Bilgisayar Açılıyor Ama…

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Kağan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostlar selamlar,
Dün pc’yi kapattım ondan sonra açtıktan sonra alt taraftaki windows şeysinde sadece windows logosu, uygulama arama yeri ve tarih, saat vardı. Sabitlediğim uygulamalar yoktu. Onun dışında masaüstündeki uygulamalar da yok. Ekranda sadece duvar kağıdı var. Çok uzun süre bekledim hiç gelmedi ikisi de. Sorun ne olabilir? Çözümünü bilen var mı? Tek şüphelendiğim şey Windows Güncellemesini yapmamış olmam. O da düşük ihtimal çünkü pc açılıyor, windows geliyor. Güncellemeden olsa hiç gelmezdi diye düşünüyorum. Onun dışında donanımsal bir sorun olduğunu da düşünmüyorum. Şimdiden sağolun…

Code015

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Dostlar selamlar,
Dün pc’yi kapattım ondan sonra açtıktan sonra alt taraftaki windows şeysinde sadece windows logosu, uygulama arama yeri ve tarih, saat vardı. Sabitlediğim uygulamalar yoktu. Onun dışında masaüstündeki uygulamalar da yok. Ekranda sadece duvar kağıdı var. Çok uzun süre bekledim hiç gelmedi ikisi de. Sorun ne olabilir? Çözümünü bilen var mı? Tek şüphelendiğim şey Windows Güncellemesini yapmamış olmam. O da düşük ihtimal çünkü pc açılıyor, windows geliyor. Güncellemeden olsa hiç gelmezdi diye düşünüyorum. Onun dışında donanımsal bir sorun olduğunu da düşünmüyorum. Şimdiden sağolun…
Tamam biz de elle açarız.
CTRL+SHIFT+ESC basın.
Görev yöneticisinde Windows Explorer'i yeniden başlatın.
Olmazsa da, sistemi düzeltiriz.
Görev yöneticisinde üstten dosya>yeni görev çalıştır
cmd yaz.
SFC /SCANNOW
yaz CMD'ye.

Yahya Kağan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam biz de elle açarız.
CTRL+SHIFT+ESC basın.
Görev yöneticisinde Windows Explorer'i yeniden başlatın.
Olmazsa da, sistemi düzeltiriz.
Görev yöneticisinde üstten dosya>yeni görev çalıştır
cmd yaz.
SFC /SCANNOW
yaz CMD'ye.
Windows Explorer’ı bulamadım. Nerede acaba?