Euro 1 Günde 1 TL Arttı

Bu konuyu okuyanlar

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Meraba,
20 Mart-21 Mart Arasındaki Euro'daki 1,07'lik Artış Hakkında:
Euro Gün Geçtikçe Yükseliyor ve Bu Her şeye Etki Ediyor ve 1 Günde 1,07 'lik Yükseliş Türk Lirasındaki İstiksarsızlığı Gösteriyor.
Önceden Bu Konunun Dolarını Yapmıştım Bu Sefer Aynı şey Euro 'da Geçerli Oldu , İşte Kanıtlar:
20 Mart:
Ekran Görüntüsü (848).png
21 Mart:
Ekran Görüntüsü (849).png
Biraz Geç Geldi Konu Kusura Bakmayın.
Size Bir kaç Sorum Olacak, Sorular:
1. Türk Lirası Neden Böyle? (Siyaseti Karıştırmayın Lütfen)
2. Euro Düşer mi?
3. Bu Konuyu Eleştiriniz.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Desene Mac ya da ekran kartı almak, benim gibi bir fakir için artık imkansız :D.

Reaksiyon puanı
5,150
Meraba,
20 Mart-21 Mart Arasındaki Euro'daki 1,07'lik Artış Hakkında:
Euro Gün Geçtikçe Yükseliyor ve Bu Her şeye Etki Ediyor ve 1 Günde 1,07 'lik Yükseliş Türk Lirasındaki İstiksarsızlığı Gösteriyor.
Önceden Bu Konunun Dolarını Yapmıştım Bu Sefer Aynı şey Euro 'da Geçerli Oldu , İşte Kanıtlar:
20 Mart:
Ekli dosyayı görüntüle 147354
21 Mart:
Ekli dosyayı görüntüle 147355
Biraz Geç Geldi Konu Kusura Bakmayın.
Size Bir kaç Sorum Olacak, Sorular:
1. Türk Lirası Neden Böyle? (Siyaseti Karıştırmayın Lütfen)
2. Euro Düşer mi?
3. Bu Konuyu Eleştiriniz.
1) Yusuf Kayaalpin dediği gibi üreten değil tüketen bir toplumuz bu yüzden devletteki dolar ve euro azaldığı için değeri artıyor çözülmesinin tek yolu var yerli üretim

2)Evet; gerekli adımlar atılır ise düşer

3)Eleştirecek bir şey bulamadım :D

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Daha da artacak ve TL ise değer kaybedecek. Uzaya çıkacaklarmış ve yerli ve milliymiş. Resmen kendi vatandaşlarıyla dalga geçiyorlar. Doların artışından aldıkları hızla çıkarlar. 10 ve üzeri olursa şaşmam.
Daha da pahalılaşacak her şey böyle giderse.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
1- Siyaset karıştırmadan buna cevap verilir mi bilemem. Kendi keyfine göre inip çıkmıyor ya. Yönetimin politikalarına göre değişiyor. Üretim falan yok mesela.
2- Bu gidişle sanmıyorum. 2 düşer 3 çıkar.
3- Eleştirecek bir şey bulamıyorum. Yukarıda yazdıklarım yeterli bence.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bir de bazı insanlar 10-20 kuruş düşünce seviniyorlar ve şelale diyorlar. :D Şelale değil tsunami veya dalga. 7,22'den 8'lere fırladı. Evet düşmüş. Ama az düşüyor ve çok çıkıyor gerçekte. Bazıları da dolar 10 veya 12 değil diyor. 15 olunca da 20 değil derler.
@BatuhanDN, Evet doğru öyle oluyor. Ne diyebilirim bilmiyorum. Sadece Allah akıl fikir versin diyebilirim.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
İnternet Ve Ben Güvenmedin mi? :D
Güvenemedim, neden?

Bu tarz konularda yeterli donanıma sahip olmadan yorum yapmak uygun olmaz.
S&P, jpmorgan vb investing gibi donanımlı sitelerin analistlerinin yaptıkları yorumlara bakarım.
link paylaşmanız daha sağlıklı olacaktır. Saygılarımla

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Güvenemedim, neden?

Bu tarz konularda yeterli donanıma sahip olmadan yorum yapmak uygun olmaz.
S&P, jpmorgan vb investing gibi donanımlı sitelerin analistlerinin yaptıkları yorumlara bakarım.
link paylaşmanız daha sağlıklı olacaktır. Saygılarımla
Arkadaş bir analiz vs. yapmamış. Olan durumu gösterip düşüncelerimizi öğrenmek istemiş. Bunun için kanıta gerek yok. Bir çift göz ve ufak bir araştırma sonucunda şu anki piyasanın ne durumda olduğunu ve buraya nerelerden nasıl geldiğini görebiliriz. Neye güvenemiyorsunuz anlayamadım yani.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
neden şaşırdınız?
Açıkladım şu mesajda:
Arkadaş bir analiz vs. yapmamış. Olan durumu gösterip düşüncelerimizi öğrenmek istemiş. Bunun için kanıta gerek yok. Bir çift göz ve ufak bir araştırma sonucunda şu anki piyasanın ne durumda olduğunu ve buraya nerelerden nasıl geldiğini görebiliriz. Neye güvenemiyorsunuz anlayamadım yani.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66

Verilen cevabı samimi bulmadığımdan ''kaynak'' sormak istedim.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Aklıma bir taktik geldi. Herkes her hafta birine 10 TL verirse, herkes istediğini alır. Nasıl mantık?