Yardım Belim Birden Tutuldu Galiba

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
2 Gündür terasta yatıyordum havalar sıcak olduğu için bu havada belime yel girmiş olabilir mi? daha önce bunun daha beteri olmuştu ayağa bile kalkamıyordum 1 hafta yatıp doktora gittim iğne yaptı anında geçti, ama kortizon iğne büyük ihtimal.
Herneyse bunun hafiflemesi için ne yapabilirim cidden 3 gündür bi şey yapamıyorum dışarıya sadece markete çıkabildim.

qRaxy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
2 Gündür terasta yatıyordum havalar sıcak olduğu için bu havada belime yel girmiş olabilir mi? daha önce bunun daha beteri olmuştu ayağa bile kalkamıyordum 1 hafta yatıp doktora gittim iğne yaptı anında geçti, ama kortizon iğne büyük ihtimal.
Herneyse bunun hafiflemesi için ne yapabilirim cidden 3 gündür bi şey yapamıyorum dışarıya sadece markete çıkabildim.
valla geçmiş olsun bu konu hakkında bir bilgim yok bence doktara gitmeni öneririm

samettahsildarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baş ağrısını bence önemsemek gerekiyor ciddi sorunlara yol açabilir geçen araştırma yaparken baş ağrısı hakkında gazeteaag diye bir sayfaya denk geldim konuyu gerçekten iyi ele almışlardı tedavi yöntemleri dahil önemli bilgiler vardı

DMZMAli

Asistan
Reaksiyon puanı
90
ambulansı ara :D bu halle hastaneye nası gidecen ?