Oyunlarda Yaşadığınız En Kötü Olaylar...

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,150
Minecarft'ta endde aşağıya düşmüştüm Allah'tan gamerule keepInventory true açıktı ha bide endde save çektiğim için dünyama giremedim bende save'yi sildim görüşürüz kuçu kuçularım :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

sims4 ve gta5 de yaşadım :(
aboo aga be

hbx2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
age of cizilvation 2'yi 2-3 saat oynayıp küçücük bir ülkeyle savaşa girmiştim. bir saldırdım benim askerler 4000 civarı onların ki 2 katıma yakındı. o kadar oynayıp küçücük bi ülkeye yenilmek çok koymuştu:(

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
age of cizilvation 2'yi 2-3 saat oynayıp küçücük bir ülkeyle savaşa girmiştim. bir saldırdım benim askerler 4000 civarı onların ki 2 katıma yakındı. o kadar oynayıp küçücük bi ülkeye yenilmek çok koymuştu:(
Sen....sen... seni anlıyorum agam.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
Küçükken half life oynarken oyundaki saveleri hep aynı yere kaydederdim neyse oyunun sonlarına doğru bir çatışmada canım 4 iken anlık panikle quick save tuşuna bastım ve her ne yaparsam yapayım oradan başladım oyuna lan zaten o zamanlar pek oyun güzel oynayamıyordum oyuna en baştan başlayıp tekrar oraya gelene kadar oynamıştım :D

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
yok eski sürümü heralde ilk çıkan metro exodustu 1 2 ay önce beleşti
hee onu aldım o oyunların adı metro exodus değil sadece metro 2033 redux exodus yeni oyuna özel bir ad zaten farklı hikayeleri var tamamen farklı oyunlar oynamadıysanız yenisi oynayın kesinlikle taş gibi oyun :D

Kombustor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
Hitman Blood Money oynarken oyunu bügün bitireceğim dedim.her şey güzeldi hız için save yapma diyordum ve sondan 2. bölüm öldüm ve oyunu bir daha oynadım :(
Yazarken Bilgisayar BSOD hatası aldı :)

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Paint The Town Red'de son 1 kişi kalmıştı o da boss du ama öldüremeyip ölmüştüm.☹️

Reaksiyon puanı
686
Dün işte Cs 1.6 oynayacaktım.Benim gezindiğim/Takıldığım swlerin hepsi doluydu.Rastgele bir sw şeçip girdim.Harita De_babel_32 idi.(Harita aşağıdaki gibi )
Sw dolu bir halde 7. raundda oyuna dahil olmuştum.
1:İlk olarak ortaya çıkmak için hareketlendim.
2:Orta kapıya geldim.A koridora düşman geliyor mu diye baktım.Sonra içeri girdim.
3.Ortadan aşağıya (Tünel köprü) altı giriyordum ki üstte tünel çıkışına baktım.Adam vardı.İndirdim.
4.Yoluma devam ettim.
5,Sonra mide geldim.Ct 'den adam var mı diye baktım.
6,Duck yaparak adamları ani yakaladım ve (CT BASE B uzun) daki 2 adamı aldım.
7,Etraf karanlık olduğu için daha başka adam var mı diye kontrol ettim.
8.Neredeyse Ct baseye geldiğim için sessizce uzaktan bölgeyi kontrol ettim.
9.Bizimkiler b de bombayı kurdukları için Bende merdiven yakını bir kutu arkasına saklandım.
10.Sona kalan şanslı kişi ses vererekten CT base tünele giden merdivenleri çıkarken Hs ataraktan oyunu bitirmiş oldum.(Ölü başında geleneksel dansımızı yaptım.)
Ardından diğer raunda geçtik.T baseden tam çıkacağım.Admin beni roketledi.Neden roketledin diyince cevap vermedi.
Yine sordum.Yine çıt yok.Meğer ben o son adamı yani admini vurmuşum.Adminde biraz sinirlenmiş beni roketledi.(Görevi kötüye kullandı yani.)
Biraz hakaret yedim. :D(Bir şey demedim karşı tarafa)
Bu seferde niye hakaret ettiklerini sormaya hazırlanırken önce 1444 dk gag.ardından ban attı.(Acaba hangi akla hizmet?)
Benim ki o kadar kötü olmayabilir.Ama en kötüsü olana dek en kötüsü bu .
Sizinkiler ne peki?
Pubg de birisi onun arkadaşını öldürdüğümde silahı bırakıp zıplamaya başladı sonra bende zıplayarak yanına gittim vurdu beni yaşı küçük çocuktu ha ban yer diye korkmuş ben sesimi açmadan onu duyduğumu anlattım bi şekilde çocuk çok üzüldü :D

《AKİF》??

