Sözcü gazetesi, AK Parti'nin kongre yaptığı illerdeki vaka artışlarını yayınladı.

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Sözcü gazetesi, AK Parti'nin kongre yaptığı illerdeki vaka artışlarını yayınladı. Ne düşünüyorsunuz?

1614086865802.png

Kaynak: Mahluklar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Sözcü gazetesi, AK Parti'nin kongre yaptığı illerdeki vaka artışlarını yayınladı. Ne düşünüyorsunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 140655

Kaynak: Mahluklar
Sorsan bunlara virüs var insanları düşünüyoruz derler ama utanmadan sıkılmadan kongre yapıp insanların hayatlarını tehlikeye atarlar.Sonrada hiçbir şey olmamış gibi konuşurlar.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Sorsan bunlara virüs var insanları düşünüyoruz derler ama utanmadan sıkılmadan kongre yapıp insanların hayatlarını tehlikeye atarlar.Sonrada hiçbir şey olmamış gibi konuşurlar.
Hocam işin siyasi kısmına girmeyi hiç istemiyorum. Kategorisi de zaten uygun değil ancak dediğiniz gibi insanlar artık gözünü açmalı.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Maske mesafe hijyen denirken buna bunu diyenlerin hiçbirinin uymaması ayrı bir tezat zaten. Böyle vatandaşın içinde gezelim toplantı yapalım derken arkalarında kocaman bir güruh ile dip dibe geziyorlar toplantılar yapıyorlar. Sorsan mesafe önemli ama işlemiyor galiba onlara bu virüs.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Maske mesafe hijyen denirken buna bunu diyenlerin hiçbirinin uymaması ayrı bir tezat zaten. Böyle vatandaşın içinde gezelim toplantı yapalım derken arkalarında kocaman bir güruh ile dip dibe geziyorlar toplantılar yapıyorlar. Sorsan mesafe önemli ama işlemiyor galiba onlara bu virüs.
Verilere inanırım. Veriler de tam tersini diyor xd yayınlayan sözcü ne kadar doğru onu da bilmiyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Siyasete alalım da sonra ben neden ceza aldım, aman niye böyle oldu denmesin. İçerisinde parti ismi geçiyorsa zaten siyasettir..

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Kusura bakma yapılacak yorumlardan dolayı ceza alma ihtimalin olabilir diye ben raporladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu duruma tek yönlü de bakmak yanlış olur. Diğer liderler ve partilerde toplantı yapıyorlar ve güruh halinde geziyorlar. Maske mesafe önemli derler ama bu vatandaşa geçerli kendilerine değil.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Özkank konuya bakıyor acaba düşüncesi ne olacak çok merak ediyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Açıkçası vatandaşları evlere tıkıp oraya gitme buraya gelme gibi yasaklar kısıtlamalar varken bu tarz şeylerin yapılmasını yanlış buluyorum. Hatta Hafta sonları sokağa çıkma yasağı var denip devlet erkanının resmi tören açılıp tarzı şeylerin yapılması bile saçma geliyor bana binlerce insanı toplayıp...

Tabii ülke genelinde tüm illerde vaka artışı var şuan ama bunu Sözcü gazetesinin her zaman ki gibi ALGI haber peşine düşüp AKP'nin miting yaptığı illerde vakalar artıyor gibi lanse etmeside yanlış geliyor bana.

Havalar ısınması ile birlikte ne yazık ki herkes rahatlıyor ve sokaklara çıkmaya gezmeye tozmaya başladı gene :( Trakya bölgesinde vakalar çok fena msela geçen haftaya göre

1614099157463.png

1614109487147.png

Not: Hükümeti miting yapıyor diye eleştiren isimlerinde bazısı Türkiye'yi geziyor diğeri esnaf ziyaretlerinde sabah akşam bir değeri hergün gurup toplantısı yapıyor partililere sesleniyor flan. Ekrem İmamoğlu bile pazar ziyareti yapıyordu geçenlerde arkasında yüzlerce kişi ile :( Birini bir konuda eleştiriyorsan sen benzerini yapmayacaksın o zaman...