Social Club'a girebilen var mı? Online oynanmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
Bugün uzun zamandır oynamadığım GTA Onlineya gireyim dedim ama giremiyorum. Dün girmiştim sorun olmadan, bugün bir sıkıntı var. Oyun içinde Home tuşundan Social Club sekmesini açtığımda Retry Connection yazısını görüyorum ama bağlanmaya çalışsam da bu sonuç vermiyor. Social Club'un kendi sitesine girmeyi denedim, oradan da Bu Siteye Ulaşılamıyor hatasını aldım.

Siz girebiliyormusunuz? Sizde de aynı mı bu sorun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olacak bir GTA ONLİNE oynayan var mı? @Umut Çelik sen bir bakabilirmisin? Veya bu konuda bilgili kişileri etiketlermisin ben forumda aktif olmadığım için bilmiyorum.

Son düzenleme:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554

Oyunda bir sorun yok olarak gözüküyor. Sorun sizin tarafınızda. Oyunun internete erişimi var mı? (Bazen güvenlik dvarı için izin istiyor vs. ya. Onu bir kontrol edin isterseniz.)

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147

Oyunda bir sorun yok olarak gözüküyor. Sorun sizin tarafınızda. Oyunun internete erişimi var mı? (Bazen güvenlik dvarı için izin istiyor vs. ya. Onu bir kontrol edin isterseniz.)
2 gün önce bir gireyim dedim. Sorunsuz bir şekilde girdim. Bugün tekrar gireyim dedim ama giremiyorum. İşin garip tarafı sadece GTA V'e giremiyorum, hem Rockstar Social Club'un kendi sitesine de giremiyorum. Rockstar'a ticket atmak istediğimde de başarısız oluyor, site açılmıyor. DNS ayarlarını değiştirdim, fayda etmedi. Dökümanlardan Social Club'u sildim, bilgisayardan falan da kaldırdım. Şimdi tekrar indireceğim ama siteye giremediğim için indiremiyorum da. Çıldıracağım ya, başıma gelene bak. Oynamam bir daha zaten.

İşte aldığım hata:
Adsız.png

İnternette VPN kullanarak sorunu çözen, telefonundan veriyi açıp oradan bağlanan insanlar var. Ve sorunu böyle çözmüşler, bu sorunu yaşayan insanlarda baya beğeni atmış. Benim de sorunum büyük ihtimalle bu. Ama neden internet kaynaklı anlayamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...