Korsan Oyun Indirmek Günah Mıdır ?

Bu konuyu okuyanlar

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Alın cevabı;

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Oyunların hepsini 1 Dolar Yapsınlar Ayda 10 oyun alırım.
7-8 dolara indirimdeyken Elite Dangerous Aldım Dil karmaşası yüzünden oyundan soğudum. Aslında anlarım Rusça ingilizce filan.
Türkçe yok diye sildim oyunu. Ekibe mesaj attım şu oyuna para verdik bir zahmet Türkçe dil desteği gelsin anlayarak oynayalım :D sdgsdgdghs

Reaksiyon puanı
5,150
7-8 dolara indirimdeyken Elite Dangerous Aldım Dil karmaşası yüzünden oyundan soğudum. Aslında anlarım Rusça ingilizce filan.
Türkçe yok diye sildim oyunu. Ekibe mesaj attım şu oyuna para verdik bir zahmet Türkçe dil desteği gelsin anlayarak oynayalım :D sdgsdgdghs
Alfa bea sonra olur zaur bey affedin dediler ve tr dil geldi :D

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Ya 450 TL forza horizon nedir ya, GTA 6 çıkınca 600 TL olucak :D, benim zoruma giden yabancılar daha ucuza alıyor biz çok para veriyoruz, çok vermiyoruz da paramızın değeri düşük

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Merhaba, ben uzun zamandır korsan oyun indiriyordum ve hiç bunun haram yada günah olup olmadığını düşünmemiştim bugün aklıma geldi fakat çok kararsız kaldım
herhangi bir oyunu satın alıcak kadar durumum iyi değil şuanki oyun fiyatları ise ortada yinede ben günah olduğunu düşünüyorum fakat tam bir fikrim yok bilgisi olan varsa lütfen cevap versin.
başkaları para verip oynuyor biz beleş oynuyoruz o yüzden kul hakkı olabilir ama bilmiyorum

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Ya 450 TL forza horizon nedir ya, GTA 6 çıkınca 600 TL olucak :D, benim zoruma giden yabancılar daha ucuza alıyor biz çok para veriyoruz, çok vermiyoruz da paramızın değeri düşük
Hem 8 Dolara oyun alıyorum 1 Dolar da Banka kartı komisyon kesiyor Para çevirdiği için ohh miss :D ahsghgdja

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Forza 4 92 lira değil mi?
Şuana dek hiçbir oyun almadım.Bu sefer deneyeceğiz bir şeyler.Umarım yes yes diyip 1k borca girmeyiz :D

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Forza 4 92 lira değil mi?
Şuana dek hiçbir oyun almadım.Bu sefer deneyeceğiz bir şeyler.Umarım yes yes diyip 1k borca girmeyiz :D
dlc ler dahil 350 tl
Ekran Görüntüsü (23).png

Mesaj otomatik birleştirildi:

dlc ler dahil 350 tl
Ekran Görüntüsü (23).png
350 ymiş pardon