Yardım Gta5 Online Açılmıyor, Social Club a Bağlanılamıyor

Bu konuyu okuyanlar

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
anneannemin evindeyken girebildiğim gta5 online a ev internetinden giremiyorum; halbuki gta5 multiplayer güvenli internete kapalı değil(socialclub.rockstargames.com -- www.guvenlinet.org.tr/sorgula). Host dosyasını kontrol ettim; güvenli internet paketini kontrol ettim ve sıkıntı çıkarıcak birşey yok.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
anneannemin evindeyken girebildiğim gta5 online a ev internetinden giremiyorum; halbuki gta5 multiplayer güvenli internete kapalı değil(socialclub.rockstargames.com -- www.guvenlinet.org.tr/sorgula). Host dosyasını kontrol ettim; güvenli internet paketini kontrol ettim ve sıkıntı çıkarıcak birşey yok.
Güvenli İnterneti iyice kontrol edin.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Güvenli interneti kapatabilirsin internet sağlıyıcın kim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekom
Turkcell Superonline
Vodafone

Hepsinin linkleri var sadece operatör yazısına tıklaman yeter.

@Emre Nas

Son düzenleme:

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
sorun güvenli internet ile olmaması lazım ve ek olarak güvenli interneti kapatmak istemiyorum; güvenli internet paketinde sıkıntı yok gibi gözüküyor bir ara denerim. başka çözümü olan varsa yardım

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
sorun güvenli internet ile olmaması lazım ve ek olarak güvenli interneti kapatmak istemiyorum; güvenli internet paketinde sıkıntı yok gibi gözüküyor bir ara denerim. başka çözümü olan varsa yardım
Güvenli internetin modları var. Güvenli internet çocuk veya aile modundaysa açılmayabilir. Bu yüzden Güvenli internet paketini aile oyun veya çocuk oyun olarak değiştirmeyi deneyin.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Güvenli internetin modları var. Güvenli internet çocuk veya aile modundaysa açılmayabilir. Bu yüzden Güvenli internet paketini aile oyun veya çocuk oyun olarak değiştirmeyi deneyin.
güvenli internet aile modunda ama oyun modu galiba oyunları kapatıyor diye biliyorum

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Vpn ile bağlanmayı dene