oraya türbanla girilmediği gibi bir kural var, o zaman camiye de elde bira ile girilsin.

Her yerin bir kuralı var kardeşim kurallara göre haraket edecek herkes, kavakçı maduriyeti başlatanın ağa babası zaten

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Merve kavakçı tamamen madur edebiyatı, oraya türbanla girilmediği gibi bir kural var, o zaman camiye de elde bira ile girilsin.

Her yerin bir kuralı var kardeşim kurallara göre haraket edecek herkes, kavakçı maduriyeti başlatanın ağa babası zaten
Harbi okuduğunu anlama özürlüsün sen. Camiye birayla ayyaş bile girmez ama camiye gayrimüslim bir bayan başını kapamadan girdi diye kimse ona ağzından salyalar akıtarak bu terbiyesize haddini bildirin diye böğürmez. Mağdur edebiyatıymış kadını sırf başörtülü diye yaka paça meclisten attınız. Her yerin uyulması gereken kurallarının olması sizin milletin kılık kıyafetiyle kafayı yediğiniz gerçeğini değiştirmiyor. Cağdaşlığı ilericiliği hala kılık kıyafetten ibaret sanıyorsunuz. Lütfü gibilerin girdiği bir meclise başörtülü de girer, sakallı da girer, şalvarlı da girer, ayyaş da girer.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Harbi okuduğunu anlama özürlüsün sen. Camiye birayla ayyaş bile girmez ama camiye gayrimüslim bir bayan başını kapamadan girdi diye kimse ona ağzından salyalar akıtarak bu terbiyesize haddini bildirin diye böğürmez. Mağdur edebiyatıymış kadını sırf başörtülü diye yaka paça meclisten attınız. Her yerin uyulması gereken kurallarının olması sizin milletin kılık kıyafetiyle kafayı sıyırdığınız gerçeğini değiştirmiyor. Lütfü gibilerin girdiği bir meclise başörtülü de girer, sakallı da girer, şalvarlı da ayyaş da girer.
Konum benim kavakçı, lütfü kimdir ne yapmış bilmiyorum mesajını okudum ona istinaden yazdım, tabiki kimse camiye bira ile girmez ama kavakçı tamamen madur edebiyatı oraya türbanla girmenin lüzumu yok, kimse kavakçının g. Tüne başına bakmaz orada, siyaset yapıyor orada herkes.

Ama kavakçının amacı, görün bizi buraya tesettüre almıyorlar zor durumdayız mağduruz.

Sonra fitili ateşledi ağlayıp zırladılar

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Konum benim kavakçı, lütfü kimdir ne yapmış bilmiyorum mesajını okudum ona istinaden yazdım, tabiki kimse camiye bira ile girmez ama kavakçı tamamen madur edebiyatı oraya türbanla girmenin lüzumu yok, kimse kavakçının g. Tüne başına bakmaz orada, siyaset yapıyor orada herkes.

Ama kavakçının amacı, görün bizi buraya tesettüre almıyorlar zor durumdayız mağduruz.

Sonra fitili ateşledi ağlayıp zırladılar
Ecevitgiller familyası yani sizin dışınızda kimse kılık kıyafete bakmaz. İnsanların kılığı kıyafetiyle uğraşan insanları kılık kıyafetine göre değerlendiren sizsiniz biz değiliz. Lütfünün yediği halta bile sahip çıkmaya çalışmandan bile zihniyetinin ne olduğu belli. Magdur edebiyatıymış. Tersi olsaydı ortalığı yıkıyordun. Engelle beni mümkünse yoksa engellediğim 2. veya 3. kişi olacaksın.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Tam sana yakışacak bir cevap hee :) Alakasız iki örnek konu ile gram alakası yok ve sap saman ne varsa karıştırıyon.

Merve kavakçı başörtülü bir şekilde siyaset yapabiliyor parti üyesi olabiliyor seçime girebiliyor YSK izin veriyor seçim propagandasını yapıyor miting yapıyor tv lere çıkıyor hatta İstanbuldan Vekil olarak seçiliyor YSK MAZBATASINI VERİYOR. Yani resmi olarak vekil oluyor mazbata alınca yasak olan bir şey yok buraya kadar. Ama TBMM'ye gelip yemin edeceği sırada. Dönemin sözde laikçileri sözde Atatürkçüleri atın bu kadını dışarı haddini bildirin diye bağırıp çağırıyor ve zorla dışarı attırıyorlar. Meclis masalarına vuruyorlar yuh çekiyorlar flan bir kadından bu kadar mı korkulur ! Tam bir vesayet sistemi. Halk ne istiyormuş vatandaş ne diyormuş demeyip bir avuç isim devlet bizim edasıyla takılması tamamen olay.

