En Gıcık Olduğunuz Minecraft (Veya Başka Bir Oyun) Oyuncu Türleri Neler?

Bu konuyu okuyanlar

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Sizinkiler neden? Benimki kesinlikle Bedwars'daki tepeden atlayan adamlar. Hayır neden ki? Gel adam adama kapışalım. Ki zaten düzgün saldırsa hine kesebilir :D Sırf gıcıklık için yapıyorlar. Hayır tepeden atlayınca da ölüyorlar ölünce gelip hine yapıyorlar. Hani amacın ne?

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Sizinkiler neden? Benimki kesinlikle Bedwars'daki tepeden atlayan adamlar. Hayır neden ki? Gel adam adama kapışalım. Ki zaten düzgün saldırsa hine kesebilir :D Sırf gıcıklık için yapıyorlar. Hayır tepeden atlayınca da ölüyorlar ölünce gelip hine yapıyorlar. Hani amacın ne?
Kesinlikle 31 sj

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
En İyi Oynayının Kendisi sanıp 1 kill alan çok basit bir kill alamayınca bile
donanıma söven
küfür eden
Evet onlar gıcık fakat donanım cidden önemli. Her donanımın bir sınırı var. 40 TL'lik klavyeli birini 400 TL'lik klavyeli biriyle kapıştırırsan bu adaletsizlik olur.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Hile Açıp Proyum diyenler ve en son oyun sonu ez gg çerez yazanlar

daha geçende hile açmış ama takıma ben globalim diyor
ondan iyiyim diyor seside 11 yaşında çocuk

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Hile Açıp Proyum diyenler ve en son oyun sonu ez gg çerez yazanlar
GG neden peki? Bunun neresi gıcık? İyi oyundu demek kendini üstün görmek demek değildir. GG demek zaten toxic'liğin tersi diye biliyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Eu4'de 2 Milyon ordu mikrolayanlardan nefret ediyorum, soyları umarım yakın zamanda tükenir :)

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Başka var mı? Çünkü bunu herkes söyler.
Bedwars için söylüyorsan;

1 - hileciler
2 - ultra defans (4 kişi kapanıp kale yapan tipler. Ender pearl ile girilebilir bu türlerin basesine sadece.)
3 - 8 demir ile koşa koşa yan base gidenler.
4 - AFK
5 - lag olmasaydı alırdım
6 - Op olup kestikten sonra ezz yazanlar
7 - uzaydan yol yapan

Hepsinden nefret ederim ama hepsini yenmişliğim var.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Erkenden yay ve ok bulup veya ateş topu yol yaparken yere düşürenler bed wars ve egg wars ta

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Minecraft online olarak hiç oynamadım ama çocuklar veya çocuk akıllılar hep insanı sinir edebilirler. Oyunlarda veya burada bile. Kısaca internetin her yerinde. Bir de kendileri kötü oynar ama sen iyi oynarsın sana hile kullanıyorsun derler veya küfür ederler. Akılları başka bir şeye çalışmıyor.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Hero insta-lock atanlardan.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Hayır O anlamda değil mouse takıldı klavye çalışmadı gibi diyenler
Onu bile yaşıyorum, fare bazen fazla sola kayıyor hareket ettiremiyorum XD Tamam tama fazla abartmıyalım.
Hero insta-lock atanlardan.
O nedir acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun başında gelişememe uğruna bile olsa yatakları/yumurtaları kırmaya çalışan oyuncu
Puan diye bir şey varmış knk... (!)

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
PUBG de hep taktik yapan kişiler. Ulan bi kere de delikanlı gibi çıkın karşıma hep bi entrika peşindeler hepsi banlansın neyse ben tutamadim kendimi yine :D
Aslında taktik yapmak iyidir ancak pusmak kötüdür arasındaki farkı anlamak önemli sen taktik yaparsın adam sana sıkar arkadaşlarına söylersin ona sıkmaya devam eder sen bulunduğun konumdan arka taraflarından adamın bulunduğu yere dolanarak gelmek bu taktik yere yatıp saatlerce beklemek bu pusu

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Yaa Karşıma Bügün Full Pusan takım geldi sinirlerim bozuldu özel başlığımı yaptım bide üstlerine hileler

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@efemurato, İnsanları ben çözemiyorum. Hile neden kullanıyorlar? Böyle yaparak iyi bir şey yaptıklarını zannediyorlar sanırım. Ama iyi bir şey değil. Sadece herkesin oyun zevkini bozuyorlar. Onlar yüzünden kimse oyunu oynamak istemez.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
@efemurato, İnsanları ben çözemiyorum. Hile neden kullanıyorlar? Böyle yaparak iyi bir şey yaptıklarını zannediyorlar sanırım. Ama sadece herkesin oyun zevkini bozuyorlar. Onlar yüzünden kimse oyunu oynamak istemez.
Evet Bıktım Zaten Birde Paralı Hile Alıyorlar
Mevlana Olanı Var
Aimbot Olanı var
Wallhack olan var
en son bide karşıma uçan geldi

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
G harfin mi bozuk? :sweatsmile:
Benim her oyunda ikide bir herşeye söven kişiler.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Onu bile yaşıyorum, fare bazen fazla sola kayıyor hareket ettiremiyorum XD Tamam tama fazla abartmıyalım.

O nedir acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Puan diye bir şey varmış knk... (!)
valorant ve ya lol tarzı karakter seçmelilerde direk karakterini kilitleyenler.

Son mesajlar