1 Sene Ban Bitmek Üzere Derken Techoçöp????

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Arkadaşlar normalde 1 senelik banım bahsi geçen web sitesinde tam bitti derken yeni eklemeler yapılmış:

Adsız.png

Rapor sistemiyle gönderilen şeyler:

- Lütfen bu konuyu kapatın.: Eski PiluX konusu
- Lütfen bu konuyu güncelleyin: Başka eski PiluX konusu

Bu web sitesini kullananlar aşağıdaki işletim sistemini kullanmasın. Lakin bu işletim sisteminde "İnsanları aşağlamaya yönelik eylemler nedeniyle bu web sitesi yasaklanmıştır." uyarısı alacaksınız.:
PiluX

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Burada farklı forum siteleri ile ilgili herşey yasak değil mi?
Nefret ettiğim site :) İnsanları bu şekilde aşağlamalarını ifşa etmek için çiğnemeyeceğim kural yoktur kusura bakma. Kategori de çok doğru. Herkesi bu bahsi geçen siteyi terk etmeye çağırıyorum.

Reaksiyon puanı
306
Nefret ettiğim site :) İnsanları bu şekilde aşağlamalarını ifşa etmek için çiğnemeyeceğim kural yoktur kusura bakma. Kategori de çok doğru. Herkesi bu bahsi geçen siteyi terk etmeye çağırıyorum.
Olsun, nefret ettiğiniz beni ilgilendirmez, hemen kitlerler moderatörler.
İstersen nefret ettiğiniz siteler kategorisine dikkatli bak.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Olsun, nefret ettiğiniz beni ilgilendirmez, hemen kitlerler moderatörler.
İstersen nefret ettiğiniz siteler kategorisine dikkatli bak.
Şimdi bir şey yazacağım ama komik bulacaksın. Yanlış forumda konu açmışım...
XenForo benzerlikleri... Konunun silinmesi için kendimi rapor ediyorum.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Arkadaşlar normalde 1 senelik banım bahsi geçen web sitesinde tam bitti derken yeni eklemeler yapılmış:

Ekli dosyayı görüntüle 152202
Rapor sistemiyle gönderilen şeyler:

- Lütfen bu konuyu kapatın.: Eski PiluX konusu
- Lütfen bu konuyu güncelleyin: Başka eski PiluX konusu

Bu web sitesini kullananlar aşağıdaki işletim sistemini kullanmasın. Lakin bu işletim sisteminde "İnsanları aşağlamaya yönelik eylemler nedeniyle bu web sitesi yasaklanmıştır." uyarısı alacaksınız.:
PiluX
3 sene sonra kurtuluşa erebilir misiniz acaba? ?

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Hayatımda gördüğüm en kötü forum orası. İfade özgürlüğünüz kesinlikle yok. O aptal yere sadece 3 ay dayanabildim. Sonra buraya geçtim iyikide geçmişim. Modlar falan çok iyi

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Yav arkadaşım bende bu adı geçen sitede çok önceden hesap açmışım(Kendim bile bilmiyorum ne zamansa...) bir daha hesap açmama izin vermiyor. Arkadaşım ben açmadım diyorum,yeni hesap açıyorum, ceza alıyorum. Bende uzun araştırmalar sonucu Xenfero kullanan bir foruma geçeyim dedim ve burayı buldum. Gerçekten yasaklar yasağına göre iyi düzeyde ve abartılı değil.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Yav arkadaşım bende bu adı geçen sitede çok önceden hesap açmışım(Kendim bile bilmiyorum ne zamansa...) bir daha hesap açmama izin vermiyor. Arkadaşım ben açmadım diyorum,yeni hesap açıyorum, ceza alıyorum. Bende uzun araştırmalar sonucu Xenfero kullanan bir foruma geçeyim dedim ve burayı buldum. Gerçekten yasaklar yasağına göre iyi düzeyde ve abartılı değil.
Tamam da tam banım bitiyor diye beklerken aniden çoklu üyelik banı nedir? Hesap ta açmadım son 2 aydır. Konu bu işte halen anlamadan yazıyorsunuz.

Darth Kedy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ondan öncesini biliyor musun? :)
Ondan öncesini napayım? Çoklu üyelik açmak yasaksa yasak, neyi uzatıyorsun?
Bir üstekine bak :) 2023 olan. O durduk yerde geldi :)
Yoksa sende mi Recep beyin hayranısın?
Benimle bu şekilde konuşamazsın. Forumun kuralları var, bunlara uymak zorundasın. Forumu sevmezsen çıkar gidersin, kimse de bir şey demez. Ancak başka bir forumda o forumu kötüleyemezsin.
Çoklu üyelik forumlarda neden yasakki?
Troll engellemek için sanırsam. İyi bir kural.

Reaksiyon puanı
6,425
PiluX
Cidden bu kadar kötümü olmuş technopat en son bu kadar kötü değildi.
:(

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
246
Vay vay vay, gene basmış burayı baltaşçılar :D Arkadaş yönetim sisteminin iyi olduğunu sanıp böyle saçma cezalara normalmiş gibi davranıyor herhalde ?
İlki - Arkadaşım konuyu bilmiyorsun bile direkt diğer olaylara atlamışsın.
İkincisi - Benim o forumda 3 tane hesabım var (birini kendi rızam ile kapattım) sen hangi "çoklu üyelik" cezasından bahsediyorsun???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...