3000Tl'ye Hangi Android Cihazı Alabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

HalukSonmez

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhabalar, 3000TL civarına bir telefon satın almak istiyorum. Günlük hayatta pek telefon kullanan biri değilimdir, o yüzden güç, performans gibi önceliklerim yok. Kamerası güzel olsun yeter diye düşünüyorum, araştırdığımda Poco X3 ve Realme 7 gibi seçenekler çıkıyor karşıma, hangisini önerirsiniz? Neden?

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhabalar, 3000TL civarına bir telefon satın almak istiyorum. Günlük hayatta pek telefon kullanan biri değilimdir, o yüzden güç, performans gibi önceliklerim yok. Kamerası güzel olsun yeter diye düşünüyorum, araştırdığımda Poco X3 ve Realme 7 gibi seçenekler çıkıyor karşıma, hangisini önerirsiniz? Neden?
Poco X3 öneririm.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3 öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnız kalın, ağır olması sorun değil ve Amoled ekran takıntınız yoksa Poco X3. Amoled ekranlı, hafif, ince bir cihaz arıyorsanız Redmi Note 10S ve Realme 8'i bekleyin.

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Realme 7 al bence

Son mesajlar