Telefondan çıkan sesi bilgisayara aktarma

Bu konuyu okuyanlar

emir_celiksu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba acaba telefonum casper via a3 plus telefonumdan çıkan sesi arabanın bluetoothuna bağlıymış gibi güç kablosuyla ya da bluetoothla aktarım var mı?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Aracınızda bluetooth müzik özelliği varsa bluetooth ile müzik dinleyebilirsiniz. Veya aracınızda aux girişi varsa 3.5mm jaklı aux kablosu ile de sesi aktarabilirsiniz arabaya.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Yada bt özellikli araç çakmaklığına takılan radyo frekans oluşturucu ile kanalı ayarlayıp telefonu aracın ses sisteminden dinleyebilirsiniz.

emir_celiksu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aracınızda bluetooth müzik özelliği varsa bluetooth ile müzik dinleyebilirsiniz. Veya aracınızda aux girişi varsa 3.5mm jaklı aux kablosu ile de sesi aktarabilirsiniz arabaya.
Bilgisayarımda aux girişi yok ama bluetooth falan var oyle yapamaz mıyım yada şarj kablosu ile

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Şarj kablosuyla aktaramazsınız. Dediğim gibi, ya aux kablosuyla ya da bluetooth üzerinden aktarım yapabilirsiniz her iki cihaz da destekliyorsa.

emir_celiksu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj kablosuyla aktaramazsınız. Dediğim gibi, ya aux kablosuyla ya da bluetooth üzerinden aktarım yapabilirsiniz her iki cihaz da destekliyorsa.
Blutut uzerinden zaten telfonunuz uygulamasını kulandığım için hep balı ama artıdan bi ayar mı yapmam lazım?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Blutut uzerinden zaten telfonunuz uygulamasını kulandığım için hep balı ama artıdan bi ayar mı yapmam lazım?
Ben araba için konuşmuştum ilk başta. Bilgisayara aktarma yöntemlerini bilmediğim için başka bir şey yazmadım.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Bt özellikli hoparlörü pc ye tanıtmanız gerekir ben kendi BT kulaklıklarımı bu şekilde tv ve pc de kullanıyorum (=

Son mesajlar