gta vice city bu hatayı veriyor çözümü nedir

Bu konuyu okuyanlar

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
gta vc ye girdiğimde normal giriyorum sonra yeni oyun aç ekranına geliyorum basmadan önce bu hata geliyor tamam a basıyorum geri geliyor habire basıyorum geri geliyor ne yapmalıyım nasıl çözümü nedir ?
Ekran Alınfggfgffgdgftısı.PNG

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
bu oyunu oynamayım mi korsan olduğundan dolayı
Oyunlarda bu tür sorunlar oluşabilir. Ayrıca korsan oynamak yasa dışıdır. Son olarak sisteminiz için tehlikeli olabilir. Virüs taraması yapmanızı öneririm.

Dediğim gibi, indirimde 10 TL altına düşüyor. Steam'den satın alabilirsiniz.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
Oyunlarda bu tür sorunlar oluşabilir. Ayrıca korsan oynamak yasa dışıdır. Son olarak sisteminiz için tehlikeli olabilir. Virüs taraması yapmanızı öneririm.

Dediğim gibi, indirimde 10 TL altına düşüyor. Steam'den satın alabilirsiniz.
kaspersky ve eset var virüs olursa bulur mu

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
İkisi de güçlü antivirüs yazılımlarıdır ancak bir sistemde iki adet antivirüs kullanılması önerilmez. Çakışabilir ve sistemde sorun çıkartabilir. Bir tanesini resmi sitesinden yönergelere bakarak kendi kaldırma yazılımıyla kaldırın.

Bulup bulamayacağı kesin değil. Hiçbir yazılımla %100 korunamazsınız. Yani kendiniz de önlem almalı ve dikkatli bir kullanıcı olmalısınız. Yine de tarama yapmanızı ve orijinal kullanmanızı öneririm.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
hocam malware kaspery ve eset ile tam tarama yapmanızı öneririm. Sen o cd yi paralı aldığın için korsan olmayacak die birşey yok. Steam en güvenilir oyun platformudur ve orda ucuza ve güvenilir olarak alabilirsin ve eğer virüs çıkarsa virüsleri temizleyip usb ile temiz bir windows 10 kurmanızı öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam malware kaspery ve eset ile tam tarama yapmanızı öneririm. Sen o cd yi paralı aldığın için korsan olmayacak die birşey yok. Steam en güvenilir oyun platformudur ve orda ucuza ve güvenilir olarak alabilirsin ve eğer virüs çıkarsa virüsleri temizleyip usb ile temiz bir windows 10 kurmanızı öneririm
@korsanadestekyasak

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
birde bişey sorcam ben win 10 kullanıyordum ama hdd ile şimdi ssd taktım win 10 hdd iken kasıyordu geç açılıyordu şımdi ssd daha hızlı olur mu geç açılmalar yaşanmaz demi birde win 10 usb si nereden alınıyor

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22

@korsanadestekyasak
Korsana destek vermiyor, bilgisayarını güvenli hâle getirmesine yardımcı oluyor. Sonuçta virüs taraması yapınca oyun yine açılmayacak.
birde bişey sorcam ben win 10 kullanıyordum ama hdd ile şimdi ssd taktım win 10 hdd iken kasıyordu geç açılıyordu şımdi ssd daha hızlı olur mu geç açılmalar yaşanmaz demi birde win 10 usb si nereden alınıyor
Normal bir USB alınarak Windows 10'un ISO dosyası yükleniyor.

Ama format atmanızı önermem. Her şeyin çözümü format değil. Güçlü bir güvenlik yazılımıyla tarama yapmanız ve aktif olarak kullanmanız yeterli.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289

@korsanadestekyasak
bende sevinmiştim bi nostaji yapim dedim ama öğrendiğim iyi oldu artık steam dan oyun alırım

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Hocam birincisi ssd ye kurarsanız daha hızlı açılır o donmalar gider windows içi ve windows 10 usb si ne ya biraz kendiniz yapsanız bu tür korsan morsan olmayacak gidipte bilgisayarcıdan fazla bir şey alma usben var mı yok mu eğer yoksa alman lazım sonra internete windows 10 iso indir yaz kendi sitesinden indir çalıştır usb ni seç o kuracak ve 50 60 tane video var youtubede usb ye w10 kurma yaz çıkar kendin kurman daha sağlıklı olur

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
Korsana destek vermiyor, bilgisayarını güvenli hâle getirmesine yardımcı oluyor. Sonuçta virüs taraması yapınca oyun yine açılmayacak.

Ama format atmanızı önermem. Her şeyin çözümü format değil. Güçlü bir güvenlik yazılımıyla tarama yapmanız ve aktif olarak kullanmanız yeterli.
nereden indiriliyor birde adım adım anlatır mısınız birde hiç birşey silinmez demi

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
nereden indiriliyor birde adım adım anlatır mısınız birde hiç birşey silinmez demi
Dediğim gibi, böyle bir durum için format atmanızı önermem. Ek olarak disk biçimlendirme yaparsanız diskin içindeki her şey silinir. Şu durum için format atmanızı önermiyorum. Gerek yok. USBniz yoksa para verip satın almanız gerekiyor. Resmi indirme bağlantısını yukarıda verdim. Format atmak için ise internette birçok kaynak var, burada anlatmak uzun sürer.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
arkadaşlar win 10 indirince + birşey yapmam gerek mi

youtube daki herhangi bi videodaki her şeyi doğru bi şekilde yaparsam sorun çıkmaz demi
Evet bu ama format atmanıza hiç gerek yok. Ek olarak dikkat etmeden atarsanız diskteki her şey silinebilir.

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
İndirince USBye yazdırıp kurmanız gerekiyor. Kurulumu biraz uzun sürebilir. Ek olarak tüm güncellemeleri de sıfırdan indiriyor diye hatırlıyorum.

Onun haricinde sürücüleri tekrar kurmak, tüm yazılımları tekrardan indirmek gerekir. Neden şimdi format atmak istediğinizi anlayamadım. Virüs taraması yapıp orijinal kullanırsanız ve dikkatli bir kullanıcı olursanız sorun çıkmaz.
youtube daki herhangi bi videodaki her şeyi doğru bi şekilde yaparsam sorun çıkmaz demi
Videoya bağlı. Sorun da çıkabilir. Onu bilemem. Öncelikle USBniz var mı?

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
steamda olmayan paralı oyunları epic gamesden, originden veya güvendiğin bir oyunun kendi sitesinden alabilirsin.
bende sevinmiştim bi nostaji yapim dedim ama öğrendiğim iyi oldu artık steam dan oyun alırım

hocam sistem özelliklerini hdd e kadar her şeyini atar mısınız

İndirdiği korsan yazılım sıkıntılı olabilir, ondan taratmasını önerdim, sorunu çözmesi için değil. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
steamda olmayan paralı oyunları epic gamesden, originden veya güvendiğin bir oyunun kendi sitesinden alabilirsin.

hocam sistem özelliklerini hdd e kadar her şeyini atar mısınız
ekran kartı intel hd graphics 4000
işlemci i5 3230m işlemci
350 gb yer
win 8.1 var şu an
directx 11 başka birşey istermisiniz

8 gb ram