Haber Marmaris'te itfaiyeye su taşıyan genç hayatını kaybetti

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
Marmaris'te itfaiyeye su taşıyan gönüllü Şahin Akdemir hayatını kaybetti. Yangından dolayı hayatını kaybeden Şahin, yola çıkarken taşıdığı suların fotoğrafını sosyal medyada da paylaşmış.

Çok acı bir olay, huzur içinde yatsın.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Allah rahmet eylesin. Huzur içinde yatsın. Vatan için Türk halkı için can veren herkesi tekrardan analım. Allah hepsinin mekanını cennet eylesin ve hepsi huzur içinde yatsın.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Marmaris'te itfaiyeye su taşıyan gönüllü Şahin Akdemir hayatını kaybetti. Yangından dolayı hayatını kaybeden Şahin, yola çıkarken taşıdığı suların fotoğrafını sosyal medyada da paylaşmış.

Çok acı bir olay, huzur içinde yatsın.
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm sosyal medya da denk gelmiştim. Umarım devlet tarafından şehit sayılır da ailesi maaşa bağlanır. Böyle bir evlat yetiştiren aileye ne yapılsa az :(

Reaksiyon puanı
3,027
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm sosyal medya da denk gelmiştim. Umarım devlet tarafından şehit sayılır da ailesi maaşa bağlanır. Böyle bir evlat yetiştiren aileye ne yapılsa az :(
Kesinlikle ailesine sosyal yardım yapılmalı ve onun adına fidan bağışlanmalı.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Burada veya başka bir yerde üst mevkilere hakaret etmek yasak.O yüzden susmayı tercih ediyorum.Allah Rahmet eylesin umarım Ailesine yardım yapılır.