Yardım Tuttuğum Takım Yüzünden Dalga Geçiliyorum

Bu konuyu okuyanlar

Fenerli But Sad

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Merhaba arkadaşlar profilimden gördüğünüz gibi çok koyu bir Fenerliyim. Fenerbahçe Kulübünde oynuyorum. Yatağım Kıyafetlerim Fenerli. İg Sayfam Fener. Yenildiğimizde ve gol yediğimizde çok ağlarım. Okuldakiler bunları çok iyi biliyorlar ve dün ts FB derbisi vardı ve maalesef 3-1 yenildik okulda kimi görsem benle dalga geçiyorlar. Bakasetas'a Nwakeme'ye Uğurcan Çakır'a verilmeyen kartları söylüyorum hakkımız yendı diyorum ama kendimi anlatamıyorum sürekli dalga geçiyorlar 8 senedir şampiyon olamıyorsunuz diyorlar ama gs 14 bjk 15 ts 38 yıldır olamadı diyorum olsun onlar eskidendi diyorlar gsli arkadaşım uefa kupası diyor bjkli cl diyor tsli ağlama diyor bırakmak istiyorum bırakamıyorum çok seviyorum ve geleceğim olduğunu düşünüyorum dalga geçmelerine nasıl engel olabilirim yardım ederseniz sevinirim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dalga geçmelerini engellemenin tek yolu onlar dalga geçtiğinde ne dediklerini önemsemiyormuş gibi yapman. Senin önemsemediğini gördükleri zaman dalga geçmeyi bırakacaklardır.

Fenerli But Sad

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Dalga geçmelerini engellemenin tek yolu onlar dalga geçtiğinde ne dediklerini önemsemiyormuş gibi yapman. Senin önemsemediğini gördükleri zaman dalga geçmeyi bırakacaklardır.
maalesef kendimi durduramıyorum ve maçtaki tüm hatalı kararları sayana kadar canım çıkıyor sürekli 'hehe ağlamayın' diyorlar.