Soru Bugün Ne Yediniz?

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Evet sofranızda hangi yemek menüsü var ve bugün ne yediniz bizlen birlikte yediğiniz yemeğin fotosunu paylaşıp ismini söylermisiniz

Peki size bir soru erkekler mi daha güzel yemek yapar yoksa kadınlar mı aşçılık erkek mesleğimidir kadın mesleği mı o halde bu beyefendiler niçin evde yemek yapmazlar

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Ayıptır söylemesi pizza yedim.

Bence erkekler daha başarılı aşçılıkta.
İki gün önce ilk defa makarna yaptım, efsaneydi.
İlk başta yağ, soğan ve biberi soteledim, daha sonra küp küp domates doğrayıp tencerenin içine koydum.
Tuz, pulbiber, karabiber, kekik ve köri baharatlarını ekledim. Domates eriyene kadar bekledim ve makarnayı haşlamadan içine ekledim. Yeterince su döktüm. Aynı bulgur gibi kendini çekti.

Bir harikaydı tadı. Hayatımda yediğim en güzel makarnaydı.

Son düzenleme:

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Ayıptır söylemesi pizza yedim.

Bence erkekler daha başarılı aşçılıkta yani.
İki gün önce ilk defa makarna yaptım, efsaneydi.
İlk başta yağ, soğan ve biberi soteledim, daha sonra küp küp domates doğrayıp tencerenin içine koydum.
Tuz, pul biler, karabiber, kekik ve köri baharatlarını ekledim. Domates eriyene kadar bekledim ve makarnayı haşlamadan içine ekledim. Yeterince su döktüm. Aynı bulgur gibi kendini çekti.

Bir harikaydı.
Evet aşçılıkta belki daha başarılar ama gurur yaparlar evde yemek yapmazlar bunun sebebi ne ola ki

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Bugün kıymalı yumurta ekmek arası yemiştim, çay ile birlikte. Akşama da bir kaç yemek var. Ayıptır söylemesi yine sevdiğim et ve benzeri olan yemekler falan var. Hepsini yiyeceğim. ?
evin için o güzel et kokusu bürümüştür
Mesaj otomatik birleştirildi:

bugün akşam ne yiyeceğim:Bilmiyorum
nedeni:Çünkü yemekli bir düğüne gidecez

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Normalde aç değildim fakat okurken bir şey yiyesim geldi, gittim ve bundan yaptım. Spesiyal, köri falan boş. En kralı budur. :)

1.png