Yani aldığı oy sayısı 6.9 Milyon olan ve yüzde 22 oy oranı ile o zaman ki DSP ( Şuan ki CHP ) millete rağmen millete kafa tutuyor. Zaten millet sonraki seçimde tokadı bastı yüzde 1.2 oy aldı sadece DSP. yüzde 22 den yüzde 1.2 ye düştü.

Buda o yemin krizi sonrası kızlarını okuldan almaya giden Merve kavakçıya yapılanlar.

Toplumu öyle gereksiz ve anlamsız kutuplaştırıp kinlendiriyorlar ki. ( Şuan olduğu gibi. ) Ufakcık çocukları yuhlatacak hakaret ettirecek kadar... Türkiye laiktir laik kalacak diye slogan atıyorlar birde :(

İşte şimdi Merve Kavançının kızları Cumhurbaşkanının yanında ABD başkanı ile özel görüşmeye girecek seviyeye geldi. HEMDE BAŞÖRTÜLÜ ŞEKİLDE... Nerden nereye. Bazıları ama halen giyim kuşan derdinde. Daha geçen gün CHP'li birisi ödül törenine takkeli gelen dayıyı azarlıyordu foto çekilirken o takkeyi çıkarın diye...

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Ecevitgiller familyası yani sizin dışınızda kimse kılık kıyafete bakmaz. İnsanların kılığı kıyafetiyle uğraşan insanları kılık kıyafetine göre değerlendiren sizsiniz biz değiliz. Lütfünün yediği halta bile sahip çıkmaya çalışmandan bile zihniyetinin ne olduğu belli. Magdur edebiyatıymış. Tersi olsaydı ortalığı yıkıyordun. Engelle beni mümkünse yoksa engellediğim 2. veya 3. kişi olacaksın.
Hahahaha size yüz verilse elinize tam anlamıyla erk geçse aha görüyoruz arap yarım adalarını ???? cozutuyorsunuz siz arapligi müslümanlik ile karistiriyorsunuz bariz hemde cocuk yaşta evlilikler kara peçeli kadınlar sakal kesmesi yasak berberler hatta dur o kadar uzağa gitmeyelim kendi türk subaylarını aşağılayıp ast tutup arapları peygamber soyundan diye üst tutan sizsiniz (kaynak nutuk)
Allah yobazların şerrinden korusun..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hahahaha size yüz verilse elinize tam anlamıyla erk geçse aha görüyoruz arap yarım adalarını ???? cozutuyorsunuz siz arapligi müslümanlik ile karistiriyorsunuz bariz hemde cocuk yaşta evlilikler kara peçeli kadınlar sakal kesmesi yasak berberler hatta dur o kadar uzağa gitmeyelim kendi türk subaylarını aşağılayıp ast tutup arapları peygamber soyundan diye üst tutan sizsiniz (kaynak nutuk)
Allah yobazların şerrinden korusun..

Alakaya çay demle :)

Hocam Merve Kavançıya yapılanlar yanlışmış diyecen olacak bitecek neden saçma sapan uzatıyorsunuz ve alakasız şeyler yazıyorsun !

Senin yazdıklarından Türban takmak yobazlıktıra geliyor muhabbet siz muhalifler neden böylesiniz ?

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Alakaya çay demle :)

Hocam Merve Kavançıya yapılanlar yanlışmış diyecen olacak bitecek neden saçma sapan uzatıyorsunuz ve alakasız şeyler yazıyorsun !

Senin yazdıklarından Türban takmak yobazlıktıra geliyor muhabbet siz muhalifler neden böylesiniz ?
Ya hocam kendimi tutamadım ben arkadaşı hatırlıyorum aşırı irticacıdır dilinden hiç düşürmez bu ayrımı kalbinin dibi bu: biz siz, onlar ve biz kısaca dinsizler allahsizlar ve biz ehli sünnet gerçek müslüman..

Yoksa insani yönüm ve samimiyetimle dünki o katı anlayışa dönmek isteyen birisi değilim..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yoksa insani yönüm ve samimiyetimle dünki o katı anlayışa dönmek isteyen birisi değilim..

Yazdıklarının hiç öyle görünmüyor ama ...

Muhalefet bu düşünce ve söylemler yüzünden oy ayttıramıyor zaten. Süreki bir iktidar olalım göreceksiniz siz modunda takılan tipler dolu.
Modern dünyada bir insanın giyinişine kuşamına dini inancına karışma var mı ! Lafa geldimi biz moderniz ama icraatta en katı yobazdan daha yobaz gibi davrananlar var. Aaa baş örtülü şuraya girme şuraya gelme şunu alma şunu yapma flan. Lütfen azcık ufkunuz açın . Bu 20 yıl önceki olaylar bile bize çok uzak artık derken sen taa 100 yıl geri gdiiyon Nutuk flan diyon :) Bu tarz ucuz tartışmalar ile hiç bir yere gidemeyiz. GRAM FAYDASIDA YOK.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Ya hocam kendimi tutamadım ben arkadaşı hatırlıyorum aşırı irticacıdır dilinden hiç düşürmez bu ayrımı kalbinin dibi bu: biz siz, onlar ve biz kısaca dinsizler allahsizlar ve biz ehli sünnet gerçek müslüman..

