Xbox Series X Vs Xbox Series S

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halilars53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aylık 350 TL civarı bursum var 14 yıllık bilgisayarım bozulduğu için konsol almaya karar verdim sizce taksitle xbox series s mi yoksa biraz daha bekleyip xbox series x almak mı?(bozulan bilgisayarımı tamir ettiriceğim gnow için).

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Aylık 350 TL civarı bursum var 14 yıllık bilgisayarım bozulduğu için konsol almaya karar verdim sizce taksitle xbox series s mi yoksa biraz daha bekleyip xbox series x almak mı?(bozulan bilgisayarımı tamir ettiriceğim gnow için).
Televizyon Yada Mönitor kaç p ve kaç k 1080p mi 2 kmı 4k mı

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Bence xbox series x alma ps 5 bambaşka bir deneyim olur senin için özel oyunlar ve dualsense

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Uzun süre kullanmak istiyorsan Series X al. Ben çok oyun oynamam arada kafa dağıtsam yeter diyorsan Series S al.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Xbox series s vs Xbox series x ws si bu git burdan playstation fan boyu seni :)
Bu olayın fanboylukla ne alakası var mantıken series x alacağına ps 5 alsın diye önerimi yaptım kimse fikrime karşı çıkacağını sanmıyorum konsol tarafında dual sense çok başarılı ve özel oyunlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu olayın fanboylukla ne alakası var mantıken series x alacağına ps 5 alsın diye önerimi yaptım kimse fikrime karşı çıkacağını sanmıyorum konsol tarafında dual sense çok başarılı ve özel oyunlar
Konsolu alınca bitmiyor olay. Ratchet & Clank gibi çok güzel ama maksimum 15-20 saat deneyim sunan bir oyun 620 TL...

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Konsolu alınca bitmiyor olay. Ratchet & Clank gibi çok güzel ama maksimum 15-20 saat deneyim sunan bir oyun 620 TL...
Hocam kaliteli oyunlar ve dual sense bakımından ps5 önde ama ps5 te insan o oyunun içindeki olayları hissediyormuş gibi oluyormuş kullananlar öyle diyor

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Hemşerim alo Xbox series S veya Xbox series X yeri burası lütfen rica ediyorum git burdan playstation fan boyu
Siz hala bana niye fanboy diyorsunuz hayatımda hiç ps kullanmadım ve bu konuya öyle başlık koymuş olabilir ama bende önerimi yaptım playstationın daha iyi olduğunu söyledim fiyat olarak xbox daha önde olabilir ya da gamepass ama gamepass alsa kaç tane istediği oyun gelecek ki

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam kaliteli oyunlar ve dual sense bakımından ps5 önde ama ps5 te insan o oyunun içindeki olayları hissediyormuş gibi oluyormuş kullananlar öyle diyor
Abi kaliteli oyun bir tek PS Exc oyunları değil tonla kaliteli oyun var. Bir oyuna 600-700 TL vermek kafanıza yatıyorsa ya çok zenginsinizdir ya da PS çalışanısındır benim görüşüm bu. YT'da orda burda insanların yaptıkları reklamlarla gaza gelmeyin derim.

Banxtre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Yüksek çözünürlüklü bir paneliniz varsa Series X yoksa Series S .

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Xbox almaya kararlıysan series x al uzun süreli kullanımda series x daha başarılı olur series s in performansı 3 4 yıl sonra düşebilir

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Xbox series s 512gb olarak satılıp
Sistemin bi kısmını yemesinden dolayı
364gb kalması en boş hali uygulamasız felan

Performans olarakda sundugu şeyler zaten çok deyil o yüzden performansının düşecegini sanmam 1tb veya 2 tb ssd alırlar 3 bilemedin 5 bin tl ye tamam bitti gitti ayrıca git burdan be adam
Başta adam gibi açıklamaya çalışmıştım ama gördüğüm kadarıyla yazdığın 10 mesaj, kaliteli 1 mesaj etmez maalesef. Çok saçma karşılaştırmalar yapıyorsun.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Xbox series s 512gb olarak satılıp
Sistemin bi kısmını yemesinden dolayı
364gb kalması en boş hali uygulamasız felan

Performans olarakda sundugu şeyler zaten çok deyil o yüzden performansının düşecegini sanmam 1tb veya 2 tb ssd alırlar 3 bilemedin 5 bin tl ye tamam bitti gitti ayrıca git burdan be adam
Sen şaka mı yapıyorsun anlamadım xbox tarafından tavsiyemi yaptım xbox alacaksa series x alsın ve zaman içinde series x e göre series s in performansı düşebilir performansın yerinde kalması için çözünürlükten falan kısabilir

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Konsolda fiyatlar çok uçtu. Aslında PC'de bile öyle. Ama konsolda biraz daha fazla. Ben bir kaç yüz TL bir oyuna vermem. Konsol kullanmıyorum zaten. Ama Game Pass'i iyi düşünmüşler. Onun sayesinde oyunları tek tek alıp fazla para vermekten kurtuluyoruz. Sonuçta o oyunları ileride torunlarımıza miras olarak bırakmayacağız.
Fan boy demeyi bıraksanız artık lütfen. Gereksiz tartışma sadece. Hiç kimseye faydası yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...