saç dökülmesi

Bu konuyu okuyanlar

Özgüvensiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba 15 yaşındayım saçım dalgalı ve ince çok seyrek gibi ve ön tam orta açıldı gibi beyazlık var elimi saçıma attığımda 2 3 tane geliyor duş aldıktan sonra elim ful kıl oluyor korkuyorum lütfen yardım edin napabilirim dökülmesi erken değilmi ellerim titriyor ve elimde beyazlıklar da var ayrıca lütfen yardım edin 1 aydır çok takıyorum üzülüyorum

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
merhaba 15 yaşındayım saçım dalgalı ve ince çok seyrek gibi ve ön tam orta açıldı gibi beyazlık var elimi saçıma attığımda 2 3 tane geliyor duş aldıktan sonra elim ful kıl oluyor korkuyorum lütfen yardım edin napabilirim dökülmesi erken değilmi ellerim titriyor ve elimde beyazlıklar da var ayrıca lütfen yardım edin 1 aydır çok takıyorum üzülüyorum
Elindeki beyazlık bazı kişilerde tüm vücutta oluşabilen güneşe çıktıkça artan deri hastalıpı olabilir onun için doktora gidebilirsin. Saç dökülmesinin de bir sürü nedeni olabilir. Mesela stres, vitamin eksikliği, dengesiz beslenme,uyku bozukluğu, yanlış şampuan... Saç dökülmesi için de en iyisi bi doktora görün

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
15 yaşındasınız fakat forum bilgilerinde yaşınızı 19 olarak işaretlemişsiniz, ilginç.

Son mesajlar