İrticacı diye senin gibilere denir. Bu ülkede en büyük irticacıların ultra ilerici mega çağdaş geçinen ağızlarından çağdaşlık ilericilik kelimelerini düşürmeyenler olduğunu sağır sultan bile öğrendi. Daha ne yazdığımı anlamaya bile çalışmamışsın hoş çalışsan da anlayamazsın anlasan da işine geldiği gibi yontarsın ki yontmuşsun. Küfürbaz Lütfünün yediği haltı bir kadına kıyafeti yüzünden uğradığı haksızlığı provakasyon diyerek savunmaya kalkan, mantıkla alışverişi kesmiş bir zihniyet benim eleştirdiğim ya da laf ettiğim şey. Sen buna irtica diyorsan ben kral irticacı olmaya razıyım. Yoksa kimsenin inancıyla ya da siyasi görüşüyle sorunum yok, iktidara muhaliflik ayağına ülkeye muhaliflik etmediği yalan haberler, söylemler üzerinden algı kasmadığı sürece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muhalefet bu düşünce ve söylemler yüzünden oy ayttıramıyor zaten. Süreki bir iktidar olalım göreceksiniz siz modunda takılan tipler dolu.
Modern dünyada bir insanın giyinişine kuşamına dini inancına karışma var mı ! Lafa geldimi biz moderniz ama icraatta en katı yobazdan daha yobaz gibi davrananlar var. Aaa baş örtülü şuraya girme şuraya gelme şunu alma şunu yapma flan. Lütfen azcık ufkunuz açın . Bu 20 yıl önceki olaylar bile bize çok uzak artık derken sen taa 100 yıl geri gdiiyon Nutuk flan diyon :) Bu tarz ucuz tartışmalar ile hiç bir yere gidemeyiz. GRAM FAYDASIDA YOK.
Boşa laf anlatıyon bu zihniyet değişmez. 100 senedir değişmemişler şimdi mi değişecekler?

Pardon değişirler ama nasıl değişirler? Cevabı sana bırakıyorum.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584

Yok hocam evet faydası yok. Ve başörtü meselesini sol kesim aşali çok oldu. Ben onu o arkadaşın hakettiği anlayacağı dilde konuştum. Çünkü zihniyetini biliyorum. Bak Senin söylediklerin ise havuz medyasının şişirmesi kofti haberleri. Şu son 20 yılda kalmadı o eski chp. Tırnakları uzun yer sofrasına oturamayan ezan ile selayi ayırt edemeyen güruhu. Eski de kaldı. Bunu hep size dayatıyor o medya. " biz sizin kim olduğunuzu iyi biliriz fln imalariyla".. Bak Mansur Yavaş geldi Mhp kökenli, Abdüllatif Şener Geldi Akp kurucusu, Cihangir Islam katıldı Saadetten ,kimine göre Chpnin içi boşaltılıyor kimine göre iyi bir birlik oluşuyor şu ayristigimiz günlerde.. birde iktidara bak arabasında pudra şekeri çekenler.. bu milletin ....... koyacağız diyenler... bakara makara diye ayetlerle alay edenler.. vs vs

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bak Mansur Yavaş geldi Mhp kökenli, Abdüllatif Şener Geldi Akp kurucusu, Cihangir Islam katıldı

Pekii partiden gidenler ! CHP nin içinde barındırılmayan Ulusalcılar Yerli ve Milli olanlar PKK'ya mesefeli olan gerçek Atatürkçüler ne olacak ? Veya Anti Amerikancılar ne olacak. Kalmadı neredeyse CHP içinde.

Not: Bir tarafta vekiller sayıp diğer tarafta sıradan adamlar sayıyon... Budra çeken partiden ihraç edilmedi mi ? Ayrıca o düz bir partili sadece. Üst düzey bir yetkili değil ve suçu şahsi onu bağlar. Birine tecavüz flan etmemişya sonuçta uyuşturucu içiyorsa kendisine zarar.

Not2: Ben halen CHP içinde Başı kapalı hakim savcı olmaz öğretmen olmaz İmamhatipleri kapatacaz veya ne bileyim Ayasofya'yı tekrar müze yapacaz Diyanet işlerini tımarlayacaz mantığında olan isimler olduğunu düşünüyorum. Bunuda ellerine kazara güç geçerse göreceğiz. Her fırsatta şunları yargılayacaz kovacaz şutlayacaz bürokrasiden şutlayacaz şunu asacaz bunu kesecez TRT'de yargılayacaz flan lafları olanlar var çünkü.