DM'den bilgi verilmiştir
Reaksiyon puanı
473
Yine sordum.Yine çıt yok.Meğer ben o son adamı yani admini vurmuşum.Adminde biraz sinirlenmiş beni roketledi.(Görevi kötüye kullandı yani.)
Umarım bu adminlerin sonu gelir. Kafasına esince bamgüm dal. (Burası değil)
1621255618397.png

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Dün işte Cs 1.6 oynayacaktım.Benim gezindiğim/Takıldığım swlerin hepsi doluydu.Rastgele bir sw şeçip girdim.Harita De_babel_32 idi.(Harita aşağıdaki gibi )
2:Orta kapıya geldim.A koridora düşman geliyor mu diye baktım.Sonra içeri girdim.
3.Ortadan aşağıya (Tünel köprü) altı giriyordum ki üstte tünel çıkışına baktım.Adam vardı.İndirdim.
4.Yoluma devam ettim.
9.Bizimkiler b de bombayı kurdukları için Bende merdiven yakını bir kutu arkasına saklandım.
10.Sona kalan şanslı kişi ses vererekten CT base tünele giden merdivenleri çıkarken Hs ataraktan oyunu bitirmiş oldum.(Ölü başında geleneksel dansımızı yaptım.)
Ardından diğer raunda geçtik.T baseden tam çıkacağım.Admin beni roketledi.Neden roketledin diyince cevap vermedi.
Bu seferde niye hakaret ettiklerini sormaya hazırlanırken önce 1444 dk gag.ardından ban attı.(Acaba hangi akla hizmet?)
Sizinkiler ne peki?
Pubg Mobile Oynarken Dün Son 5 Kişi Kaldı Hileyle Karşılaştım.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Oyundayken LoL de karşı jungın sürekli beni kesmesi adam nasıl gang atıyor bizim ki nerde belli değil.
Valorant ta ateş ederken one tap atmaya çalışırken mesela bir anda sekmesi ve bir ara valorantta ascent haritasında midde phoenix koşuyordu sağ gidecekti bende ona sıkacaktım adam zıpladı ateş etti mermi 120 derece kaydı benim kafama geldi adam beni görmemişti bile uzaktan zıplayarak öylesine sıktı ve kafama geldi şaka gibi hala düşününce gülüyorum.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Oyundayken LoL de karşı jungın sürekli beni kesmesi adam nasıl gang atıyor bizim ki nerde belli değil.
Valorant ta ateş ederken one tap atmaya çalışırken mesela bir anda sekmesi ve bir ara valorantta ascent haritasında midde phoenix koşuyordu sağ gidecekti bende ona sıkacaktım adam zıpladı ateş etti mermi 120 derece kaydı benim kafama geldi adam beni görmemişti bile uzaktan zıplayarak öylesine sıktı ve kafama geldi şaka gibi hala düşününce gülüyorum.
Bu durumda vuran kişiye :'' Bal patlaması'' taşıyor diyebiliriz.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Bu durumda vuran kişiye :'' Bal patlaması'' taşıyor diyebiliriz.
Diyebiliriz niye demeyelim aşırı saçma ölmüştüm sırf o yüzden maçı kaybetmiş miydik ya da oyunda geride mi kalmıştım hatırlayamıyorum ama aşırı saçmaydı

Cyberious34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Fmde şampiyonlar ligi 2.turunda 4-1 yendim diye arkadaşlarıma hava attığım juventusun rövanşta beni 9-2 yenip elemesi. Daha acısı var mıdır acaba?

cusn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.Yoluma devam ettim.
Sizinkiler ne peki?
Hala oynayan var mı o mapı ya, çok eğlenmiştim o mapı yaparken ?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Yıllar önce metin2 de sabahtan akşama kadar kastığım expnin hepsini klana aktarmıştım. Klan benim olsa yine bir teselli olurdu.