Sdn Hiç Dürüst Değil

Bu konuyu okuyanlar

gurcom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sdn marka yoğunluğu olan ve sürekli reklamı amacı olan içerikler paylaşıyor. Evet belli bir yere kadar reklam paylaşırsın ama sanki biraz fazla abartılıyor.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Reklam şikayetlerinin farkındayız. Bunu çoktan SDN tarafına da ilettik. Ama biz yönetim ekibi olarak bu noktadan sonra reklam alanını ufalma veya değiştirme yetkimiz olmadığından bir şey yapamıyoruz. Ancak bu tür şikayetleri gerekli yere gerekirse tekrar tekrar iletiyoruz.

Reaksiyon puanı
1,768
Reis sen sdn den bile şikayet ediyorsan diğerlerini hiç görmemissin demektir :D
Adamlar reklam aldıkları markalar ile ilgili en ufak haberi devrim yapılmış gibi manşetlere atıyorlar...
SDN de hiç bu tür şeyler görmedim sadece muhtemelen reklam aldıklarının ürünü ile ilgili makale fln yazıyorlar insan gibi. Abartmıyorlar bu olayı
Ama belki abarttıklarını da ben görmemişimdir bilemiyorum

gurcom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fazla reklam yapmak ile dürüstlük arasındaki bağı çözemedim.
Haber içerikleri ile ilgisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reklam şikayetlerinin farkındayız. Bunu çoktan SDN tarafına da ilettik. Ama biz yönetim ekibi olarak bu noktadan sonra reklam alanını ufalma veya değiştirme yetkimiz olmadığından bir şey yapamıyoruz. Ancak bu tür şikayetleri gerekli yere gerekirse tekrar tekrar iletiyoruz.
Ben Google veya benzeri reklamlardan bahsetmiyorum. Onlardan şikayetçi değilim. Takmıyorum bile şikayetim içerik üretmekle alakalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis sen sdn den bile şikayet ediyorsan diğerlerini hiç görmemissin demektir :D
Adamlar reklam aldıkları markalar ile ilgili en ufak haberi devrim yapılmış gibi manşetlere atıyorlar...
SDN de hiç bu tür şeyler görmedim sadece muhtemelen reklam aldıklarının ürünü ile ilgili makale fln yazıyorlar insan gibi. Abartmıyorlar bu olayı
Ama belki abarttıklarını da ben görmemişimdir bilemiyorum
Mahkemeye vermecegimize stemimizi buraya yapacaz herhalde

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Takmıyorum bile şikayetim içerik üretmekle alakalı.
Youtube içeriklerinden mi bahsediyorsunuz? SDN kanalında çünkü reklamlı içerikler belli oluyor hemen. Reeder'ı övdükleri videolar vardı.